Skocz do zawartości
iLuminary

Jakie słuchawki 300 PLN + problem z Arctic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Dostałem na urodziny od żony słuchawki Arctic 3 i o ile jakość dźwięku jest ok, o tyle mikrofon jest tragiczny. Gdy gram, nikt na TS3 mnie nie rozumie co mówię. Żadne sterowniki ani ustawienia nie pomagają. Spotkałem się też z wieloma zagranicznymi forami, gdzie inni również narzekają na jakość mikrofonu w tych słuchawkach. Czy to możliwe, że one są aż tak wybrakowane? Kosztowały ponad 300 PLN... Zamierzamy je zwrócić do ME, chyba że ktoś ma pomysł jak to naprawić?  Wydaje mi się, że mikrofon bardzo źle zbiera i jest zbyt krótki.

Przy sprawdzaniu głośności, gdy wręcz krzyczałem do mikrofonu to nie pokazywało mi więcej niż 40%.

Jeśli nie, to czy możecie polecić słuchawki nauszne do około 330 PLN do grania w WOT'a i używania TS3? Z mikrofonem. 

Znajomi polecają Hyper X Cloud II.

Czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wybrałeś :) Cloudy są świetne w przedziale 250-350. Czy to II czy Alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mikrofon był uszkodzony czy coś. Znajomy ma te słuchawki i słychać go całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał podobne problemy w przyszłości, winowajcą słabego mikrofonu jest prawdopodobnie słaba sekcja audio na płycie głównej. HyperX Cloud II na jacku 3,5mm również miały słaby mikrofon - ledwo mnie było słychać.

Po podłączeniu ich przez USB i ich dedykowaną karte dźwiękową - problemy zniknęły.

Moja płyta główna: ASUS Tuf Gaming B550m Plus

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2021 o 07:58, iLuminary napisał:

Gdyby ktoś miał podobne problemy w przyszłości, winowajcą słabego mikrofonu jest prawdopodobnie słaba sekcja audio na płycie głównej. HyperX Cloud II na jacku 3,5mm również miały słaby mikrofon - ledwo mnie było słychać.

Po podłączeniu ich przez USB i ich dedykowaną karte dźwiękową - problemy zniknęły.

Moja płyta główna: ASUS Tuf Gaming B550m Plus

 

nie od dzis to wiadomo niestety :) mam tanie maddogi za 100zl z mikro i on wlasnie jest bdb na dedykowanej karcie :) nawet nieraz sluchawki za 20zl maja dosc 'dobre' mikrofony

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...