Skocz do zawartości
Jundori

Ryzen 5 3600 + RTX 3090 Suprim X

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam dylemat czy ten procesor i karta beda dobrze wspolgrac z rozdzialka 1440p 165hz. Procesor nie bedzie ograniczal karty w tej rozdzielczosci? tzn bottleneck?

Ryzen 5 3600

RTX 3090 Supim X

16GB Ram Ballistix 3000mhz

Asus Tuf B550 gaming plus

Corsair RM850x

Rozdziałka 1440p 165hz monitor Della z gsync.

Bedzie okej czy zastanawiac sie nad upgradem proca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy takim odświeżaniu będzie ją bardzo mocno ograniczał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Tornado3 napisał:

przy takim odświeżaniu będzie ją bardzo mocno ograniczał

To co proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do takiej karty moim zdaniem co najmniej R5800X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2021 o 09:37, Jundori napisał:

Hej, mam dylemat czy ten procesor i karta beda dobrze wspolgrac z rozdzialka 1440p 165hz. Procesor nie bedzie ograniczal karty w tej rozdzielczosci? tzn bottleneck?

z pewnościa beda gry gdzie ograniczy,tak z 30 procent gier ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Chciałbym by dziennikarz wrócił na ten targ gdzie było "wszystko wina tuska... tusk dołki kopie [dziennikarz: i rząd w nie wpada...]... nie w nic nie wpada, rząd jest super!" (aż by się chciało napisać - super rząd kur...czaczku!  ) Niech dziennikarz wróci i powie że "Tusk załatwił pieniądze, dobrobyt dziełem Tuska, Tusk zbawcą narodu, itd itp", to pewnie beton (a było ich naprawdę sporo na tym targowisku) powiedziałby "tusk załatwił?!? no to tfu! mocne gardzonko na unijną kasę! jak tusk załatwił to nie chcemy! tfu z tą całą unią jak tusk załatwił!"  
    • Dla mnie Replicant bije na łeb na szyję Arise, ale ja nie potrafię być w żaden sposób obiektywny bo kocham to uniwersum. Automata była lepsza od Replicanta w prawie każdym elemencie ale pamiętaj że obie gry dzieliło 8 lat, a 1.22 to tylko remaster który i tak zaoferował 300% tego co normalnie remastery oferują. W Replikancie najbardziej męczące dla mnie było to że trzeba było powtarzać całą ścieżkę C co było kure... meczące i które poza dosłownie kilkoma cutscenkami nie oferowało zupełnie nic nowego względem ścieżki B. Gdyby wszystkie elementy fabularne ścieżek B i C połączono w jedną a pozostałe zakończenia można by było ograć tylko zaczynając do samego finału, to Replicant byłby ZNACZNIE lepszą grą. Dziwne jest to że przy Replikancie ludzie jakoś to łyknęli, zaś przy Automacie płakali że zmusza się ich by grali "3 razy to samo" co jest wierutną bzdurą, bo ścieżki A i B mają zupełnie inne postacie prowadzące, mają inny charakter i inne cele a także mają unikalne questy dla każdej z tych ścieżek - pamiętam jak jeden taki baran zwany recenzentem napisał że 9S ma w ścieżce B tylko dwa dodatkowe questy a ja mu walnąłem w twarz listą 12 dodatkowych questów tylko dla tej postaci - oczywiście nie raczył się do tego ustosunkować - zaś ścieżka C to kontynuacja wątków ze ścieżki A i B - więc ja się pytam gdzie oni ogrywali tutaj 3x to samo ???? Z niektórymi rzeczami mogę się zgodzić, z innymi nie. Lokacje w pierwszej części gry niestety były płaskie i mega powtarzalne. Walka też zaczęła mnie w którymś momencie nużyć ale to głównie dlatego że było jej ZA DUŻO. Czasem żeby przejść od punktu A do B trzeba było się przedzierać odbywając po drodze kilkanaście walk, a jak się wracało to wszyscy zrespawnowani już czekali i znowu musiałeś się przebijać. Zabrakło balansu, nie wiem kto wpadł na pomysł że gracz będzie chciał walczyć średnio co 30-40 sekund próbując po prostu gdzieś dojść. Co do postaci jak pisałem w mojej recenzji - Dohalim. Najlepszy koleś, szczególnie w późniejszej fazie gry. Totalnie przegięli pałę z tymi cutscenkami i rozmowami - ponad 300 w całej grze ?! Nie ukrywam że w późniejszej fazie gry je przeklikiwałem bo były po prostu nudne, jedynie Dohalima czytałem bo on akurat miał coś ciekawego do powiedzenia od czasu do czasu. Najgorsze jednak były te questy poboczne, a raczej ich totalny brak. Zero wartości fabularnej - idź, zabij, zbierz, przynieś.  Ale ogólnie fabuła mi się podobała, nie do końca jednak podobało mi się jak ją rozłożyli - jakieś 25-30% w pierwszej części gry, a potem cyk cała reszta w drugiej gdzie byłeś co rusz zasypywany ogromem informacji.  No właśnie, tylko że wiele osób nigdy nie ogra ani jednej ani drugiej. Dla mnie to absurd totalny by tak świetne jrpg jak Xenoblade/Xenoblade 2 było ex'em dla przenośnej konsoli, zaś P5 tylko na PS4. Na palcach dwóch rąk policzę Ci osoby które znam i które ograły P5 Royal, zaś co do Xenoblade to znam tylko jedną osobę która takową ograła. O ile może kiedyś doczekam się P5 Royal na PC, o tyle nie mam żadnej nadziei na ogranie Xeno chyba że wreszcie ktoś ogarnie te emulatory które na chwilę obecną działają z Xeno fatalnie. Skąd się biorą takie oceny ? Bo ludziom ta gra się podoba  Do tego weź pod uwagę jak mało wyszło w tym roku gier action-rpg czy jrpg, było raptem kilka tytułów które zostały szybko ograne, mnóstwo gier dostało obsuwy na 2022r. Sam mam problem ze znalezieniem czegoś do ogrania, póki co męczę TLOU przez PSNow ale nie ukrywam że tracę cierpliwość do tej gry, bo w 90% to jedna wielka skradanka a mnie takie coś nie kręci. 
    • To akurat system eCall i jest obowiązkowy w każdym nowym samochodzie od marca 2018.   Pomiar prędkości po GPS jest bardzo dokładny.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...