Skocz do zawartości
Jenot

[S] Monitor AOC AGON AG352UCG6 34" UWQHD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na sprzedaż AOC AGON AG352UCG6, 3440x1440 VA 120Hz G-Sync. Kupiony za gotówkę w lokalnym lombardzie rok temu więc gwarancji brak, faktury/paragonu też. Jest pudło, styropiany i sam monitor. Używany do pracy kilka godzin dziennie, trochę było też pograne, ale bez szaleństw w 120Hz, domyślnie mam ustawione 100. Żadnych wad nie zauważyłem (rys, bad/hot pixeli, przepaleń). Przy idealnie czarnym tle jakaś lekka poświata w rogu jest (chociaż to VA), ale w niczym nie przeszkadzająca. Niestety (dla mnie i mojego Radeona) to monitor z modułem G-Sync, nie obsługuje FreeSync, więc nie mogę nijak włączyć VRR. Dlatego, i w zasadzie tylko dlatego idzie na sprzedaż (gdyby karty graficzne były w normalnych cenach to pewnie zmieniłbym kartę na NV).

Kasa jaką bym chciał za niego dostać to 1400zł plus koszty wysyłki. Wysyłka kurierem ze wszystkimi możliwymi opcjami ("ostrożnie", ubezpieczenie). Możliwy też odbiór osobisty w Chełmie, tak dla mnie byłoby nawet najlepiej - można przed zakupem obejrzeć, sprawdzić czy spełnia oczekiwania. Przesyłka będzie w oryginalnym pudle, myślę, że ono wystarczy - jest wielkie i z dużą ilością styropianu, obawiam się poza tym, że większego mogę nie znaleźć, a i kurier mógłby mieć wtedy obiekcje co do wielkości paczki.

Zdjęcie jedno, pudło mam w piwnicy, jeśli ktoś będzie chciał to mogę jutro wieczorem podesłać fotkę.

Edit: Może być też sprzedaż przez Allegro/OLX jak komuś zależy, z tym że w przypadku Allegro do ceny należy doliczyć prowizję.

Edit2: Stówa taniej. 

AM-JKLUjmgS1TOCe_7wqLGrbx9bSB4EjJHDZHexK

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Te screeny wyglądają aż za dobrze
    • Gdyby zamiast broni miał coś mniej zabójczego (np. paralizator), to nadal problemu by nie było i też mógłby się obronić? Cały czas mówimy do ciebie o jednym: ludzie by nie ginęli tak często na ulicach, gdyby wszyscy nie latali z bronią palną. Nikomu to ani nie jest potrzebne, ani nie wnosi niczego pozytywnego. Przeczytanie tamtej strony zajęło mi mniej niż tydzień - aż tak obszerna nie jest. Już pisałem, że wyrywkowo traktują tam dane, żeby udowodnić z góry założoną tezę, że problemem są czarni - piszą tam wyłącznie o etniczności pomijając różnice ekonomiczne i inne czynniki. W szczególności na końcu przywoływane są dane z przełomy lat 50-tych i 60-tych, gdzie poziom skrajnej biedy wśród czarnej ludności USA był wielokrotnie większy niż obecnie a rasizm był systemowo usankcjonowany. Ani słowa o tym tam nie napisali a to ma znaczenie. Dodatkowo z danych o aresztowaniach wnioskują o liczbie przestępstw, co dodatkowo przekłamuje dane bo skoro w tamtym okresie czarni byli podludźmi, to z automatu ich podejrzewano o wszystko. Masz jakieś inne źródła na poparcie swoich tez, które tak dla odmiany nie kłócą się z szeregiem rzetelnych publikacji naukowych? Jak się odniesiesz do tego, że w innych krajach z zupełnie innym przekrojem etnicznym występuje ta sama korelacja między biedą a przestępczością co w USA? Skoro wyniki są te same przy innym pochodzeniu etnicznym, to kolor skóry nie jest tutaj istotny.
    • Jak dla mnie Halo takie sobie, wprawdzie grałem nie długo, bo dopiero co wylazłem i jestem na "otwartym" świecie i mam przejąć jakieś posterunki, ale już odczuwam, że ruch myszką i nagle drop z 70-80 na 50+, ale jak zatrzymam myszką na tym "obrazie" to normalnie fps leci do góry i trzyma w miarę rozsądny pułap, ale są okolice gdzie ruch myszką i fps leci na ryj, że tak to opiszę. No nic muszę dłużej pograć na powietrzu, mam detale średnio-high- blur i ostrość wyłączone, ultra jedynie filtrowanie, natywne 1080p, górna granica fps 144 dolna 30fps, więc nie powinno zmieniać rozdzielczości.
    • brak blb, musi mieć HDMI 2.1  Poleciłeś matrycę ips, która ma blb, a dodatkowo monitor nie posiada hdmi 2.1. To po co poleciłeś, jak nie spełnia ważnych wymogów autora tematu?
    • No teraz to gra się włączą i po chwili wyłącza -.- Fajnie naprawili. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...