Skocz do zawartości
krzysztoflosinski

Zestaw na kilka lat

Rekomendowane odpowiedzi

14 dni na oddanie bez podania przyczyny, rękojmia to 2 lata, gwarancja czasami więcej.

Spróbuj sam złożyć, to nie aż tak trudne jak się wydaje.

Sprzed chwili:
vUBpvgZ.jpg

Edytowane przez kalderon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

14 dni na oddanie bez podania przyczyny, rękojmia to 2 lata, gwarancja czasami więcej.

Spróbuj sam złożyć, to nie aż tak trudne jak się wydaje.

Sprzed chwili:
vUBpvgZ.jpg

Jaki kod wpisałeś? 
Czyli jakbym np. nie ogarnal kompa nawet do miesiac to jakby byla zrabana karta co widzialem jak koles opisywal rtx 2060 ze przyjechala z artefaktami to moge im zwrocic tak?
Nie no nie bede sie za to brał,  brat moze by złozył ale dawno w tym nie siedzi mimo technika informatyka , mowi ze karte by wlozyl ale raczej nic wiecej ;) a karta mi i tak nei wejdzie w obecnego kompa :P zeby nawet ja sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jest widoczny na screenie: "urodziny" (bez cudzysłowiu).

Czyli jakby Ci karta po roku zaczęła sypać artefaktami to zgłaszasz się do sklepu z dowodem zakupu i reklamujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kod jest widoczny na screenie: "urodziny" (bez cudzysłowiu).

Czyli jakby Ci karta po roku zaczęła sypać artefaktami to zgłaszasz się do sklepu z dowodem zakupu i reklamujesz.

aa czyli mozna brać  ale pewnie jakbym chcial na raty to juz nie ma takiej ceny?
ogolnie uznaja takie reklamacje czy robia w konia?
w ogole warto zeby np. xkom mi zlozyl caly zestaw czy to drozej by wyszlo niz gdzies na miejscu ?

Edytowane przez krzysztoflosinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz doczytać regulamin, może promocja nie obowiązuje przy zakupie na raty.

Zgłoszenie przyjąć muszą, a czy gwarancję uznają to zależy czy coś znajdą.

Montaż w X-komie kosztuje 100-200zł w zależności od wybranego pakietu usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz doczytać regulamin, może promocja nie obowiązuje przy zakupie na raty.

Zgłoszenie przyjąć muszą, a czy gwarancję uznają to zależy czy coś znajdą.

Montaż w X-komie kosztuje 100-200zł w zależności od wybranego pakietu usług.

A jakbym kupil jakąkolwiek karte przez firmę ktora sklada u mnie kompy to jakby przyszla zepsuta to musza mi dac inna bez doplaty tak?

Kolega co mi polecal zestaw mowi ze on by żadnej karty graficznej nie kupił bo nie sa warte swojej ceny,brat mowi ze za droga.. każdy mówi same negatywne rzeczy ze zaczynam wierzyć zeby czekac w nieskończoność na tańsze rzeczy.. eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyjdzie zepsuta to masz dwie opcje - oddać w ciągu 14 dni i oddadzą kasę, albo reklamować i czekać czy potwierdzą usterkę.

Tak, karty są teraz cholernie drogie, sugerowana cena detaliczna 3070 to 2399zł, lepszych modeli pewnie trochę więcej. Problem polega na tym, że jeśli chcesz poczekać na spadek cen to może się on pojawić w 2 połowie 2022, może później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli przyjdzie zepsuta to masz dwie opcje - oddać w ciągu 14 dni i oddadzą kasę, albo reklamować i czekać czy potwierdzą usterkę.

Tak, karty są teraz cholernie drogie, sugerowana cena detaliczna 3070 to 2399zł, lepszych modeli pewnie trochę więcej. Problem polega na tym, że jeśli chcesz poczekać na spadek cen to może się on pojawić w 2 połowie 2022, może później...

Zawsze te najlepsze karty z danych okresow bywaly tak drogie ze ponad 2 tysie na luzie kosztowaly?

Czyli moze dopiero lato 2022 albo dalej jak pogorszy się kopanie? 

Teoretycznie możnaby czekać bo wtedy procki itd.beda juz bez błędów pewnie tylko dochodzi inflacja ..

Najgorzej bo człowiek widzi tyle fajnych gier a musi czekac jak chce w miarę normalnej cenie pograć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mocne karty kosztowały dużo mniej, ale to było kiedyś i już tak nie będzie. Równie dobrze seria RTX 4xxx może mieć dużo wyższe ceny na start sklep ludzie się przyzwyczaili do wysokich cen obecnych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze karty zawsze był drogie i oczywiście z generacji na generację topowe modele mniej lub bardziej drożały (topowe RTXy 2000 solidnie podrożały względem poprzedników). Teraz nVidia wykorzystuje sytuacje żeby pompować balonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedyś mocne karty kosztowały dużo mniej, ale to było kiedyś i już tak nie będzie. Równie dobrze seria RTX 4xxx może mieć dużo wyższe ceny na start sklep ludzie się przyzwyczaili do wysokich cen obecnych kart.

