Skocz do zawartości
Miczi_82

Redragon Storm Pro Wireless

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

kupiłem sobie właśnie myszkę Redragon Storm Pro . Ogólnie bardzo fajna w odczuciu, precyzyjna, dokładna, ruch kursora płynny. Nie czuję żadnego smoothingu, jitteringu ani akceleracji.

Ciekaw jestem, czy ktokolwiek jej używał lub miał styczność, bo zastanawia mnie pewna rzecz, o której dowiedziałem się dopiero z manuala dołączonego do pudełka.

Otóż ów manual mówi, że czas działania aku to do 9h bez aktywnego podświetlenia, natomiast z włączonym podświetleniem... 2h! Do tego aku pozwala ponoć na zawrotne ponad 300(!) cykli ładowania.

I teraz łapię się za głowę. Bo jak miałbym ją ładować codziennie, albo prawie codziennie, to niby żywotności starczy na rok, a co potem? Gwarancja niby jest na 2 lata, ale te wartości są mocno zastanawiające.

Co myślicie?

Jak byście interpretowali te informacje?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie miał do czynienia z myszkami Redragon? Patrząc po sklepach ich asortyment jaki jest dostępny jest dosyć spory, nie wierzę, że nikt nie kupuje :) A nie wszystko wygląda na szmelc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macalem Redragony w jakims elektro-markecie. To szmelc :) Daj sobie spokoj z takim badziewiem.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym to wg Ciebie jest szmelc? Storm Pro to praktycznie to samo co polecana tutaj nie raz nie dwa Dream Machines DM6 Holey, tylko z ciut innym korpusem i do tego bezprzewodowa! Mysza myszy nierówna, nawet tego samego producenta. Sam sprawdzałem Redragon M692 Blade i tego gówna faktycznie nie da się używać, sensor jest tam tragiczny.

W sumie to sam sobie mogę odpowiedzieć jakoś na moje pytanie, tzn. u mnie na jednym ładowaniu Storm wytrzymała spokojnie 5 dni przy moim używaniu, więc nie jest tak źle (jak dla mnie). Przy bezprzewodowości i jednym z lepszych sensorów musieli na czymś zaoszczędzić przy raptem 120 PLN, ale jest to do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym myślał tak, że to tania myszka bezprzewodowa z przyzwoitym sensorem, więc musieli na czymś oszczędzić.. Zazwyczaj też opanowanie dobrego zarządzania energią przy małej baterii jest trudne, stąd masz takie wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...