Skocz do zawartości
ombre1

wybranie poziomu funkcjonalności lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zainstalowany na maszynie wirtualnej Windows Server 2019 i podczas wstępnej konfiguracji AD przy wybieraniu poziomu funkcjonalności lasu najwyższą opcją jest Windows Server 2016.

Dlaczego nie mam możliwości wyboru 2019 ? 

Dzięki za odpowiedzi.

zrzut.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A rozumiem. Uczę się w oparciu o książkę Biblia Windows Server 2019 i tam jedno zdanie mnie zmyliło. 

Dzięki bardzo za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Może żeby nie zaśmiecać za bardzo napiszę jeszcze tutaj i mimo innego tytułu, uda się komuś odpowiedzieć.

Chcę za pomocą AD, w Centrum Administracyjnym  włączyć opcję kosza, jednak po kliknięciu i potwierdzeniu wyświetla mi się komunikat 'niewystarczające prawa dostępu, aby wykonać tę operację'. Wydawało mi się, że jako administrator powinno się udać włączyć wszystko. Jak mogę te prawa dostępu zmienić?

Dzięki!

1.png

Edytowane przez ombre1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1: senor chang tiny paper - Caption | Meme Generator

2. Zmień język w systemie na angielski. Łatwiej znajdziesz odpowiedź na błędy jeżeli wpiszesz je w wyszukiwarkę po angielsku, niż po polsku. Plus w większości miejsc będziesz pracował na anglojęzycznych systemach.

3. Administrator administratowi nie równy. Upewnij się, że konto z którego korzystasz jest Domain Adminem, Schema Adminem i Enterprise Adminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Czy jest jakaś dobra strona internetowa do zamieniania mowy z pliku filmowego albo dźwiękowego z co najmniej godziny czasu za darmo na napisy do filmu? Była strona https://my.checksub.com ale ostatnio każde rozpoznawania stało się płatne czyli strona jest zepsuta Są też inne strony ale za darmo jest tylko 10 minut i jest jeszcze strona https://otter.ai ale ma limit do pół godziny i w trybie darmowym da się zapisać tylko do nietypowego formatu tekstowego txt który niezbyt dobrze jest rozpoznawał program SubtitleEdit i linijki w takim formacie były zdecydowanie za długie żeby program SubtitleSpeak zamienił je na format dźwiękowy czytany syntezatorem mowy. Czy jest jakaś strona albo program który by z pliku rozpoznawał mowę do najmniej przez godzinę w trybie darmowym i mógł ją zapisać do formatu sub albo srt? SubtitleEdit najnowszej wersji potrafi tylko odczytywać format srt SubRip Subtitle ale zapisać w takim formacie się nie da i jak to można naprawić? Jest program Dragon Speech Recognition i inne strony albo programy i poradniki na YouTubie jak bez limitu rozpoznawać mowę ale ten sposób jest na mowę którą się z mikrofonu rozpoznaje ale mnie interesuje z pliku multimedialnego albo dźwiękowego. Głównie korzystam z rozpoznawania mowy w języku angielskim amerykańskim i potem je tłumaczy tłumacz Google w programie SubtitleEdit na polski i SubtitleSpeak nagrywa plik dźwiękowy z czytającym syntezatorem mowy i programem EaseUS Video Editor dodaje się go do filmy i przycisza oryginalnego lektora. I skąd można wziąć klucz API do programu SubtitleEdit? Taki wyskakuje napis w Subtitle Edit gdy chcę przetłumaczyć napisy ale oczywiście bez Klucza API też się tłumaczą w ciągu 2 sekund ale z błędami gramatycznymi Używam 64 bitowego Windowsa 10 Pro PL 21H2
    • Z ciekawości zapytam, kręcisz dla benchmarków, czy do poprawy wydajności w grach?
    • I jak masz już 😉?  
    • Na oryginalnym NESie czy na tzw pegasusie? Ja pamiętam jak pierwszy raz przeszedłem... co to była za radość  Do mnie kumpel na pegasusa przed przedszkolem wpadało o 5 rano i do 7 ciupaliśmy
    • Daj znac bo ciekawy temat  nie masz może jakieś karty wifi na usb aby przetestować  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...