Skocz do zawartości
Grolssch

Głośniki 2.1 do 300 zł z bt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Preferowałbym nowe, dobrze by miały bluetooth lub dodatkowy aux. Wolę system 2.1 z racji głębszego basu. 

Edytowane przez Grolssch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e, też tak mówiłem, że tylko 2.1, a kumpel kupił Edifiery 2.0 i robią mega robotę. Tylko no to nie w tym budżecie, na pewno nie nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fliperpl napisał:

Wydają się dość zbliżone do E2900, na pewno mają więcej oponi. W ogóle tych Svenów w okolicy 300zł w konfiguracji 2.1 jest od zatrzęsienia. 

Edytowane przez Grolssch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tych Microlab FC-530 (u) lub ich odpowiednika Modecom MC-2150 - żaden nie ma bluetooth ale dźwiękowo będą dużo lepsze niż konkurencja ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Pro8lem napisał:

Poszukaj tych Microlab FC-530 (u) lub ich odpowiednika Modecom MC-2150 - żaden nie ma bluetooth ale dźwiękowo będą dużo lepsze niż konkurencja ..

Ciężko je dostać, no i wyłącznie używki. Nie mam nic do używek, ale takie 10latki są ryzykowne. Mi moje Modecomu mc-msf50 padły po jakichś 7 latach. Grały bardzo dobrze, tylko od nowości zbierały szumy. Bluetooth nie jest obowiązkowy, może być dodatkowy aux. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pro8lem napisał:

Poszukaj tych Microlab FC-530 (u) lub ich odpowiednika Modecom MC-2150 - żaden nie ma bluetooth ale dźwiękowo będą dużo lepsze niż konkurencja ..

ten model modecoma jest dość awaryjny, ale trzeba przyznać że dźwięk mają naprawdę dobry za tą cenę - miałem je i właśnie subwoofer zaczął wydawać dziwne dźwięki. 

jak nie potrzebujesz bluetootha to niższy model Microlaba -  FC-330 również Ci się spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC-330/530 jest w zasadzie niedostępny w sprzedaży jako nowy, na allegro ktoś sprzedaje, ale po komentarzach ludzie piszą, że to jakiś outlet za 300zł, sporo negatywnych oponi odnośnie sprzedawcy. Nie doczytałem czy mają dodatkowy aux. Wiem, że to dobre głośniki. Ale były sprzedawane i popularne dobre 5-7 lat temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fliperpl napisał:

to w takim razie zostają Ci sveny

Nie do końca mnie przekonują, ale może nie mam racji. Gdzieś widziałem Mozos r100bt, ciekawe choć to 2.0, obawiam się tylko czy 4'' membrany pozwolą na niższe zejście basu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz za mały budżet, żeby "zejść niżej z basem" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...