Skocz do zawartości
oh,shut up

Usunięcie Knox 3.5 z Samsung a20e

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam telefon samsung a20e, na którym zostało zainstalowane oprogramowanie knox uniemożliwiające zmianę tapety, stylu itp.
Czy istnieje jakiś sposób aby je usunąć? Nawet gdy wgrywam nowy rom odinem to po chwili knox łączy się z "centralą" i konfiguruje telefon z tymi ograniczeniami.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knox jest to podsystem zabezpieczeń hardwarowy i softwarowy, jeżeli operator zablokuje telefon komuś kto nie spłaca rat, to nie ma możliwości usunięcia takiej blokady nawet wgrywając nowy rom. Tak też jest w twoim przypadku przy próbie ominięcia zabezpieczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Blokadę nałożył pracodawca a nie operator. Czy to coś zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• No to patrząc na siebie masz dowód na skuteczność przeciwciał.  Mnie po 2 dawce jebło na 1 dzień, dlatego się obawiam trochę 3 dawki. Niby przez pół roku totalnie nic mi nie było, ale kto wie. Krążą jakieś legendy miejskie, że kogoś do szpitala brali po 3 dawce, bo się okazało, że akurat przechodził bezobjawowo covida.
    • LG nie jest wart takiej kwoty. Do 2500zł znajdziesz kilka monitorów 34 calowych 21:9. iiyama to solidny sprzęt więc wszystko sprowadza się do ceny i tego czy chcesz mieć subtelny efekt HDR bo prawdziwego HDR w monitorach za 2500-3000zl nie znajdziesz.
    • Bo gwarantuje praworządność i w konsekwencji demokrację? Jeżeli władza sądownicza nie jest niezależna, to nie ma jak rozliczyć władzy wykonawczej i ustawodawczej z łamania prawa. Dodatkowo będzie narzędziem represji obywateli, tak jak to miało miejsce w PRL, tak jak to ma miejsce obecnie np. w Korei Płn. Jeżeli władza ustawodawcza jest zależna od sądowniczej, to będzie powstawało prawo na zlecenie wąskiej grupy. Władzę tak na prawdę będą sprawować sędziowie, a nie wybrany parlament czy prezydent. Jeżeli władza wykonawcza nie jest niezależna, to będzie wykorzystywana w celach politycznych, będzie narzędziem represji społeczeństwa, wydawania decyzji administracyjnych dla czyjejś korzyści. Generalnie powinno się wszystko zazębiać i wzajemnie kontrolować, a nie działać pod dyktando jednego filaru, czy co gorsza jednej osoby. Ideał trójpodziału jest punktem odniesienia, czym do czego powinno się dążyć jeżeli państwo ma poprawnie działać. To że nie działa idealnie nie jest powodem do odrzucenia takiego modelu państwa, no chyba że znasz lepszy, wtedy przedstaw go.
    • Zamówiłem te PW2 (2 szt) bo cena super. Najwyżej będę sobie pluł w brodę, że przyjanuszowałem :D Zawsze to lepsze niż terkoczące padło które się wysłużyło.
    • Złapałem jakoś listopad rok temu, zaszczepiłem się w czerwcu tego roku.  Jakieś pół roku po przechorowaniu miałem kontakt z chorym na Covid i nic mnie nie wzięło, w sumie do tej pory nie byłem chory na nic.  U mnie szczepienie nie spowodowało ŻADNYCH dolegliwości... Poza bólem ręki totalne zero. Dziwny jestem. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...