Skocz do zawartości
przybs

Krzesło ergonomiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Polecilibyście jakieś ergonomiczne krzesło do pracy przy kompie ? Do 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć,
zadałeś pytanie w dziale "Recenzje czytelników", który jest przeznaczony na recenzje sprzętu napisane przez czytelników PCLab.pl.

Odpowiednim miejscem dla takiego pytania będzie dział "Pozostałe komponenty i peryferia", który jest przeznaczony na dyskusje o komponentach i peryferiach, które nie mają swojego działu.

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• No to jak się bawiłeś to powinieneś wiedzieć na jakiej zasadzie działa RTGI w reshade. Działa na obiektach i źródłach widocznych na ekranie, a dane bierze z bufora. W jednej grze robi to lepszy i w innej słabszy efekt. Jak jest zapas mocy i chwilka czasu na ustawienie kilku suwaczków to można w nie małej ilości gierek zdecydowanie poprawić cieniowania w stosunku do tego co oferuje takie SSAO czy HBAO  
    • Ja nie porównuje 3080 vs 3080ti ogólnie tylko moje sztuki które mam. Słaba sztuka bo 1820 zegara potrzebuje @831 mv, a nie ma throttlingu przez temperatury tylko karta uderza w te 375w i zegar spada.
    • ! AKTUALIZACJA ! Witam! Rozwiązałem problem z AIO ( mam nadzieje ) , po 2 tygodniach Arctic odpisał z zestawem debilnych pytań odnośnie chłodzenia, pisze debilnych ponieważ wszystkie informacje które im podałem w emailu były na tyle jasne i czytelne ze nie spodziewałem sie odpowiadać na ich pytania.  W emailu napisałem ze chłodnica jest na górze obudowy, wentylatory są podłączone przez splitter to złącza CPU FAN a pompka do złącza AIO PUMP. Po czym dostałem maila z pytaniem jak podłączona jest pompka oraz wentylatory i gdzie zamontowana jest chłodnica       Już zgłosiłem RMA do XKOM ale tknęła mnie jeszcze jedna myśl ze skoro obrotami pompy można sterować z BIOSU tak powinno też sie dać sterować z programu od ASUS'a FanExpert 4 i po instalacji okazało sie ze sie da. Jednak że FanExpert jest wbudowanym programem w cały zestaw Ai Suite 3 nie chciałem go używać, pobrałem program Fan Control i tam też dało sie sterować obrotami pompy, oczywiście bez widocznych obrotów RPM, jak ze jestem fanem programu Argus Monitor byłem zdumiony ze w nim sterować pompa nie mogę, napisałem email do firmy i dostałem odpowiedz w 15 Minut. "Proszę zmienić "czip" z ASUS SERVICE na NUVOTON NCT6793D, po tym zrestartować program " i magia sie stała, ARGUS pozwolił na sterowanie pompa, nie wiem jakim cudem kiedy w BIOSIE ustawie te same parametry co w programie to pompa bzyczy pierdzi, jak ustawie w programie to jest cisza, ustawiłem sobie by działa na 60% od temperatury 30C do 60C po czym po przekroczeniu 60C wbija sobie na 95% i jest absolutna cisza, by sie upewnić ze pierdzenie ustało po takim zabiegu wyłączyłem wszystkie wentylatory i tak nasłuchiwałem z uchem w obudowie przez godzinę, żadnych dźwięków które by mnie zaniepokoiły , a wydajność na kręconym i7 9700K jest jak dla mnie bardzo dobra, w IDLE (pisząc tego posta ) wszystkie rdzenia 31-32C w  CinebenchR23 po godzinnym teście najcieplejszy rdzeń 70C najchłodniejszy 66C. OCCT z AVX2 po godzinie 67C. Chłodzenie ma skręcone wentylatory na max 1200RPM, pewnie na pełnym gazie czyli 1600-1700RPM urwał bym jeszcze ze 4-5 stopni.  Użyłem ARCTIX MX4 , tutaj nie mogę polecić MX5. MX5 po użyciu przypomina trochę gumę do żucia, kiedy próbowałem odkręcić chłodzenie z CPU to było jak przyklejone, nie mogłem doczyścić procesora po tym gównie, gdzie z MX4, Noctua NTH1 czy 2 albo TGK nie ma takiego problemu.  Mam nadzieje że moze komuś kiedyś sie przydać to rozwiązanie .    
    • to ja Ci dam lepszy T&T: wystarczy kupić nocnik turystyczny o taki:    i problem z nocnikiem znika   co do auta to zastanawiam się nad s-maxem, p308SW t7, p508, scenic i grand scenic III po ostatnim lifcie, zafira III volvo V70 III   o to to mi się taki model trafił, że ani nie usiądzie na innym nocniku, ani nie zje z innego krzesełka.... i takich sytuacji jest jeszcze więcej, ale to długo by wymieniać.
    • https://wccftech.com/undervolting-ampere-geforce-rtx-3080-hidden-efficiency-potential/
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...