Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

W promocjach tak. Bez promo czy kluczykowni regularna cena tych staroci przed ich wycofaniem to było:

9OmkQtu.png

 

Wszedłeś na steam czy na sklep rockstara to też się za głowę łapałeś ile oni za to krzyczeli :E

Czyli porównując oficjalne ceny wcześniej za stare wersje miałeś $35, teraz za remaster 3 części wołają $60.

Promocję będą, kluczyki w sklepach też będą, u cioci z Argentyny też będzie, ale to już inna kwestia.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tą ceną, jeszcze rozumiem jakby to przenieśli na silnik z GTA 5 no ale bez jaj...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio wychodzi po 90 zł za jedna zremastowana grę, wiec znowu bez przesady, miejemy uwagę ze od najnowszej generacji rynek sie zmienił i ceny gry ogólnie poszy w góre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Średnio wychodzi po 90 zł za jedna zremastowana grę, wiec znowu bez przesady, miejemy uwagę ze od najnowszej generacji rynek sie zmienił i ceny gry ogólnie poszy w góre

Jak głowę wsadzę w piekarnik, a nogi do lodówki, to na środku mam 36,6'C ;) 

Niech sprzedają osobno, to z pewnością nie wezmą za każdą "po" 90 pln ;) - tylko najstarszego wraka dostajemy w pakiecie (w czopku do d00py).
Pewnie sam kosztować by musiał z 30 zł, a wtedy średnia na kolejne rośnie, by ostatnia lekko liźnięta kosztowała pewnie znowu ze 170 pln. (30 + 70 + 170 albo 30 + 90 + 150).
Wtedy to IMO całkiem nietanio. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tragedia z tą ceną, jeszcze rozumiem jakby to przenieśli na silnik z GTA 5 no ale bez jaj...

Dokładnie i wtedy sam bym kupił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do remastera. To mi się podoba :E Ciesze się, że gra dalej zachowała ten swój oryginalny klimat.

Wiem, że nie którzy by oczekiwali pełnych remake, albo remasterów z grubymi zmianami. Ale ja jako fan GTA od pierwszej części nie chcę za dużo zmian. Graficzka jest fajnie poprawiona z zachowanie starego klimatu i stylu, do tego lepsze sterowanie i jestem w siódmym niebie ?

Ludziom też się raczej podoba ten remaster, nie ma jakiegoś dużego minusowania trailera na youtube. Na 300k łapek w górę jest ~10k w dół.

" I love how they didn't make them too enhanced, It still has It original beauty." :thumbup:

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj trylogia na silniku GTA 5 ,który tez juz najnowszy nie jest bo pamieta ps3 to bylo by cos,choc dzis odpalam to GTA 5 i szału nie ma.

Pozatym nie bylo sie co łudzic ze bedzie wielka zmiana graficzna,choc na moje oko duzo pozmieniano i tak ,tekstury ,oswietlenie.

fragment 00;35 ; zobaczcie ile zmian na na aucie,drzewach,odbicia.

Mi to nawet wystarczy,nie spodziwałem sie nic wiecej,ale jest Ok.

ALe...... nie pokazano sterowania postaci,strzelania,a to tez sa kluczowe rzeczy.

Tym grom nalezy sie Remake a nie Remaster i wtedy ta cena była by Ok.Z tym ze gdyby robic Remake i znajac temp R to w te gry zagrały by nasze wnuki,kiedy nam bedą podawać kaczkę.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bida. Takie stare gry zdecydowanie kwalifikują się do rimejków, bo remastery kończą się na niewielkich roznicach. Wstyd, że R* dziaduje i wydaje takie coś. A mody banowali o ile pamiętam. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że każdy ma swoją wizję. Ale nie oszukujmy się nikt nie zrobi kompletnego remake od podstaw 3 gier z nowym voice actingiem, motion cap, nowym modelem jazdy, całkowicie nową oprawą graficzną i jeszcze tak, aby każda poszczególna część nie wyglądała tak samo i zachowała jakiś swój oryginalny klimat itd. w cenie $20 za grę.

To podobnie jak z remake Residenta. Trochę zajmuję im zrobienie nowej odświeżonej części gry na kilka godzin i oczywiście krzyczą full price na premierę $59.99. A też jak remake RE:2 mi się podobał bardzo, to już w RE:3 polecieli po kosztach i pocięli grę.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kurde, to ty ludzi z Warszawy którzy płacą za chleb 14-20 zł to dopiero muszą robić w konia. Nie no, jak ktoś chce żyć na wyższym poziomie niż guano to jednak kogoś mocno boli tylek I próbuje wmówić sobie ze za 3.5 zł je chleb :E

Jak masz czas zrobić sobie chleb, to spoko. Mój czas niestety jest wart trochę więcej. 

