Skocz do zawartości
Przemoo18

Klawiatura Logitech G915 pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Chciałbym zakupić klawiaturę Logitecha G 915.

Pomijając fakt że cena jest absurdalna to klawiatura odpowiada mi w 100% jeśli chodzi o design oraz praktyczność. 

Potrzebuje dowiedzieć się na temat przełączników.Mianowicie nie mam doświadczenia w gamjngowych klawiaturach a wiem że ta klawa ma masę konfiguracji jeśli chodzi o przełączniki.

Czy dla mnie jako nie zapalonego gracza jest to aż tak istotne ?Pytam gdyz nie wiem do końca czym się różnią i jak się ma do tego praktyka.

Zależy mi na tym by klawiatura nie była za głośna.

Głównie będę.gral w gry typu diablo 2 Resurected oraz w przyszłość w diablo 4 i to dość często.

W fpsy raczej nie gram. 

Czy ktoś na podstawie tego co napisałem byłyby w stanie wybrać mi najodpowiedniejsze przełączniki ?

Myslalem ogólnie o tej wersji ale mój wybór nie jest niczym poparty stąd ten post:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-bezprzewodowa-g915-rgb-mechanical-tactile-920-008910

 

Czym tak w zasadzie różni się ta wersja tactile od linear oraz przełączniki GL od romer-g no i czy można powiedzieć że któraś jest lepsza?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Przemoo18 napisał:

Hej.

Chciałbym zakupić klawiaturę Logitecha G 915.

Pomijając fakt że cena jest absurdalna to klawiatura odpowiada mi w 100% jeśli chodzi o design oraz praktyczność. 

Potrzebuje dowiedzieć się na temat przełączników.Mianowicie nie mam doświadczenia w gamjngowych klawiaturach a wiem że ta klawa ma masę konfiguracji jeśli chodzi o przełączniki.

Czy dla mnie jako nie zapalonego gracza jest to aż tak istotne ?Pytam gdyz nie wiem do końca czym się różnią i jak się ma do tego praktyka.

Zależy mi na tym by klawiatura nie była za głośna.

Głównie będę.gral w gry typu diablo 2 Resurected oraz w przyszłość w diablo 4 i to dość często.

W fpsy raczej nie gram. 

Czy ktoś na podstawie tego co napisałem byłyby w stanie wybrać mi najodpowiedniejsze przełączniki ?

Myslalem ogólnie o tej wersji ale mój wybór nie jest niczym poparty stąd ten post:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-bezprzewodowa-g915-rgb-mechanical-tactile-920-008910

 

Czym tak w zasadzie różni się ta wersja tactile od linear oraz przełączniki GL od romer-g no i czy można powiedzieć że któraś jest lepsza?

 

Wszystko i tak sprowadza się do Twoich preferencji dlatego nie ma lepszych czy gorszych przełączników w tej klawiaturze. 
W Twoim przypadku myślimy, że sprawdzą się albo przełącznik Tactile albo Linear. Oba te przełączniki są dosyć ciche, w Tactile masz podczas wciskania masz tak jakby "uderzenie" natomiast w przypadku Linear nie czujesz nic podczas klikania w klawisz. 
W związku z tym jeśli preferujesz nie czuć tego "uderzenia" podczas klikania wybierz wersję Linear Logitech G915 LIGHTSPEED Linear, jeśli wolisz coś czuć podczas klikania w klawisz wersja Tactile będzie dla Ciebie Logitech G915 LIGHTSPEED Tactile.
Niemniej myślimy, że niezależnie od wyboru, będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...