Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą smutne że ogłoszono date premiery która ma być za 3 tygodnie a nikt nie widział fragmentu rozgrywki xD To serio nie będzie się róznić w ogóle od starych cześci i z lupą trzeba bedzie grać. A jak wytną najlepsze kawałki z VC to pie**e

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA-The-Trilogy-Remastered-scaled.jpg

Śmiech na sali :rotfl: krótko i na temat co sądzę o tym czymś.

Miniatura

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

269 zł, cena nawet dobra za w sumie 3 gry. 

Ciekawe jak z jakością. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na trailer, aczkolwiek nie spodziewam się wodotrysków, przejechałem się na remasterze Alana Wake'a, więc ten sobie pewnie daruje ;) no chyba, że Rockstar pozytywnie zaskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Swoją drogą smutne że ogłoszono date premiery która ma być za 3 tygodnie a nikt nie widział fragmentu rozgrywki xD To serio nie będzie się róznić w ogóle od starych cześci i z lupą trzeba bedzie grać. A jak wytną najlepsze kawałki z VC to pie**e

raczej nie będzie się różnić od GTA z modami, które były banowane przez pajacy z R* :E  

 

Miał, ale był do tego config, który nie zmieniając grafiki dawał ogromnego boosta do wydajności, na oryginalym very high to zgadzam się - 800x600. Z configiem spokojnie 8800 sobie radziła na max detalach (prawie, pamiętam, że AA trochę ograniczałem) w 30 klatkach. Czemu traktujecie takie informacje jakie jakieś kłamstwa czy nie wiem co, po co miałbym to robić? Żeby się jarać jaka to moja karta sprzed ponad 10 lat była niesamowita XD? Bruh.

 

Fajnie, powiedz, że PC'towa wersja GTA IV była lepsza tym, którzy widzieli tylko czarny ekran, albo nie mogli doprowadzić gry do użytku, albo stracili 15h na to, żeby jakkolwiek działała (to ja, z chęcią wybrałbym 640p i 30 - 20 FPS, naprawdę), mi Cyberpunk na PS4 działał całkiem nieźle, co nie znaczy, że nie był gównem na konsoli dla większości ludzi XD Żeby bronić jednego z najgorszych portów ever, to już trzeba mieć PCMR wypalone na czole XD

Nie wiem jak ty, ale ja ograłem całe GTA IV (grałem od patcha 1.0.3) na E5200, 4830/6770 i 4Gb RAMu w HD na medium detalach :E gra ani razu mi się nie wykrzaczyła, bo wystarczyło nie grać od samej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic 17:00 pokaz, dam sobie rękę uciąć że raczej wywoła zażenowanie jeżeli chodzi o stosunek do ceny, bardzo możliwe że cały czas będę mieć dwie ręce :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie starczyłoby mi wsparcie dla nowych systemów i żeby nie było problemów z gameplay em, update graficzny swoją drogą. Wygląda dobrze. Oby serwery wytrzymały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

270 zł hahahaha ale będą golić frajerów ???

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wygląda jak jakiś reshade ktory tworzy miks fortnite i Simsów. Taką kasę to raczej nie jest warte 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne:

  • Windows 10 64-bit
  • Intel® Core™ i5-2700K / AMD FX-6300
  • 8 GB pamięci RAM
  • Nvidia GeForce GTX 760 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
  • 45 GB miejsca na dysku

Zalecane:

  • Windows 10 64-bit
  • Intel® Core™ i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • 16 GB pamięci RAM
  • Nvidia GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon RX 570 4 GB
  • 45 GB miejsca na dysku

Patrząc na ten trailer i zmiany, to wymagania są adekwatne do tych zmian! :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal wygląda to staro - na pewno nie jest warte 270 zł (ciekawe jaka cena będzie na PS5).

Kiedyś może sprawdzę jak już gry trafią do GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Hell no! :D To ja chyba sobie daruje taki "remaster" ;)

Chyba najwięcej różnic widać w San Andreas.

Chociaż z drugiej strony, nie kupić gry, która ma premierę w nasze święto niepodległości...toż to nie patriotycznie ;)

Edit:

Są już też pierwsze screenshoty:

https://www.dsogaming.com/news/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-will-support-dlss-first-screenshots-comparison-trailer/

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliby grafikę to byście narzekali ze nie ma ducha pierwowzoru. Postawiliby nakładkę jak w D2R to byście narzekali ze wymagania zbyt wysokie :E

Zgodnie z pastą, możesz nalac polaczkowi... a i tak powie ze jakieś cierpkie. 

Dobrze ze na YT więcej łapek w górę niż w dół. 

 

Kurde obejrzalem jeszcze raz i nostalgia przyszła duża :(  150 imo to jest max maxów 

Za 11€ to im by się nie opłacało nawet zatrudnić szczura do tej roboty. Widać niektórzy cenami żyją w 2015 roku albo i dalej. 

Edytowane przez TheMr.
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zmieniliby grafikę to byście narzekali ze nie ma ducha pierwowzoru. Postawiliby nakładkę jak w D2R to byście narzekali ze wymagania zbyt wysokie :E

Zgodnie z pastą, możesz nalac polaczkowi... a i tak powie ze jakieś cierpkie. 

Dobrze ze na YT więcej łapek w górę niż w dół. 

Za 11€ to im by się nie opłacało nawet zatrudnić szczura do tej roboty. Widać niektórzy cenami żyją w 2015 roku albo i dalej. 

Leć i zamów 10 sztuk. 

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest w stanie usprawiedliwić takich wymagań sprzętowych,

Edytowane przez Dozorca
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...