Skocz do zawartości
djs

AMD Ryzen 5 3600 3,6 GHz BOX Gwarancja producenta!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Na sprzedaż wystawiam procesor AMD Ryzen 5 3600 3,6 GHz BOX.

Procesor na gwarancji producenta jeszcze ponad 10 miesięcy.

Licytacja przez Allegro - LINK

Cena wywoławcza 500 zł.

Istnieje możliwość sprzedaży poza allegro - proszę o kontakt przez priv.

Pozdrawiam

Edit:

Procesor sprzedany - do zamknięcia.

Edytowane przez djs
Sprzedane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tylko tyle potrafisz wyciągnąć z dyskusji? Nie potrafisz wyciągnąć kontekstu i pójścia krok dalej w rozmowie? Mogę prościej napisać. Są takie warunki, że nie unikniesz wysokiego iso, czy to w pochmurny dzień, czy w nocy. Mam rozumieć, że iso 1600 w słoneczny dzień to błąd ale jeszcze większe szumy na iso 6400 w nocy są ok? Nie uroiłem. W tym i poprzednich tematach ciągle i do znudzenia piszesz tylko i wyłącznie o technicznym aspekcie zdjęć. Spuszczasz się nas jakością danej matrycy, dobrymi zdjęciami bo bez masy filtrów itd. Konsekwentnie i z uporem pomijasz kontekst zawartości zdjęcia, jakby był kompletnie nieistotny. Przy tak postawionym pytaniu stawiam, że lewe jest z komórki, a prawe z lustrzanki. Nie problem dobrać tak przykłady, żeby pasowały pod tezę. A oceniając bardziej obiektywnie: - ostrość lewego wskazywałaby na lustrzankę - naświetlenie prawego jest charakterystyczne dla aparatów, czyli lustrzanka, ekspozycja ustawiona na ciemniejszy obszar i niebo przepalone; na lewym zbyt doskonałe naświetlenie, cienie się nie zgubiły a jednocześnie niebo nie przepalone, wyczuwam komórkowe fiku miku, ostre wyciąganie przepaleń lub po prostu HDR   Skoro bawimy się w zagadki: Czy to jest naturalne zdjęcie, czy z masa filtrów? Jeżeli to jakie filtry? Pytanie bonusowe, jakie okoliczności przyrody pozwoliły tak strzelić?
    • No raczej nie bardzo.  1000zł to było przed premierą w lutym. Na premierę sklepową było koło 850zł.
    • No z tą mową to niezły hardkor, ale o słuchu to akurat było sporo, na szybko: https://casereports.bmj.com/contenthttps://casereports.bmj.com/content/13/11/e238419/13/11/e238419 Jeśli chodzi o wzrok, to dość ciekawym objawem u tego mojego dziadzi była zmiana postrzegania kolorów (!) - facet się dziwił, że zamiast zielonego widzi pomarańczowe gdy jechał samochodem to minęło mu po 3 tygodniach od zakończenia infekcji, jeśli dobrze pamiętam. Wzrok pogorszył mu się na tyle, że musiał zmienić okulary. Jeśli chodzi o słuch, to niestety dostał aparat słuchowy. Historia to żadna ściema, aczkolwiek ciężko mi będzie pobrać jego pisemne zeznanie więc musisz mi zaufać na słowo. Znałem tego typa 2 lata. Po kurwidzie wrócił jako półinwalida. Ja nawet nie wiem, czy on jest świadomy bełkotliwej mowy, bo mówił tylko o wzroku i słuchu.      
    • W Niemczech też nie łapią za drobne przekroczenia. Poza zabudowanym masz 100km/h do ~120 możesz na luzie jechać. W zabudowanych są głównie radary no ale tam nawet jak ich nie ma to jednak większość się raczej pilnuję i jedzie te 50-60 max.
    • Z tych śmiesniejszych które dobrze się ogląda przez specyficzny humor dobry był też Thor Ragnarok ale i tak Guardians of the Galaxy jakoś bardziej mi podchodzą. Z tego co widziałem i słyszałem to w grze udało się zachować ten komediowy humor co osobiście mnie cieszy. Bardzo dobrze że postarali się z dialogami bo bez tego gra wiele by straciła. Też mam obie części na Blu-raya 👍
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...