Skocz do zawartości
Venayoth

[~4500 zł] Laptop dla studenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa, poszukuję ciekawego rozwiązania. Chciałbym kupić wygodne, przenośne urządzenie, do użytkowania w pociągu, na uczelni, etc.
Przede wszystkim funkcjonalność, najważniejsze dla mnie cechy to: trwałość (żeby wytrwał następne 3 lata), stosunkowa lekkość. Nie mam w planie grać w nic wymagającego, od tego w końcu mam komputer stacjonarny... ale przydałoby mu się chociaż trochę mocy obliczeniowej, bo jednym z moich hobby są rendery i animacja w blenderze.  Konkretna przekątna ekranu ani wygląd nie są zbytnio moimi priorytetami. A no i od razu zaznaczę - raczej nie chcę nic od Apple. Wprawdzie mam już telefon tej marki i synchronizacja byłaby świetna, ale wolałbym postawić na Windowsa. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei MateBook 14 R7 4800H/16GB/512/Win10 Touch 3999 zł
Z kodem "laptopy". Wydajny pełny procesor 8 rdzeniowy, matryca IPS dobrej jakości dotykowa w pracy w pociągu dość wygodne, świetne aluminiowe wykonanie, podświetlana klawiatura.

Ewentualnie mniejszy model 13"

HP Pavilion Aero Ryzen 7-5800/16GB/512/Win10 Silver 4399 zł
Z odświeżonym peocesorem AMD również 8 rdzeniowym. Matryca WUXGA IPS z 100% pokryciem kolorów, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, waga poniżej 1kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...