Wyższym poziomie? Wychodzisz z błędnego założenia, że jak coś jest drogie/droższe, to jest lepsze. Jedno z drugim niestety nie zawsze idzie w parze. Tyle.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej zastanawia jakie zmiany beda w modelu poruszania sie postaci, jazdy, strzelania i sterowania tym. Jezeli to podciagna pod to co mielismy w gra5 to bede zadowolony. Graficznie mi wystarczy, jak widac troche postprocesow i swiatla dolozyli, mam nadzieje ze w ruchu poprawi to klimat.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A mnie najbardziej zastanawia jakie zmiany beda w modelu poruszania sie postaci, jazdy, strzelania i sterowania tym. Jezeli to podciagna pod to co mielismy w gra5 to bede zadowolony. Graficznie mi wystarczy, jak widac troche postprocesow i swiatla dolozyli, mam nadzieje ze w ruchu poprawi to klimat.

Oczywiście to jest najważniejsze. Ma być poprawione i dostosowane do dzisiejszych czasów. Zobaczymy. Na motorku w tym trailerze fajnie się wykłada.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze trailera, ale powiem tylko, ze kupuję pyszny 350g chleb razowy żytni bez konserwantów. na zakwasie, bez mąki pszennej, za 3,69 :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie i wtedy sam bym kupił ?

Gdyby zrobili to samo co z Mafią to od razu wyłożyłbym mamone a tak to tfu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby zrobili to samo co z Mafią to od razu wyłożyłbym mamone a tak to tfu :E

A ja znowu nie. Nie skończyłem do dziś tego remake mafii. Gdzieś do połowy dotarłem i miałem dość, pozmieniali względem oryginału i już jakoś nie czuję tego klimatu, więc już wolałem grać w starą i "brzydką", ale oryginalną Mafię :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dodadzą ragdoll 

Mnie nie porwał ten trailer, postacie wyglądają jak ulepy z plasteliny i jeszcze te wymagania :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fizyka gry po przeniesieniu na nowy silnik nie będzie zachowana 1:1 względem oryginału to wyczuwam setki soczystych k***w rzucanych np. podczas misji ze szkółek w San Andreas :E, no chyba że mnie zaskoczą i podejdą poważnie do testowania gier. Remaster Crash Bandicoot i Half Life po migracji na Source Engine mają swoje problemy, które nie istniały w oryginałach. A GTA miały problemy już w oryginałach po przekroczeniu 30fps.

W sumie jestem pozytywnie zaskoczony trailerem bo spodziewałem się fuszerki jak Kingdoms of Amalur, a tu jednak zmieniło się coś więcej niż wymagania sprzętowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A ja znowu nie. Nie skończyłem do dziś tego remake mafii. Gdzieś do połowy dotarłem i miałem dość, pozmieniali względem oryginału i już jakoś nie czuję tego klimatu, więc już wolałem grać w starą i "brzydką", ale oryginalną Mafię :E.

Na tym polega remake, czyli zrobienie gry od nowa jedynie inspirując sie materiałem źródłowym,    widocznie lubisz te gry ze wględu na sentyment a nie za to jakie na prawdę są. Mafia 1 znam na pamięć i ostatnia rzecza jaka chciałem dostać to ta sama gra w nowej grafice, to zwykłe szczucie nostalgią nic więcej, moze jeszcze bys wolał ta starą okropna obsadę i grę aktorska oryginału? . A tak dostałem na nową napisaną swietna fabułę,, poprawiając mechanikę, dodając cos do postaci itp a jednocześnie    będącą hołdem dla oryginału ale  dającą od siebie samej cos nowego  i to było piękne! Tutaj to porostu stare Gta nic więcej, gra którą bez nostalgii w życiu bym pewnie nie zagrał 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będą działały kody w nowej wersji GTA San Andreas? Bo bez aezakmi, hesoyam, rocketman (kurde nawet po tylu latach je pamiętam..) nawet nie podchodzę :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sterowanie postacią bedzie miało taki sam "feeling" jak w V? Dla mnie to ważna sprawa. Kiedyś się grało w stare, ale teraz tego samego sterowania bym już nie zdzierżył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Reszta kupi i zadowolona, a producent jeszcze bardziej, że taka to słaba społeczność.

Do tego jeszcze dochodzi marketing, kręcenie hajpu na zamówienie, tendencyjnie pisane pod tezę sprawozdania i newsy o zachwycie.... Przecież całe to giereczkowe "dziennikarstwo" to jest poziom Spider's Web. :E 

A co do trailera - już zobaczyłem i faktycznie, jakoś mnie nie porwał. Te gry są naprawdę saaatare i w porównaniu z dzisiejszymi wielkimi sandboxami (wiem, że to nie zawsze zaleta, ale jest jak jest) mocno ograniczone, a ich prostoty i ograniczeń (20 lat temu człowiek patrzył na to inaczej, nie tylko dlatego, ze był szczylem z podbazy, ale także dlatego, że technologia była w zupełnie innym miejscu) nie ma włąściwie co zrekompensować.

