Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zmieniliby grafikę to byście narzekali ze nie ma ducha pierwowzoru. Postawiliby nakładkę jak w D2R to byście narzekali ze wymagania zbyt wysokie :E

Zgodnie z pastą, możesz nalac polaczkowi... a i tak powie ze jakieś cierpkie. 

Dobrze ze na YT więcej łapek w górę niż w dół. 

Za 11€ to im by się nie opłacało nawet zatrudnić szczura do tej roboty. Widać niektórzy cenami żyją w 2015 roku albo i dalej. 

widzę różnice pomiędzy nowym produktem a przypudrowanym starym

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów ludzie, nowiutkie Marvel Guardians Galaxy 160 zł a jakiś zwaflowany remaster który wygląda jakby wrzucili parę modów + reshade 270 zł to jest jakiś absurd. 

  • Like 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nic nie jest wstanie usprawiedliwić takich wymagań sprzętowych,

Słucham? W zalecanych masz 4 letnie CPU i 6 letnie GPU :E Zestaw 2600 + płyta + ram można było wyhaczyc za 900 zł w tamtym roku :v Nowe.

 

widzę różnice pomiędzy nowym produktem a przypudrowanym starym

Nowy produkt AAA masz obecnie w cenie 60€. To nie jest indyk. A jak chcesz inaczej, to remaster pokemonów na switcha kosztuje 400 zł. Deal with it, albo ogarnij kredyt, lepsza pracę.. Dunno. 

 

Bez żartów ludzie, nowiutkie Marvel Guardians Galaxy 160 zł a jakiś zwaflowany remaster który wygląda jakby wrzucili parę modów + reshade 270 zł to jest jakiś absurd. 

To w marvel dostajesz 3 stand alone gry. Nowe, nie znałem :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To w marvel dostajesz 3 stand alone gry. Nowe, nie znałem :E

W Marvel dostaję przynajmniej nową grę.

Jak będę miał ochota pograć w zmodowanego starocia to zajmie mi to max. 30 minut, a 270 zł będę miał w kieszeni. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mogę dać za nowy produkt 60 €, ale to nie jest nowy produkt :D kredyt..lepsza praca... chyba jesteś uzależniony ale  nie tylko od forum :D 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W Marvel dostaję przynajmniej nową grę.

Jak będę miał ochota pograć w zmodowanego starocia to zajmie mi to max. 30 minut, a 270 zł będę miał w kieszeni. 

Dajesz w takim razie. Żaden reshade nawet nie jest blisko. 

Mozesz zawsze grać w niekompatybilnego starocia, z stara grafikę za 90 zł :E za 3 części. 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 Mogę dać za nowy produkt 60 €, ale to nie jest nowy produkt :D kredyt..lepsza praca... chyba jesteś uzależniony ale  nie tylko od forum :D 

Płacisz 20€ za jedną część. Cena za remaster jednej gry jest w normie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dajesz w takim razie. Żaden reshade nawet nie jest blisko. 

Mozesz zawsze grać w niekompatybilnego starocia, z stara grafikę za 90 zł :E za 3 części. 

 

Człowieku chcesz sobie tłumaczyć że warto wydać 270zł na ten absurdalny remaster Twoja sprawa, ja Ci do portfela zaglądać nie będę :D 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej wygląda to dziwnie :( 

Chyba przez to, że zapamiętałem inaczej te gry, były jednymi z pierwszych w dzieciństwie. 

EDIT: Co do ceny, myslę że wrócą czasy pierwowzorów, czyli mnóstwo piratów. 

Edytowane przez galakty
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Człowieku chcesz sobie tłumaczyć że warto wydać 270zł na ten absurdalny remaster Twoja sprawa, ja Ci do portfela zaglądać nie będę :D 

Nie, nie tłumaczę. Mam bekę z was bardziej :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Bekę to ja mam z tych jeleni którzy to kupią w tej cenie. 

No patrz 75k jeleni na YT z lapka w górę, a 130k odtworzeń. 74:1. Jak zwykle wielka Polzga ma rację w cenach gier, i trzeba piracić grę o wartości jednego wyjścia do warzywniaka i.e 20€.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten remaster to beka, na szczęście nie muszę kupować tak badziewnych remasterów starych gier, są lepsze gry.
Też mam bekę z ludzi co się na to połakomią.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Hell no! :D To ja chyba sobie daruje taki "remaster" ;)

Chyba najwięcej różnic widać w San Andreas.

