Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić laptopa z rtx 3070 i pograć w 1440p. Polecicie jakieś bo tak średnio się znam myślałem nad ASUS ROG Strix G15 G513QR-HQ024T 15,6" 165Hz AMD Ryzen 7 5800H - 16GB RAM - 1TB SSD Dysk - RTX3070 Grafika - Win10. Ma 130 W tgp

Czy myślicie żeby lepiej kupić laptop z rtx 3070 i 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GP76, albo GP66 oba z RTX 3070 140w. Asus nie ma mux switcha i stracisz na wydajności w 1440p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GP66 jest nawet mocniejsza o 10w niż w asusie (msi mają 140w gpu). W msi masz opcje mux switch, która przełącza gpu na tylko dedykowaną kartę graficzną i wtedy masz pełną moc na matrycy laptopa. Na przyszłość także dysk ssd na złączu pcie gen 4.0, gpu na pcie gen 4 x16, co tylko zaplusuje w technologii Direct Storage, ktora ma się pojawić niebawem i głównie będzie skierowana dla graczy. 

Z drugiej strony jak masz zewnetrzny monitor możesz podłączyć do asusa i obejść funkcje mux switch co też da podobną wydajność.

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/nvm

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby był z systemem i chciałbym żeby to był rtx 3070. Cale bez znaczenia a jeśli chodzi o MSI GP66 lub GP76 mógł by ktoś wysłać linka do konkretnych laptopów bo jest ich dużo. Chyba że jest legion dobry z rtx 3070? Chyba że jakiś laptop z kartą z serii rtx 2000 np rtx 2070 super tylko nwm czy ma podobna wydajność do rtx 3070 i jaki laptop z np rtx 2070 super 

 

Edytowane przez Jacob777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacob777 napisał:

 Cale bez znaczenia a jeśli chodzi o MSI GP66 lub GP76 mógł by ktoś wysłać linka do konkretnych laptopów bo jest ich dużo. 

MSI GP66 i7-11800H/16GB/512/Win10X RTX3070 144Hz - 8799 zł

Warian z i7 8 rdzeni/16 wątków , RTX 3070 130 W TGP i Windowsem w cenie

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie? Czy da się meic więcej W niż 130 W rtx 3070 jeśli tak proszę o link do lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz budżet , może od tego powinniśmy zacząć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten MSI będzie najlepszą opcją. Za mało na 3080 a z 3070tek to najlepsze TGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a tak dla mojej wiedzy to jaki rtx 3070 w laptopie jest najlepszy w sensie laptop z najlepszym rtx 3070 jaki model? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 3070 może mieć max 140w i ma go MSI GP66/76 lenovo legion 5 pro/7 z rtx 3070, ale ich w pl nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy laptop msi gp66 z rtx 140 tgp w jest w Polsce? znaczy jest 130 noi ten boost??? To 140 czy jak bo już zgłupiałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie było 130w, ale mai wydało aktualizację vbiosu i jest 140w. Masz wszystko na stronie producenta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał mniej FPS bo rozdzielczość ekranu jest WQHD - weź to pod uwagę.  Moim zdaniem na 15,6 calowym ekranie w grach nie zauważysz różnicy między FullHD a WQHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie myślę że kupię msi gp66 z rtx 3070 tylko 200nitow jak na laptop że średniej półki cenowej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacob777 napisał:

Na razie myślę że kupię msi gp66 z rtx 3070 tylko 200nitow jak na laptop że średniej półki cenowej :(

Wersja z matrycą 240Hz ma 300 nitów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejciu to ja coś źle przeczytałem na temat msi gp66 leopard dobra teraz jestem już w 100% zdecydowany dziękuję wszystkim za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...