Skocz do zawartości
damian11111111

Cicha klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

szukam cichej klawiatury głownie do pracy, budżet raczej nieograniczony może być droższego o ile warte swojej ceny.  Może być mechanik/membrana dla mnie bez różnicy, w gry za często nie gram.

Obecnie jestem właścicielem tego zestawu

https://www.logitech.com/pl-pl/products/combos/mk295-keyboard-mouse-combo.html

I o ile przez 1szy miesac było super to im dłużej klawiatura jest używana tym jest głośniejsza i już nieużywalna w nocy. Pracuje czasami przy śpiącym dziecku obok.

Najchętniej chciałbym coś o poziomie głośności jak nowy MK 295.

W sklepie byłem, Pan pokazywał mi mechaniki które posiadał na różnych przełącznikach, niestety wszystkie nie były zbyt ciche. 

Finalnie wziąłem MX Keys, która w porównaniu do wspomnianych mechaników byłą najcichsza. Niestety jest głośniejsza od nowej MK 295 i nie zdała egzaminu przy 1szej próbie.

Przy okazji kupiłbym do klawiatury cichą myszkę, obecna ze wspomnianego zestawy jest ok jednak gdybym kupił nową klawiaturę, kupiłbym prawdopodobnie i myszkę poz zestaw :)

Dziękuje z góry za pomoc.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z chichych klawiatur ktore sie nie rozwalaja to nie masz duzego wyboru. Mozesz popatrzec w oferte Microsoft ale podobno Surface Keyboard ma problem z wylaczaniem sie po 3 sec. Z logitech jets tez Logitech K780 i K380 ale maja specyficzny uklad. Mam k380 oraz mxKeys i k380 jest troche cichsza od mxKeys. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...