Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie kupię jeśli okaże się że będzie to dobrze zrobione . 270zł za trzy gry jest ok. D2:R jakoś każdy kupował a gorzej cenowo to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to pisali ze bedzie z zachowaniem oryginalu, te elementy co mogli poprawic to widac poprawili bo odbicia czy oswietlenie to przepasc i jak widac zawiedzeni sa ci co nie czytali uwaznie i liczyli na niewiadomo co

Zgadza się. Jak na REMASTER to ulepszenia są całkiem przyzwoite. Ale  IMO nie za taką cenę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

Gdzie się Ty stołujesz? :D   269 zł mam na 2 tyg co najmniej.

W sklepach. Na trochę wyższym poziomie jak widać żeby nie jeść guana z E, sztucznych. 

Przed chwilą kg mięsa z indyka 30 zł, zakupy w warzywniaku 85 zł, chleb 20 zł, zakupy na codzień 75 zł. Starcza na 3 dni, warzywniak ponownie za 40-50 zł na 4 dzień. 

1k zł na osobę co miesiąc to takie minimum od pół roku, żeby nie zejść z poziomem czy waga na produktach. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

3 nawet fajnie wygląda.

Wolałbym coś na wzór Mafia Remake 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chętnie kupię jeśli okaże się że będzie to dobrze zrobione . 270zł za trzy gry jest ok. D2:R jakoś każdy kupował a gorzej cenowo to wyglądało.

Ale akurat w D2:R znacząco poprawili grafikę względem oryginału. Tutaj bazując na obrazkach wyżej dupska nie urywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gracze będą mogli również doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition w ramach Xbox Game Pass od 11 listopada. Grand Theft Auto III - The Definitive Edition będzie dostępne na PlayStation Now od 7 grudnia”.

Image

Image

Image

Zagram tylko dlatego że będzie w XBOX GAME PASS dla fabuły i nadrobienia części w które nie grałem ale kupować tych Remasterów nie mam zamiaru 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zagram tylko dlatego że będzie w XBOX GAME PASS dla fabuły i nadrobienia części w które nie grałem ale kupować tych Remasterów nie mam zamiaru 

W passie jak najbardziej można ograć. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W sklepach. Na trochę wyższym poziomie jak widać żeby nie jeść guana z E, sztucznych. 

Przed chwilą kg mięsa z indyka 30 zł, zakupy w warzywniaku 85 zł, chleb 20 zł, zakupy na codzień 75 zł. Starcza na 3 dni, warzywniak ponownie za 40-50 zł na 4 dzień. 

1k zł na osobę co miesiąc to takie minimum od pół roku, żeby nie zejść z poziomem czy waga na produktach. 

Trzeba chodzić do Biedy. :P  Suche rzeczy, z dużą data ważności zamawiam z neta. Ja nie mięsny to mi taniej wychodzi. :P Także crapów nie jem.;)  Koniec OT. 
 

Ta zmiana mi się podoba:

1NrRgwp.png


fkprBZH.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdy chciałby remake ale jak na remaster to wszystko czego można było się spodziewać.

Cena przesadzona ale pewnie szybko będzie znacząco taniej, ja w każdym razie remasterów nie wspieram, tylko remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Te łapki w górę pod filmikami, czy tutaj szarżujące i agresywne ocenianie tych co nie chcą tego shitu kupić pokazuje jak bardzo niewymagający są dzisiejsi gracze i jak można ich robić w konia dając marne produkty. Zawiną szajs w cukierkowy papierek, a ci wydadzą każdą kasę. To samo jest z cenami sprzętu komputerowego. Szkoda. To wasza wina, że ceny są jakie są, i produkty, że są jakie są. Zamiast stosować na producentach presje, by robili lepsze produkty, np. remake to wy chwalicie szajs zrobiony na szybko...

Cóż, 300zł to kosztują jakieś mega gierki, robione na nowych silnikach od podstaw, z nowymi fabułami, a tutaj kopiuj wklej...

Trzeba trochę też “ynteligencji" że kupujesz 3 gry, a nie jedną. 20$ za grę, za jedną grę remaster/remake. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne studio, które robi dobrze remastery to Vicarious Visions. Jak do tej pory nie zawiedli.  Szkoda, że należą tylko do Activision, bo chciałbym zobaczyć GTA od nich. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, trzeba mieć tupet żeby za taką chałturę krzyczeć 270 PLN ? po prostu rockstar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Cena przesadzona ale pewnie szybko będzie znacząco taniej, ja w każdym razie remasterów nie wspieram, tylko remake.

Wiesz są remastery i REMASTERY.

- w jednych walą parę modów, reshade, nowe rozdziałki + kilka usprawień i jest remaster.

- w innych to co powyżej + nagrywają od nowa VA i ścieżkę dźwiękową; dodają nowe obszary/lokacje, nowych NPC i nowe misje fabularne i jest REMASTER.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiorę jak będzie w X game pass.. 270 zł, chyba ich pogięło. Tyle to za remake, pal licho że to 3 gry. To ledwo remastery 20 letnich trupów, no ludzie. 

Edytowane przez TmK
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest warte z 50zł maks, nie 270. :E

Serio już remaster Saints Row The Thrid wygląda lepiej niż to. :E Dobrze że był za darmo. :D

giphy.gif

Edytowane przez Stjepan666
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak za darmo to wiadomo ze lepiej wygląda. :E  SR to gra z 2011, a nie 2001, bez sensu porównanie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No jak za darmo to wiadomo ze lepiej wygląda. :E  SR to gra za 2011, a nie 2001, bez sensu porównanie. 

Remaster to remaster, zło to zło czy mniejsze czy większe to zło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No jak za darmo to wiadomo ze lepiej wygląda. :E 

4 zł to nie za darmo no ale prawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pobiorę jak będzie w X game pass.. 

Jak większość pewnie :E

 

W passie jak najbardziej można ograć. 

Też jestem tego zdania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz są remastery i REMASTERY.

- w jednych walą parę modów, reshade, nowe rozdziałki + kilka usprawień i jest remaster.

- w innych to co powyżej + nagrywają od nowa VA i ścieżkę dźwiękową; dodają nowe obszary/lokacje, nowych NPC i nowe misje fabularne i jest REMASTER.

No jakieś nowe nagrania audio czy teksturki mnie nie interesują, dopiero remake to nowa jakość a nowe lokacje/NPC/misje to jeszcze remaster?

Podrzuć jakiś tytuł, spojrzę sobie co masz na myśli przez REMASTERA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Tak wygląda San Andreas na modach. Całkiem nieźle, do tego za darmo. 

Nie :E To GTA V na modach wyglądajacy na SA :E plus mocno zmodowany graficznie GTA V. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...