Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie :E To GTA V na modach wyglądajacy na SA :E plus mocno zmodowany graficznie GTA V. 

A to jeszcze lepiej - idealny przykład co można było zrobić z tą grą a czego nie chciało się zrobić Rockstarowi. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak większość pewnie :E

 

Jak już mam opłacony abo. na 2 lata to czemu by nie skorzystać. 

 

A to jeszcze lepiej. 

No nie, bo fabuła i cała reszta jest inna.:) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No nie, bo fabuła i cała reszta jest inna.:) 

To pokazuje co można było zrobić z tą grą. Skoro moderzy potrafili zrobić coś takiego jak to możliwe że wielkiemu Rockstarowi się nie udało ? 

 

No jakieś nowe nagrania audio czy teksturki mnie nie interesują, dopiero remake to nowa jakość a nowe lokacje/NPC/misje to jeszcze remaster?

Podrzuć jakiś tytuł, spojrzę sobie co masz na myśli przez REMASTERA :)

NieR Replicant Remaster - Differences in the Remaster – SAMURAI GAMERS (samurai-gamers.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak już mam opłacony abo. na 2 lata to czemu by nie skorzystać. 

No nie, bo fabuła i cała reszta jest inna.:) 

W passie tylko SA?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ta zmiana mi się podoba:

Bardzo ladnie jest to zrobione, zachowanie klasyka a jednoczesnie spora poprawa wizualna. Jak stanieje o 100zl to kupie bo teraz i tak W listopadzie napiety grafik, COD, FH5 i BF2042 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To pokazuje co można było zrobić z tą grą. Skoro moderzy potrafili zrobić coś takiego jak to możliwe że wielkiemu Rockstarowi się nie udało? 

Bo to kompletnie dwa różne silniki? :E Tak jak Blizzard nie miał dostępu do silnika a nawet kodu D2, tak Rockstar również ma małe szanse żeby miał zapisaną całą grę żeby specjalnie za 20 lat wydać remaster. :E

Co innego zrobić remaster na starym silniku, i ulepszyć go do tego poziomu, co innego zrobić pseudo mod do GTA V. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac juz na ilosc wyswietlen i ponad 150k lapek w gore to gra sie przyjmie bardzo dobrze, YT to bardzo dobry wyznacznik wstepnej oceny czy gra sie przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W passie tylko SA?

Dziwne, ze nie dodadzą całego pakietu. Ale trudno i tak się sprawdzi. SA to akurat najlepsza dla mnie część. 

A jednak nie. :E To tylko na Xbox nie na PC. :E :( 
Kto ma Playstation to tam trafi do plusa. 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Chleb dziś po 3.5zł kupowałem?

Brawo. Dożyjesz 50? Czy rak prędzej? Chleb poniżej 5 zł to chlebo podobny produkt. 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ty też umrzesz nawet jak bochenek za 10zł będziesz kupował?

Dzięki, wolę żyć trochę dłużej i nie mieć problemów zdrowotnych. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki, wolę żyć trochę dłużej i nie mieć problemów zdrowotnych. 

 

Nie żeby coś - ale nie znasz dnia i godziny - jeden wypadek/ jeden błąd i cała teoria o życiu w zdrowiu leci w piz** i nawet bochenek za 10zł nie pomoże

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to ta edycja w dniu premiery będzie w Passie, a od 7-ego grudnia w PSNow.

Jaki sens płacić za to teraz 279zł ???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co najbardziej mnie cieszy w tym zwiastunie ze ozyła szansa ze zobaczę kiedyś remaster RDR1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co czytam to ta edycja w dniu premiery będzie w Passie, a od 7-ego grudnia w PSNow.

Jaki sens płacić za to teraz 279zł ???? 

Nie zaglądam Ci w portfel. Dla mnie jest. 

Dla reszty świata również. Zawsze możesz poczekać I kupić za 229 zł. A później za 199, a później za 149 zł. 

 

 

No i widzisz. Rockstar szuka jeleni żeby kupili ten remaster w nowej cenie a producenci chleba robią w konia tych fit którzy nie wiedzą ile kosztuje 1kg mąki, woda sól i drożdze?

Kurde, to ty ludzi z Warszawy którzy płacą za chleb 14-20 zł to dopiero muszą robić w konia. Nie no, jak ktoś chce żyć na wyższym poziomie niż guano to jednak kogoś mocno boli tylek I próbuje wmówić sobie ze za 3.5 zł je chleb :E

Jak masz czas zrobić sobie chleb, to spoko. Mój czas niestety jest wart trochę więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

279zł to nie jest znowu taka zła cena za odświezenie 3 gier ktore straszą na wiele godz. Trzeba porównywać ceny do dzisiejszych standardów, obecnie nowa gra AAA kosztuje prawie 400 zł wiec poł tej ceny za 3 gry to jest dobra cena, nie można na to patrzeć z pespektywy 10 lat dla wielu osób bedzie to pierwszy kontakt z tym grami wiec na pewno warto kupic 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie zaglądam Ci w portfel. Dla mnie jest. 

Dla reszty świata również. Zawsze możesz poczekać I kupić za 229 zł. A później za 199, a później za 149 zł. 

Spoko, ale nie zachęcaj do podobnej głupoty innych bo za kilka dni bądź max. 1,5 miesiąca ograją sobie to na wszystkich platformach za darmo w ramach passów które 3/4 z nich posiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Spoko, ale nie zachęcaj do podobnej głupoty innych bo za kilka dni bądź max. 1,5 miesiąca ograją sobie to na wszystkich platformach za darmo w ramach passów które 3/4 z nich posiada. 

Myśle ze wiekszosc z nas jest dorosła i jak ktoś moze sobie pozwolić wydania 500 zł na jedna i jest z tego zadowolony i miło spedzie czas przy grze, to wyłacznie jego sprawa i nikomu z nas nic do tego zeby go oceniać, ja kupie w dniu premiery za pełna cene, choćby dla tego ze to 1 gra od roku która mnie intersuje wiec zakup nie bedzie dla mnie wtopą tylko przyjemnością 

Edytowane przez jakbaj
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie nie przekonało, tylko remake na nowym silniku i tak samo tutaj tylko remake na nowym silniku (jak te mody na GTA5) to byłoby wow.

A taki remaster to co najwyżej z sentymentu na dobrej promocji

Z sentymentu ? Niech no jeszcze raz spojrzę co ten remaster oferuje:

- New Content

- Added Episodes

- Brand new side quests

- New Word Buff

- A New Ending

- Quality of life changes incl. Aiming and Auto-battle

- Free DLC

- Action updates

- Better Graphics

- Full Voice-overs

- Brand new soundtrack

Jeżeli to za mało to może dla porównania wrzuć co oferują inne remastery :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Spoko, ale nie zachęcaj do podobnej głupoty innych bo za kilka dni bądź max. 1,5 miesiąca ograją sobie to na wszystkich platformach za darmo w ramach passów które 3/4 z nich posiada. 

Nie korzystam z game passów. Jeśli ktoś korzysta to droga wolna. Nie zachęcam, śmieje się ze ktoś chce kupić za pełna cenę. A ktoś uważa że to kasa w błoto. 

Podobny system działa przy kupowaniu topu w PCtach. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jeżeli to za mało to może dla porównania wrzuć co oferują inne remastery :D 

?? Przecież pisałem że nie wspieram remasterów bo to dla mnie za mało więc jak mam znaleźć dobry? 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...