Chociaż z drugiej strony, nie kupić gry, która ma premierę w nasze święto niepodległości...toż to nie patriotycznie ;)

Edit:

Są już też pierwsze screenshoty:

https://www.dsogaming.com/news/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-will-support-dlss-first-screenshots-comparison-trailer/

Co do grafiki to pisali ze bedzie z zachowaniem oryginalu, te elementy co mogli poprawic to widac poprawili bo odbicia czy oswietlenie to przepasc i jak widac zawiedzeni sa ci co nie czytali uwaznie i liczyli na niewiadomo co :szczerbaty: Cena? Liczylem na jakies 169zl. Kupi sie kiedys tam na promocji.

Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition screenshots-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No patrz 75k jeleni na YT z lapka w górę, a 130k odtworzeń. 74:1. Jak zwykle wielka Polzga ma rację w cenach gier, i trzeba piracić grę o wartości jednego wyjścia do warzywniaka i.e 20€.

Wow super a jak nawet  będzie milion odtworzeń na YT to niby coś to zmieni w kwestii tego że to kijowy remaster ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wow super a jak nawet  będzie milion odtworzeń na YT to niby coś to zmieni w kwestii tego że to kijowy remaster ?

Gdyby to był kijowy remaster to miałbyś liczby na odwrót. Byłoby 75k łapek ale w dół. Gracze ogólnie na pstrym koniu jedzą, więc YT dobrze odzwierciedla hajp czy gra dobrze się przyjmie. Jak widać, przyjmie się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby to był kijowy remaster to miałbyś liczby na odwrót. Byłoby 75k łapek ale w dół. Gracze ogólnie na pstrym koniu jedzą, więc YT dobrze odzwierciedla hajp czy gra dobrze się przyjmie. Jak widać, przyjmie się. 

Jak mówiłem, jeleni nie brakuje. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak mówiłem, jeleni nie brakuje. 

Jak mówiłem, 269 zł to ledwo 4 dni jedzenia. 

Rozumiem że ktoś ma wybór między przyjemnością a jedzeniem to wybór oczywisty. 

Ale większość z was chyba straciła kontakt z rzeczywistością i cenami. Zwłaszcza za 3 stand alone gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ale większość z was chyba straciła kontakt z rzeczywistością i cenami. Zwłaszcza za 3 stand alone gry. 

Wystarczy nie napalać się na premierę i ceny są normalne. 

A jak ktoś chce kupować na premiery to też się dziwię ich narzekaniem na ceny. Przecież to normalne od wielu już lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak mówiłem, 269 zł to ledwo 4 dni jedzenia. 

Rozumiem że ktoś ma wybór między przyjemnością a jedzeniem to wybór oczywisty. 

Ale większość z was chyba straciła kontakt z rzeczywistością i cenami. Zwłaszcza za 3 stand alone gry. 

4dni jedzenia, to na bogato.

Dla mnie te gry nie są tyle warte, ja oceniam jako klient ile wydaję na takie "cuda". Żebym miał kupować każdą rzecz, byle jaką- bo akurat ta gra taka jest dla mnie- nie przeszedłem żadnego GTA. po 270zł to musiałbym być prezesem banku żeby mi starczyło na wszystko.

Jak będę chciał to poczekam na przeceny jak prawie zawsze tak robię. Wczoraj kupiłem Disciples Liberation poza steamem, bo zawsze taniej

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak mówiłem, 269 zł to ledwo 4 dni jedzenia. 

Rozumiem że ktoś ma wybór między przyjemnością a jedzeniem to wybór oczywisty. 

Ale większość z was chyba straciła kontakt z rzeczywistością i cenami. Zwłaszcza za 3 stand alone gry. 

Gdybym koniecznie musiał wydać te 270 zł tu i teraz to wolałbym kupić Guardiansów za 160 zł a różnicę w cenie dać na jakąś charytatywną zrzutkę, bo miałbym niezłą gierkę do ogrania, świadomość że komuś pomogłem i nie dałem się ogolić jak ostatni frajer. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem, 269 zł to ledwo 4 dni jedzenia. 

Gdzie się Ty stołujesz? :D   269 zł mam na 2 tyg co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze będą mogli również doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition w ramach Xbox Game Pass od 11 listopada. Grand Theft Auto III - The Definitive Edition będzie dostępne na PlayStation Now od 7 grudnia”.

Image

Image

Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biednie wygląda ten Remaster przydałby się pełny Remake 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...