Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i widzisz. Rockstar szuka jeleni żeby kupili ten remaster w nowej cenie a producenci chleba robią w konia tych fit którzy nie wiedzą ile kosztuje 1kg mąki, woda sól i drożdze?

Chleba się nie robi na drożdżach tylko na zakwasie.

A tak w ogóle to w GTA je się hot dogi :E

1382806330_hot_dog_van_csa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie korzystam z game passów. Jeśli ktoś korzysta to droga wolna. Nie zachęcam, śmieje się ze ktoś chce kupić za pełna cenę. A ktoś uważa że to kasa w błoto. 

Podobny system działa przy kupowaniu topu w PCtach. 

Różnica jest taka że wiele gier możesz ograć na premierę/krótko po tylko po zakupieniu jej w pełnej cenie bo nie ma innej możliwości.

Tutaj jest inaczej, bo gra od Day1 wpada do passa na X a miesiąc później do passa dla Playstation. Każdy wydaje kasę jak uważa, ale dobrze by ludzie mieli świadomość że już w dniu premiery na X i PC a po miesiącu na PS4/PS5 będzie można ograć te gry za drobniaki. 

 

?? Przecież pisałem że nie wspieram remasterów bo to dla mnie za mało więc jak mam znaleźć dobry? 8:E

Aha, czyli tak po prostu dla zasady ? Ok, w takim wypadku temat zamknięty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Co do grafiki to pisali ze bedzie z zachowaniem oryginalu, te elementy co mogli poprawic to widac poprawili bo odbicia czy oswietlenie to przepasc

I przez to teraz jest taki dziwny kontrast. Gra wygląda bardzo nienaturalnie, zwłaszcza te podkręcone kolory..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie się Ty stołujesz? :D   269 zł mam na 2 tyg co najmniej.

To co Ty jesz :o  Dobra szynka, która nie świeci w ciemności 40-45 zł / kg, łosoś 60 zł / kg. Tanio to u nas nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No i widzisz. Rockstar szuka jeleni żeby kupili ten remaster w nowej cenie a producenci chleba robią w konia tych fit którzy nie wiedzą ile kosztuje 1kg mąki, woda sól i drożdze?

Haha.. dobre. No ale tu przeciez nie przeplaca bo organiczne :D

Jak komus tak na zdrowiu zalezy to polecam samemu robic chleb w domu a nie po 20zl kupowac. I na gry wtedy starczy bez biadolenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Aha, czyli tak po prostu dla zasady ? Ok, w takim wypadku temat zamknięty. 

 Juz pisalem ze dlatego bo dla mnie to za male zmiany co jest po prostu cecha remasterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Brawo. Dożyjesz 50? Czy rak prędzej? Chleb poniżej 5 zł to chlebo podobny produkt. 

Ja w piekarni kupuję po 4.1zł mały, średni po 4.5zł a duży 4.8zł, razowy po 5zł-zależy też jaki, bo bywa ponad 5zł, chałka 5.5zł, bułka zwykła 1zł, bułka słodka/pączek 2.4zł. Wątpię żebym nie kupował "chleba", bo jest taniej niż 5zł. Różnica jest kolosalna w porównaniu do biedronkowego, teraz mijałem piekarnię, to kolejki jak za PRLu, raz stałem 50min w kolejce za chlebem w tej piekarni, czasem nawet ciepły, że nie kroją chleba, a chleb jest z popołudnia, bo sklep otwierany o 16.30, wszystko schodzi i przed 18 jest dostawa. Tyle ludzie nie może się mylić co co jakości chleba.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja codziennie wieczorem ciepły (oprócz soboty) bo piekarnię mam koło domu ;)  Kuźwa dajcie już spokój z tym chlebem :E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA Bread Trillogy Edyszyn

A historii tego chleba i tak byś nie zrozumiał

giphy.gif?cid=ecf05e47t39ibbb0fk4a2cykuc

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, mysle ze to nowa waluta dla graczy bedzie. To wychodzi ze to GTa kosztuje tylko 13.5 bochenka rak-free chleba ;) 

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To wciąż temat o grze/grach :hmm:

To temat czy dla kogoś 269 to mało czy dużo za grę. A pośrednio o cenach, a że większość tutaj na forum musi się dokształcić to sypnę linkiem. 

 

https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-na-ps5-za-22061-zl-w-playstation-store/

https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-gta-the-trilogy-the-definitive-edition-na-xbox-series-xone-za-17144-zl-w-islandzkim-oraz-za-269-zl-w-polskim-ms-store/

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle w temacie. Jak dla mnie lipa żeby bulić za to tyle siana.

 

Edytowane przez seba84_2005
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle za nową grę nie bulę, a co dopiero za remaster. :E  Dla mnie to przegięta cena. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takiego skoku na hajs to ja się nie spodziewałem, chyba GTA V im za mocno wjechało :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W game pass  san adreas tylko na konsole.

A na PS5 w PS NOW GTA III więc nie ogram tylko Vice City ?

374224-panorama-jpg-80-resize-2877x1344

Ewentualnie samo VC kupi się po taniości na PC o ile spodobają mi się te starocie 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tyle za nową grę nie bulę, a co dopiero za remaster. :E  Dla mnie to przegięta cena. 

Tu masz 3 gry. Ostani remaster jednego Alana to 30euro :E

Zresztą nawet stare części jak były dostępne to przecież w oficjalnych sklepach nie były tanie bo kosztowały jakoś 10-15 euro za sztukę.

Ja na pewno kupię to GTA Trilogy, ale i tak jestem zawalony grami więc nie muszę mieć tego na premierę, a cena szybko spadnie. Zresztą nawet na premierę w kluczkowniach lub od cioci z Łameryki wyjdzie pewnie z ~25euro :E Jak komuś się pali.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zresztą nawet stare części jak były dostępne to przecież w oficjalnych sklepach nie były tanie bo kosztowały jakoś 10-15 euro za sztukę.

Za 70 zł można było kupić całą trylogię. ;) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche 

 

Tu masz 3 gry. Ostani remaster jednego Alana to 30euro :E

Zresztą nawet stare części jak były dostępne to przecież w oficjalnych sklepach nie były tanie bo kosztowały jakoś 10-15 euro za sztukę.

Ja na pewno kupię to GTA Trilogy, ale i tak jestem zawalony grami więc nie muszę mieć tego na premierę, a cena szybko spadnie. Zresztą nawet na premierę w kluczkowniach lub od cioci z Łameryki wyjdzie pewnie z ~25euro :E Jak komuś się pali.

Trochę drogo i tez jestem zawalony z grami zaległymi ale mimo to bede czekał na wersje steam bo tam 100 zł czeka do wykorzystania z rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Za 70 zł można było kupić całą trylogię. ;) 

Można to było chyba i znacznie taniej bo kluczyki to jakoś latały za 2-3euro za część.

Tyle, że oficjalna cena bez promo w sklepie to było te 10-15 euro za część. Trilogy też będzie w promocjach i kluczyki też będą latać po sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z oficjalnego sklepu:

Zrzut-ekranu-1.png

Całkiem niedawno.  A w sierpniu to już w ogóle w Humble było za ~20 zł. :D  Oczywiście teraz już się nigdzie nie kupi - co jest super pro konsumenckie ze strony R*/Take. ?


 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...