Skocz do zawartości
Filip17895_PL

Aktualizacja Windows 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mając taki wynik z programu WhynotWin11 otrzymam darmową aktualizację do Windowsa 11 ? Z góry dziękuje za informację.

Przechwytywanie.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7 4770 nie ogarnie zwyklego systemu ? fajne te diagnozy takie nie za powazne ? nie za madre ?

ale nie przejmuj sie

 

w11.jpg

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tam ani procesor nie wspierany, ani TPM nie ma i bezpiecznego rozruchu a win 11 na razie działa i ma się dobrze do czasu jak aktualizacje stwierdzą że nie spełnia wymagań i ich nie będzie. A co do aktualizacji to jak będzie finalna wersja można ją zrobić z pena nie czekając na WU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co spieszyć z aktualizacją, bo na początku system będzie miał problemy wieku dziecięcego. Moim zdaniem migrację warto rozważyć na początku 2024. 

Dodatkowo, najlepiej zrobić czystą instalację, a nie nakładkę - mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 19.09.2021 o 12:41, Filip17895_PL napisał:

Witam czy mając taki wynik z programu WhynotWin11 otrzymam darmową aktualizację do Windowsa 11 ? 

KAŻDY otrzyma DARMOWĄ aktualizację do Windows 11 !  Jak system już będzie oficjalnie dostępny jako finalna wersja.  :yuppie:

Wyniki takich bzdurnych programików nie będą miały na to wpływu. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Wyniki takich bzdurnych programików nie będą miały na to wpływu.

Naprawdę? Wiesz to bezpośrednio z MS? Choć to pewnie prawda, po prostu bez tych bzdurnych programów MS sam cię poinformuje że sprzęt ci nie wspiera tego czy tamtego i może nie będziesz miał aktualizacji albo nawet nie zainstalujesz.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać na aktualizację do WIN11 skoro można bez problemu pobrać ISO WIN11 i zrobić bootowalnego pena.

U siebie zrobiłem czystą instalkę WIN11 na dysku 60GB SSD Goodram sprzed 8 lat, bez TPM ale z włączonym TPM Diskret w biosie płyty i zainstalował się system bez problemu.

Internet podłączony w czasie instalacji, a ISO WIN11 przerobiony z kreatorem od WIN10 :E

Aktywacja automatyczna, nawet nie dotykałem tej opcji, ale podczas instalacji zalogowałem się na moje konto MS i to wystarczyło do aktywacji systemu.

Sterowniki działają spod WIN10, gry działają jak wcześniej, idzie kopać kryptowaluty i jak na razie nie narzekam oprócz tego, że wygląd i niektóre opcje są jak zwykle popieprzone przez MS.

Oni muszą zawsze coś sknocić, żeby potem wydać pincet łatek :E

Też czekałem na aktualizację do WIN11 i się nie doczekałem, dla tego poszedłem na skróty.

Jak by ktoś chciał ISO WIN11 PL z instalatorem z WIN10, to tutaj mój link z obecnie działającego WIN11.

To jest wersja 21H2 22000.194:

https://drive.google.com/file/d/1M5d3MnkPgAMEAnUGwxxqqbrjMrDNVKiV/view?usp=sharing

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 21.09.2021 o 09:29, amp41 napisał:

Naprawdę? Wiesz to bezpośrednio z MS? Choć to pewnie prawda, po prostu bez tych bzdurnych programów MS sam cię poinformuje że sprzęt ci nie wspiera tego czy tamtego i może nie będziesz miał aktualizacji albo nawet nie zainstalujesz.?

Naprawdę nie zainstaluję ??? Nie ma już teraz żadnych obejść tych wymogów MS ??? Do finalnej wersji ich nie będzie jak już są do wersji beta/test ???  :glaszcze:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Naprawdę nie zainstaluję ??? Nie ma już teraz żadnych obejść tych wymogów MS ??? Do finalnej wersji ich nie będzie jak już są do wersji beta/test ???  :glaszcze:

Na prawdę nie zrozumiałeś o czym pisałem, nie zadałeś sobie trudu przeczytać ze zrozumieniem? Zainstaluj sobie na czysto bez wspomagaczy najnowszy dev a się dowiesz że nie możesz zainstalować. Dodatkowo jeśli coś takiego jak "może" przyjmujesz jako pewnik (twierdzenie) to się nie dziwię że nie zrozumiałeś o czym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie dyski w komputerze muszą mieć styl partycji GPT czy wystarczy że tylko systemowy ma taki styl partycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.09.2021 o 19:50, Filip17895_PL napisał:

Czy wszystkie dyski w komputerze muszą mieć styl partycji GPT czy wystarczy że tylko systemowy ma taki styl partycji ?

Zwyczajnie jak nawet zainstalujesz Windows 11 to ten nie będzie się aktualizował.

Także trzeba zmienić sprzęt lub pozostać przy Windows 10. Możesz zachować tylko zasilacz, kartę graficzną, chłodzenie, obudowę i dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie niektórzy używają windowsa xp lub win 7 który nie jest wspierany, ba nawet mają wyłączone aktualizacje i nie martwią się o bezpieczeństwo bo sa bezpieczni wbrew temu co się wygaduje i wypisuje...? 

Przepraszam cię ale se jaja robię po odpowiedzi na pytanie zawarte w cytacie jakiej udzieliłeś ? to prawie jak Morawiecki o cenie chleba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zrobieniu obejścia w rejestrze żeby instalator nie sprawdzał tpm i cpu będę otrzymywał aktualizacje win11 na komputerze mającym jedynie tpm 1.2 i procesor i7 4770 oraz czy warto się przesiadać na win11 z win10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bodycount napisał:

Nie warto jeszcze. Okazuje się,  że jest mnóstwo mniej lub bardziej irytujących błędów w W11.

A czy to prawda że nie będzie aktualizacji (Windows Update) na nie wspieranym sprzęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co będzie w przyszłości. Zainstalowałem testowo Win 11 na laptopie z 2011 roku (oczywiście niespełniającym wymagań) i Windows Update jak na razie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...