Skocz do zawartości
joloxx9

Steelseries Arctis 9 - kilka pytan i porownanie z Razer Nari

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie uzytkuje sluchawki Razer Nari - ten topowy model tyle ze bez wibracji. Jestem ogolnie dosc zadowolony z niego, aczkolwiek jest kilka mankamentow ktore wyszly ostatnio gdy zczalem je uzywac z PS5:

- brak Eqalizera na PS5 sprawia ze sluchawki brzmia jakby mialy za duzo bassu, glos jest ogolnie mniej "soczysty" a bardziej stlumiony. 

- Sluchawki sa wielkie i o ile fajnie mnie odcinaja np od gadajacej zony, o tyle wydaje mi sie ze strasznie grzeja w uszy.

- Debilny i kompletnie skretynialy razer synapse, ktory dziala jak chce wraz z tym swoim dzwiekiem przestrzennym, pamietam ze raz musialem windowsa przeinstalowac bo synapse  nie wykrywal uruchomionych programow

- dosc dlugie ladowanie i dosc krotkie dzialanie na baterii

Z plusow:

- mega dzwiek w grach po ustawieniu equalizera  - jest duzo basu ktory lubie

- pokretlo od balansu miedzy czatem a gra - obecnie nie moglbym bez tego zyc, must have

- mozliwosc podpiecia dongla do ps5 ktory dziala od strzala

 

Teraz wracajac do pytan odnosnie arctisow:

Czy jezeli kupie wersje 9(ta bez X) to czy jestem w stanie zachowac plusy Nari jednoczesnie pozbywajac sie minusow?

Cytat

Ciekawi mnie kwestia equalizera, gdzies w internecie przeczytalem, ze jak sie go ustawi na PC to te ustawienia sa zapisywane w samych sluchawkach przez co podpinajac je do PS5 mamy dalej nasze ustawienia, ktos cos moze na ten temat powiedziec? 

@EDIT Znalazlem na to odpowiedz na ich stronie i tak to niby dziala.

Jak wytrzymalosc? Sporo w internecie informacji ze te zawiasy w tych i innych modelach sa mega lipne, co prawda nie mam tendencji do zrzucania sluchawek ale wole sie upewnic.

Rozumiem ze ten model sluchawek nie dziala z dzwiekiem przestrzennym sony?

Dzieki za odpowiedzi. 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...