Czyli wg.ciebie i tak ile droższe moga byc jak spadna ceny? 800 powyzej msrp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wróżką, cięeżko przewidzieć jakie ceny będą na święta, a co dopiero za rok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy karty na poziomie msrp to zawsze były plus minus pomijając okresy miningu, ale też jeszcze nigdy nie było tak źle tak długo. Akurat tak się zeszło że Ampere od razu szły do eth więc za normalna cenę nie szło ich kupić prawie wcale. 

A że msrp dla danych segmentów rośnie to inna sprawa. Rtx 2000 był tu bardzo nagłym skokiem. A paradoksalnie ampere względem niego msrp na starcie miał dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli lepiej moze nie byc nawet jak przytną kryptowaluty na jakis czas?

Jak ten kryptosyf w końcu zdelegalizują sytuacja powinna wrócić do względnej normy. Nie wiadomo tylko kiedy to nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli lepiej moze nie byc nawet jak przytną kryptowaluty na jakis czas?

 

 

Jak ten kryptosyf w końcu zdelegalizują sytuacja powinna wrócić do względnej normy. Nie wiadomo tylko kiedy to nastąpi.

Ale dlaczego mają to zrobić? Przecież ETF od Proshare na BTC wszedł w tym tygodniu nawet na giełdę nowojorską. 
Druga sprawa, NVIDIA sama w sobie ma podnieść ceny jeszcze bardziej, bo im się to po prostu opłaca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ale dlaczego mają to zrobić? Przecież ETF od Proshare na BTC wszedł w tym tygodniu nawet na giełdę nowojorską. 
Druga sprawa, NVIDIA sama w sobie ma podnieść ceny jeszcze bardziej, bo im się to po prostu opłaca. 

Chiny to zrobiły, inne kraje powinny pójść ich śladem.

Co do cen to przecież jest jakaś granica kiedy ludzie powiedzą dość, a może będą dalej kupować skoro nawet teraz sprzedają się takie RTX 3080 czy 3090 za 8, 10 czy nawet 15 koła :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pójdą, za duże pieniądze za tym stoją. Chiny poszły bardziej ze względu na problem z energetyką. Teraz nawet zamykają fabryki na kilka dni w miesiącu żeby zmniejszyć zużycie energii w prowincjach. 

 

Co do cen to przecież jest jakaś granica kiedy ludzie powiedzą dość

Ta granica już dawno została przekroczona w przypadku GPU 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ta granica już dawno została przekroczona w przypadku GPU 

Chodzi mi o granicę kiedy ludzie przestaną kupować karty, a póki co nadal kupują. Ostatnia partia kart na x-kom rozeszła się szybko, a było sporo sztuk różnych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Chodzi mi o granicę kiedy ludzie przestaną kupować karty, a póki co nadal kupują. Ostatnia partia kart na x-kom rozeszła się szybko, a było sporo sztuk różnych modeli.

Nie przestaną, ludzie mają kasę, a jak nie mają to kupują na raty które są rozdawane na prawo i lewo. Wszystko drożeje. Kto by 2-3 lata temu pomyślał, że przeciętna pizza 42 cm z dostawą bedzie kosztowac 45-50 zł i to będzie normalna cena? A zamawiasz taki placek to i tak czekasz 2h aż go dostarcza :szczerbaty:

Tanio to już było...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety tak trzeba myslec ze obecne ceny bedziemy kiedys wspominac z rozrzewnieniem.. co z tego ze za rok moze byc wiecej kart jak oni przeciez i tak moze laskawie nam obniza o 500 zl ceny takich kart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o powrocie do czasów gdy taka GTX 1660 S kosztowała tysiąc z ogonkiem nie ma co marzyć. Teraz te karty bywają droższe od lepszej RTX 2060.

* w przykładzie ta karta bo taką za tyle kupiłem na przełomie września/października w ub.r.  Niestety nie nacieszyłem się nią długo.?

Ktoś kojarzy ile wówczas kosztowała taka np RTX 2060?  Coś mi się kojarzy 1600-1800 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie jestem ciekaw tych cen w czasie premiery tych wszystkich kart co teraz kosztuja tak ogromne kwoty i kiedy to wzrosło.. teraz chyba cena tysiac mniejsza niz obecna danej karty to bedzie jak trafienie w totak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...