Skocz do zawartości
mag_zbc

Jagged Alliance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bezpośrednia kontynuacja? Wygląda interesująco, ale nigdy nie grałem we wcześniejsze odsłony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Bezpośrednia kontynuacja? Wygląda interesująco, ale nigdy nie grałem we wcześniejsze odsłony. 

Jagged Alliance: Gold Edition jest teraz za free.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System walki wyglada jak ten z ostatnich Xcom. Moze byc ciekawie ze wzgledu na setting.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Jagged Alliance: Gold Edition jest teraz za free.

Właśnie widzę, ale jakoś nie ma ochoty grać w taką pixeloze. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Właśnie widzę, ale jakoś nie ma ochoty grać w taką pixeloze. ;) 

Jakbym miał grać w gry ze względu na grafikę to od dobrych kilku lat bym ograł może kilka tytułów. Bo grafika co z tego że jest dobra,jak wszystkie inne aspekty ssą... Po okładce się nie ocenia, przypomnieć CP😂

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, dobra, lubię pixele, ale te artystyczne - tzw. pixel arty,  bo mają w sobie coś z nowoczesności i nie odbiegają mechanicznie, a do tego są bardzo ładne. 

Ten w/w  już chyba klasyczny Jagged Alliance zestarzał się drastycznie i że jak na niego się już patrzy to...po prostu nie wygląda, nie mógłbym się w niego już wczuć.;)  Może także dlatego, że nie grałem i nostalgia za mną nie przemawia. :D Lubię starego Quaka, The Settlers II czy Worms 1, ale w to grałem i pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jagged Alliance 3 – minimalne wymagania sprzętowe

• System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (64-bit)
  • Procesor: AMD FX-8320 / Intel i5-4690K
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB wolnej przestrzeni
  • Inne: DirectX 11

Jagged Alliance 3 – zalecane wymagania sprzętowe

• System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3930K / AMD Ryzen 5 1600
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB wolnej przestrzeni
  • Inne: DirectX 11
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jagged Alliance 2 to była moja ulubiona gra tamtych czasów. Arcydzieło gatunku z otwartym światem i nieliniowością fabularną . Żadna taktyczna, turowa gra akcji wydana później, nie dorównała temu tytułowi. Na kontynuację czekam więc z wytęsknieniem. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę powrotów jagged już zaliczył, chyba mało udanych (delikatnie mówiąc), ale czekam z wytęsknieniem.

Może tym razem...

to pisałem ja :-) rocznik 78 :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, SZAFIR00 napisał:

to pisałem ja :-) rocznik 78 :-)

Ja 79🙂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Mam płytę główną MSI MAG B560M Bazooka, procesor i5 10400F (bez integry) i kartę GTX 1050 podłączoną kablem HDMI do monitora. Do samego monitora mam też podpięte słuchawki na jack 3,5mm. Problem polega na tym, że po świeżej instalacji Windowsa nie ma wcale dźwięku. Zamiast ikonki z regulacją głośności mam coś takiego: Screen 1 Po kliknięciu w to uruchamia się to: Screen 2 I tutaj nieważne co wybiorę i tak nie da to żadnego efektu.  Tak jak napisałem wcześniej - dźwięku nie ma dopóki słuchawki na jack 3,5mm mam podłączone do samego monitora. Kiedy podepnę je do gniazja 3,5mm bezpośrednio w przednim panelu mojej obudowy dźwięk się nagle pojawia i wszystko działa.  Problem rozwiązuje też zainstalowanie sterowników do GTX 1050. Wtedy mam dźwięk zarówno ze złącza jack 3,5mm z monitora, jak i z obudowy. W menadżerze urządzeń pojawia się "NVIDIA High Definition Audio".  Ale to nie rozwiązuje mojego problemu, ponieważ chciałem sprzedać płytę i nie chcę, żeby ktoś miał później pretensje, że nie ma u niego dźwięku, bo używa np. jedynie integry w procesorze, a nie dedykowanej karty NVIDII.  Dlaczego myślę, że problem leży po stronie płyty głównej? Ponieważ używałem już wielu innych zestawów. Między innymi płyty na Z490, Z590 i B460. Zawsze dźwięk był od razu po instalacji windowsa bez wgrywania czegokolwiek. Teraz próbowałem nawet instalować różne kompilacje windowsa (21h2, 21h1, 20h2), ale dzięku po instalacji systemu na świeżo nigdy nie ma. Oczywiście instalacja sterowników do karty Realteka ze strony MSI też nic nie daje.  Ma ktoś pomysł o co może chodzić? Robić aktualizację biosu? 
    • Wyglada rozsądnie, chyba od razu skusze się na pojemniejszy dysk. Z kartą graficzną, którą mam nie będzie problemu, żeby wpasować do tego zestawu? Proponowany zasilacz 550W chyba wystarczy z zapasem na wszystko? https://www.x-kom.pl/p/345764-karta-graficzna-amd-sapphire-radeon-rx460-oc-2gb-gddr5.html  
    • Potrzebuję nowego telefonu ponieważ mój dotychczasowy odmówił dziś posłuszeństwa. Kupiłem go już dość dawno więc trochę wypadłem z rynku i mówiąc kolokwialnie nie znam się na tym co jest teraz dostępne. A jest tego multum - mnóstwo modeli, różniących się pewnie detalami. Założyłem sobie budżet w granicach 2000 - 2500. Na czym mi przede wszystkim zależy? Na dobrej jakości zdjęć (zarówno tych dziennych jak i nocnych), na trybie HDR (w poprzednim telefonie używałem go praktycznie cały czas przy robieniu zdjęć), na tym żeby był szerokokątny obiektyw i stabilizacja obrazu. Wiadomo, że liczy się też GPS i żeby telefon chodził płynnie, żeby fajnie się korzystało z internetu i streamingu też. Trochę poczytałem i widzę, że dużo osób poleca Samsunga Galaxy S20 FE (w wersji bez 5G aktualnie do dostania za 1999 w większości sklepów), ktoś mi polecał też S21, ale on jest dużo droższy więc pewnie nie warto przepłacać. Widziałem też pozytywne opinie o Xiaomi czy Huawei, ale nadal nie wiem co wybrać. Może ktoś doradzi?
    • Mam tak samo  Przyszło z wiekiem  Im człowiek starszy, tym bardziej leniwy/wygodniejszy 
    • Pomaluj na biało/czarno i już będą pasować 😛 To poważna propozycja, jeśli jesteś zadowolony ze sprzętu to nie ma co cudować
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...