Tak, wiem, niby jest ta sama, świetna, jajcarska fibula i klimat, tylko że... jak się ogląda gameplay'e z oryginału, to widać, że scenariusz i dialogi  (inaczej niz to było w Mafii) też odstają od tego, co dostajemy dzisiaj...

Grafika - tutaj mam ogromny problem, bo niby otoczenie zyskało nieco więcej szczegółów, no i ogromną robotę robi światło i odbicia, ale postaci, chociaż nieco podrasowanie, nadal są karykaturalnie kanciaste... i nie, nie usprawiedliwia tego kreskówkowatość, po prostu nadal brakuje im poligonów. Do tego BRAK TRAWY! W końcówce 2021 r. - przecież to jakaś kpina, ponury żart :E. Co, że się nie dało wyznaczyć obszarów z zieloną teksturą, gdzie ma rosnąć? Nie no, litości... 

OK, gra mieć poprawiony, podrasowany jak mniemam gameplay, i to faktycznie może być jej siła, bo mimo wszystko radosna arcade'owa rozwałka może dać sporo radości, a takie te gry w sumie były, może nawet trudno z nich robić GTA IV...

Niemniej, ani graficznie, ani pod względem treści, jakoś mnie do nich nie ciągnie. A piszę to jako osoba, która skończyła w bólach tylko GTA III, w VC grała jedynie trochę u kolegi, a SA ominęło ją kompletnie, więc właściwie sam powinienem się cieszyć, że w o wiele strawniejszej formie dane mi będzie poznać kawał historii gier.

No jakoś mnie to jednak średnio rusza. Zwłaszcza w takiej cenie, a jak poczekam jeszcze ze dwa lata na promocję, to już w ogóle będzie prehistoria, wykopaliska i przyjemność dla dewiantów. 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zas napisał:

Do tego jeszcze dochodzi marketing, kręcenie hajpu na zamówienie, tendencyjnie pisane pod tezę sprawozdania i newsy o zachwycie.... Przecież całe to giereczkowe "dziennikarstwo" to jest poziom Spider's Web. :E 

A co do trailera - już zobaczyłem i faktycznie, jakoś mnie nie porwał. Te gry są naprawdę saaatare i w porównaniu z dzisiejszymi wielkimi sandboxami (wiem, że to nie zawsze zaleta, ale jest jak jest) mocno ograniczone, a ich prostoty i ograniczeń (20 lat temu człowiek patrzył na to inaczej, nie tylko dlatego, ze był szczylem z podbazy, ale także dlatego, że technologia była w zupełnie innym miejscu) nie ma włąściwie co zrekompensować.

Tak, wiem, niby jest ta sama, świetna, jajcarska fibula i klimat, tylko że... jak się ogląda gameplay'e z oryginału, to widać, że scenariusz i dialogi  (inaczej niz to było w Mafii) też odstają od tego, co dostajemy dzisiaj...

Grafika - tutaj mam ogromny problem, bo niby otoczenie zyskało nieco więcej szczegółów, no i ogromną robotę robi światło i odbicia, ale postaci, chociaż nieco podrasowanie, nadal są karykaturalnie kanciaste... i nie, nie usprawiedliwia tego kreskówkowatość, po prostu nadal brakuje im poligonów. Do tego BRAK TRAWY! W końcówce 2021 r. - przecież to jakaś kpina, ponury żart :E. Co, że się nie dało wyznaczyć obszarów z zieloną teksturą, gdzie ma rosnąć? Nie no, litości... 

OK, gra mieć poprawiony, podrasowany jak mniemam gameplay, i to faktycznie może być jej siła, bo mimo wszystko radosna arcade'owa rozwałka może dać sporo radości, a takie te gry w sumie były, może nawet trudno z nich robić GTA IV...

Niemniej, ani graficznie, ani pod względem treści, jakoś mnie do nich nie ciągnie. A piszę to jako osoba, która skończyła w bólach tylko GTA III, w VC grała jedynie trochę u kolegi, a SA ominęło ją kompletnie, więc właściwie sam powinienem się cieszyć, że w o wiele strawniejszej formie dane mi będzie poznać kawał historii gier.

No jakoś mnie to jednak średnio rusza. Zwłaszcza w takiej cenie, a jak poczekam jeszcze ze dwa lata na promocję, to już w ogóle będzie prehistoria, wykopaliska i przyjemność dla dewiantów. 

Właśnie zdałem sobie sprawe jak bardzo głupio bedzie wyglądać Gta 3 z fabulą na zasadzie, ej zenek chodz  no tu idz zabij tego członka triady i bohaterem niemową przy tej odświeżonej oprawie i mechanice wyjdzie z tego  kreatura :E Jasne przy orginale mi to nie przeszkadzało ale tam to sie z grywa z innymi archaizmami, no i wtedy to był wow teraz jedynie będę prawdopodobnie odczuwał jeden wielki dysonans  i miedzy innymi dlatego taki kształt nowej mafii był dobrym pomysłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...