Skocz do zawartości
Jenot

[S] Monitor AOC AGON AG352UCG6 34" UWQHD

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż AOC AGON AG352UCG6, 3440x1440 VA 120Hz G-Sync. Kupiony za gotówkę w lokalnym lombardzie rok temu więc gwarancji brak, faktury/paragonu też. Jest pudło, styropiany i sam monitor. Używany do pracy kilka godzin dziennie, trochę było też pograne, ale bez szaleństw w 120Hz, domyślnie mam ustawione 100. Żadnych wad nie zauważyłem (rys, bad/hot pixeli, przepaleń). Przy idealnie czarnym tle jakaś lekka poświata w rogu jest (chociaż to VA), ale w niczym nie przeszkadzająca. Niestety (dla mnie i mojego Radeona) to monitor z modułem G-Sync, nie obsługuje FreeSync, więc nie mogę nijak włączyć VRR. Dlatego, i w zasadzie tylko dlatego idzie na sprzedaż (gdyby karty graficzne były w normalnych cenach to pewnie zmieniłbym kartę na NV).

Kasa jaką bym chciał za niego dostać to 1400zł plus koszty wysyłki. Wysyłka kurierem ze wszystkimi możliwymi opcjami ("ostrożnie", ubezpieczenie). Możliwy też odbiór osobisty w Chełmie, tak dla mnie byłoby nawet najlepiej - można przed zakupem obejrzeć, sprawdzić czy spełnia oczekiwania. Przesyłka będzie w oryginalnym pudle, myślę, że ono wystarczy - jest wielkie i z dużą ilością styropianu, obawiam się poza tym, że większego mogę nie znaleźć, a i kurier mógłby mieć wtedy obiekcje co do wielkości paczki.

Zdjęcie jedno, pudło mam w piwnicy, jeśli ktoś będzie chciał to mogę jutro wieczorem podesłać fotkę.

Edit: Może być też sprzedaż przez Allegro/OLX jak komuś zależy, z tym że w przypadku Allegro do ceny należy doliczyć prowizję.

Edit2: Stówa taniej. 

AM-JKLUjmgS1TOCe_7wqLGrbx9bSB4EjJHDZHexK

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...