Skocz do zawartości
vromix

Cicha myszka do grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry.

Potrzebuje jakaś cicha myszkę z cichymi przełącznikami koniecznie do grania po nocach. Wyglądem najlepiej ka by przypominała RAZER DeathAdder Essential ( nie wymagam RGB ani żadnych światełek ). Myszka na kablu najlepiej. Żadnych logitech malych do pracy biurowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest myszka cicha... każde klikniecie słychać(to maja byc ciche przelaczniki nie slyszalne praktycznie).. A co do myszki to tak w granicach do 200zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, vromix napisał:

To nie jest myszka cicha... każde klikniecie słychać(to maja byc ciche przelaczniki nie slyszalne praktycznie).. A co do myszki to tak w granicach do 200zl

Nie ma takich myszek. Wszystkie przyzwoite przelaczniki sa albo dosc glosne albo bardzo glosne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, amsztel napisał:

Nie ma takich myszek. Wszystkie przyzwoite przelaczniki sa albo dosc glosne albo bardzo glosne.

3 min 20 sekunda. O tą cisze mi chodzi. Jedynie jaka myszkę znalazłem sam to taka. Ale cos mi ona nie leży :P szukam jakiejś alternatywy. Aktualnie posiadam myszkę kupiona na aliexpres. Nie spodziewałem się ze mi tak podpasuje ( przycisku nie słychać w ogóle! ). Niestety nie da się jej już dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi