Skocz do zawartości
X-KOM.PL

tylko w aplikacji, tylko w weekend

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

w ten weekend w aplikacji, rabaty nawet do 38% i dostawa do Paczkomatu za 0 zł. 

Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu rabatowego: weeknd
Wszystkie produkty objęte promocją: https://promocje.x-kom.pl/promocja-w-app

Oto kilka przykładów produktów które znajdziecie w promocji:
- OPPO Reno5 5G 8/128GB Starry Black zamiast 1699 zł zamówimy za 1499 zł
- LG 65NANO803PA zamiast 3758 zł zamówimy za 3299 zł
- ASUS D413DA-EK233T R3-3250U/8GB/256/W10S zamiast 1899 zł zamówimy za 1699 zł
- Lenovo Tab M8 A22/2GB/32GB/Android Pie WiFi zamiast 459 zł zamówimy za 399 zł
- Garett Kids Fine czarno-niebieski zamiast 239 zł zamówimy za 159 zł

Promocja obowiązuje wyłącznie w aplikacji mobilnej i trwa do 26 września 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Pozdrawiamy
zespół x-kom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Asus bo jest tańszy. Obie płyty to ten sam poziom.
    • Bardzo fajnie, amerykańskie natężenie strzelanin i morderstw to jest wzór do którego powinniśmy dążyć, prawda?
    • "aż wrą bluzgami" - polska język trudna język wrzeć - ja wrę, on wrze, a oni wrą
    • Chciałbym się dowiedzieć bo nie do końca rozumiem już tą całą technologię TV. O MicroLED mówi się, że jest to technologia samoemisyjna, każda dioda świeci własnym światłem. To tak jak w OLEDach te organiczne diody same dają światło. Okey tylko, że aby skonstruować obraz w 4K MicroLED potrzebujemy ok. 8mln diod, przez to ceny produkcji są obecnie kosmiczne i upakowanie 8mln diod w 85 calach i niżej nie jest łatwe. A to jak sytuacja wygląda w przypadku OLEDów, tam diod tyle chyba nie ma, właśnie nie wiem na jakiej zasadzie te organiczne diody tam występują i działają. Bo tu się rozchodzi już o te przerwy między pikselami w MicroLED każdy piksel ma chyba swoją diodę, w MiniLED nie wiem ile ich tam jest dokładnie ale raczej nie zaczynają się w milionach i OLED...?no właśnie to ile ona ma tych diod? Czy to już zupełnie inna bajka? I co za tym idzie tak się zastanawiałem czy nie można zrobić też MiniLEDów w technologi samoemisyjnej? Wtedy nie było by już podświetlenia dodatkowego więc prawdziwa czerń a nie jakieś local dimming. Naprawdę nie ogarniam zasady działania tego wszystkiego wiem tylko tyle ile przeczytam, usłyszę i zobaczę jakieś obrazki budowy TV ale ile z tego zrozumiem to....no właśnie.  
    • no i wczesne łysienie dzieci na całym świecie przyjęły już łącznie miliardy szczepionek, i to od b. niskiego wieku, czyli od 3 miesięcy - wymień choć 1 znany skutek uboczny, który pojawił się po xx latach
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...