Skocz do zawartości
komputronik

Nowość w ofercie komputronik.pl! Inteligentne oświetlenie Philips Hue - nowe produkty

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzamy do naszej oferty kolejne elementy systemu oświetlenia Philips Hue, w tym taśmy LED z opcją gradientu.

Philips Hue to innowacyjne produkty pozwalające idealnie dopasować kolor, odcień oraz natężenie oświetlenia do swoich potrzeb. Idealnie nadają się nie tylko do codziennego użytku, ale również do tworzenia nastrojowej atmosfery. Sprawdzą się także w połączeniu z PC, gdyż można je synchronizować z wybranymi systemami zarządzania RGB we współczesnych komputerach. 

Tutaj znajdziecie wszystkie nowo dodane produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dwa miesiące zajęło mi obejrzenie Tajemnic Smallville. Pierwsze sezony gdy chodzą do szkoły bardzo dobre i można powiedzieć, że do końca 7 było okej, ale im dalej tym gorzej. Dobre odcinki przeplatane jakąś chu..ią i romansidłem, sam "smuga" i jego z dupy chęć ratowania każdego choćby był samym hitlerem "nie możemy go zabić bo może się zmieni i będzie dobry" jpde kur.a 🤦‍♂️ Zielona strzała i Chloe na szczęście zachowywali zdrowy rozsądek i robili co trzeba. Podobnie Aquaman ze swoją panną wysadzali co trzeba a ten cały "wielki lider" i tak z mordą, że tak nie można i pierdu pierdu. Chłop przez 10 sezonów uczył się latać a w swoim głównym stroju z peleryną był może przez 1 minutę na 218 odcinków. Samą końcówkę serialu z Darksidem można tak podsumować https://www.youtube.com/watch?v=mCYuYfEYC8U Szczerze, oglądając ostatni sezon już się musiałem przymuszać aby to do końca obejrzeć. Na plus tego serialu można zaliczyć, że pojawiają się tu osoby ze starszych filmów i serialu o Supermanie, choćby na chwilę. Do obejrzenia zostały mi jeszcze Nowe przygody Supermana z lat 1993 - 1997, ale to chyba kiedy indziej bo mam przesyt kina superbohaterskiego.  
    • Ja mam mam jakieś 45h godzin a nawet w połowie nie jestem, wszystko czytam, genialne są te zapiski, robię wszystkie misje, łowię ryby, szukam skarbów, biorę udział w wyzwaniach, po prostu delektuję się grą. Zupełnie nie rozumiem podejścia Odina tym bardziej, że on gra tylko w gry AAA, a druga połowa świetnych gier odpada bo nie zna angielskiego i marudzi, że nie ma w co grać a komp się kurzy.
    • Delikatnie droższy DELL - DELL Inspiron/Ryzen 5 5600H/16GB/512/RTX3050/Win10H Szybki 6 rdzeniowy procesor od AMD, 16GB pamięci RAM, RTX3050 i 512GB RAM. System zainstalowany, ramu możesz dołożyć do 32GB w przyszłości. Ekran matową powłoką i odświeżaniem 120hz.
    • "-Co to jest? -Kura. -Na pewno kura? -Na pewno. -A może pan się myli? Może to nie jest kura, a dajmy na to...pies? -To nie jest pies, to jest kura. -Niech się pan dobrze przypatrzy. Twierdzi pan kategorycznie, że to nic innego jak tylko stworzenie nazywane kurą? -Twierdzę kategorycznie, że to jest osioł! -Osioł?? -Nie, przepraszam, chciałem powiedzieć: kura. -A skąd panu przyszedł do głowy osioł?? -Przejęzyczyłem się. TO JEST KURA!!" : 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...