Skocz do zawartości
darolxy

Stabilny, mobilny net do laptopa (do streamingu)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Czy jakiś mobilny internet (jakiejś konkretnej firmy) jest na tyle stabilny i szybki, że może obsługiwać bez zacięć streaming na żywo np na youtube/facebook live? jeśli tak, to na bezproblemowy streaming w jakiej jakości mogę liczyć w pakiecie który polecacie? 

P.S. Czy jakiś dostawca takiego mobilnego netu oferuje opcję żeby zapłacić za mobilny net np za cały rok z góry? albo za kwartał z góry?

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, darolxy napisał:

Czy jakiś mobilny internet (jakiejś konkretnej firmy) jest na tyle stabilny i szybki, że może obsługiwać bez zacięć streaming na żywo np na youtube/facebook live? jeśli tak, to na bezproblemowy streaming w jakiej jakości mogę liczyć w pakiecie który polecacie? 

Wszystko zależy od lokalizacji - od tego, czy dana stacja bazowa obsługująca Twoją lokalizację jest obciążona (i jak mocno), od dostępnych na niej technologii, od jakości sygnału docierającego z niej do Twojego urządzenia. W mniejszym stopniu "stabilność" zależy też od sprzętu po Twojej stronie - routera lub telefonu i obsługiwanych w nim technologii telekomunikacyjnych (agregacji pasm w LTE i 5G, obsługiwanych kombinacji agregacji tych pasm, itp).

Jednym słowem pozostaje przetestować to w Twojej lokalizacji, bo nie da się "z góry" stwierdzić, że sieć X działa u mnie najlepiej, to będzie najlepiej działać i u Ciebie (w Twojej lokalizacji).

Edytowane przez mp107

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi