Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję laptopa do 3500zł szukam tak na x komie wszedzie jakiegoś dobrego laptopa i nie mogę się na nic zdecydować

Stawiałbym na szybkość XD jakiś dysk m2? od 250gb w góre? 
jakieś 16 gb ramu minimum?? bo to później zawsze jest problem.    Używał bym raczej excelów przeglądarki wordów itd. mam również program piekarniczy ProfiPiek.  W skrócie coś mobilnego wartego 3500zł bo i tak wezmę pewnie to w leasing albo na raty. tylko że leasing zawsze jest ciut droższy i myślałem że jeśli warto coś dołożyć to może być jakoś lekko ponad budżet. 

Mobilny, cienki, lekki XD fajny w dobrej cenie coś takiego potrzebuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki wybrał bym Della. Zdecydowanie lepiej wygląda, pomimo iż moja dziewczyna używa Swifta, ale ja uważam, że jest trochę tandetny. Możesz też spojrzeć na jakieś laptopy gamingowe, które posiadają dedykowane karty graficzne, to jeszcze dodatkowo będziesz mógł pograć, ale jeśli nie grasz, to nie opłaca się kupować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zawsze duuużo grałem ale wiesz odkąt jest robota to już zapomniałem o graniu.. szczerze mówiąc zastanawiałem się nad laptopem gamingowym ale patrząc na to że kupiłem komputer za 7k i praktycznie w nic nie gram... odpalam gre wchodze do menu i wyłączam XDD to ja to wiesz pierdziele XD wydawać niepotrzebnie kase znowu. chce tylko szybki i na dłużej laptop XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na faworyta XD na jakieś podsumowanie XD bo wiecie cieżko tak wybrać skoro każdy coś innego podsyła XD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie ciężko o faworyta wiele laptopów spełni te oczekiwanie. Jeżeli chcesz lekki mobilny i całkiem dobrze wykonany.

Acer Swift 3 i5-1135G7/16GB/1TB/W10 IPS Srebrny 2999 zł
Cena z kodem "laptopy". Spokojnie konfiguracja wystarczy, praktycznie żadnej róznicy nie odczujesz od AMD. Aluminiowa obudowa, waga 1,19kg wagi, dobre wyniki pracy na baterii.

Alternatywnie trochę ponad budżet typowo biznesowy model

Dell Vostro 5515 Ryzen 5-5500U/16GB/512/Win10P 3999 zł
Typowo model biznesowy z dobrym wykonaniem i 3 letnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2021 o 18:25, Drjoshimura napisał:

czekam na faworyta XD na jakieś podsumowanie XD bo wiecie cieżko tak wybrać skoro każdy coś innego podsyła XD

 

Nie doczekasz się, tu każdy zarabia na reflinkach więc nikt nie poprze nie swojej propozycji xD Każda z propozycji tu wymienionych jest ok, musisz wybrać już sam.

Ode mnie coś lekkiego, świetnie wykonanego i w promocji:

ASUS ZenBook 14 UX425EA i5-1135G7/16GB/512/W10 - 3599 zł z kodem "jesien" dodanym w koszyku

Tylko 1,17 kg, wykonany z aluminium (Standard militarny MIL-STD-810G), ze świetną matrycą IPS (EWV to wewnętrzne oznaczenie Asusa). Jednym słowem laptop premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...