Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Przerywniki w Vice City i San Andreas nie zestarzały się, bo są kapitalne. W trójce faktycznie może być zgrzyt, ale jeśli wychowałeś się na grach z tamtej epoki to bez problemu da się zaadoptować. Nie tak dawno przechodziłem Baldur's Gate 1 więc wiem co mówię. Tam też prostota dialogów i poziom questów pobocznych są rozbrajające w porównaniu choćby do BG2 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wahoo napisał:

Jeśli fizyka gry po przeniesieniu na nowy silnik nie będzie zachowana 1:1 względem oryginału to wyczuwam setki soczystych k***w rzucanych np. podczas misji ze szkółek w San Andreas :E, no chyba że mnie zaskoczą i podejdą poważnie do testowania gier. Remaster Crash Bandicoot i Half Life po migracji na Source Engine mają swoje problemy, które nie istniały w oryginałach. A GTA miały problemy już w oryginałach po przekroczeniu 30fps.

W sumie jestem pozytywnie zaskoczony trailerem bo spodziewałem się fuszerki jak Kingdoms of Amalur, a tu jednak zmieniło się coś więcej niż wymagania sprzętowe.

W SA na ps4 nie bylo problemu, przynajmniej mi gladko poszlo.

Za cholere za to nie moge sobie przypomniec jak mi poszlo z pogonia za pociagiem: "All you had to do is follow the damn train CJ" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wahoo napisał:

Przerywniki w Vice City i San Andreas nie zestarzały się, bo są kapitalne. W trójce faktycznie może być zgrzyt, ale jeśli wychowałeś się na grach z tamtej epoki to bez problemu da się zaadoptować. Nie tak dawno przechodziłem Baldur's Gate 1 więc wiem co mówię. Tam też prostota dialogów i poziom questów pobocznych są rozbrajające w porównaniu choćby do BG2 :cool:

Oczywiście że się zestarzały, dialogi są pisane  jedno kopyto, cutscenki trwają nie raz 30 sekund i nic nie wnoszą ciekawego do postaci , zwłaszcza Vice City. San Andreas się już lepiej trzyma. Uwielbiam te gry Ale są one reliktami swoich czasów i zwykła poprawa grafiki jest po prostu zbędna, dlatego wolał bym remake. Tak to będzie jedynie granie z sentymentu A szkoda bo mogło być z tego coś więcej

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sheeneek napisał:

W SA na ps4 nie bylo problemu, przynajmniej mi gladko poszlo.

Za cholere za to nie moge sobie przypomniec jak mi poszlo z pogonia za pociagiem: "All you had to do is follow the damn train CJ" ?

Mówisz o tym nowym porcie z komórek czy o starej - oryginalnej wersji?

Bo na youtube jest ponad godzinny materiał punktujący rzeczy, które zostały spaprane w porcie wersji mobilnej. Dlatego moje obawy przed przesiadką na Unreal Engine są chyba uzasadnione :D

GTA SA - Why Remaster is Garbage? [Part 1] - Feat. BadgerGoodger - YouTube

GTA SA - Why Remaster is Garbage? [Part 2] - Feat. BadgerGoodger - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wahoo napisał:

Mówisz o tym nowym porcie z komórek czy o starej - oryginalnej wersji?

Bo na youtube jest ponad godzinny materiał punktujący rzeczy, które zostały spaprane w porcie wersji mobilnej. Dlatego moje obawy przed przesiadką na Unreal Engine są chyba uzasadnione :D

GTA SA - Why Remaster is Garbage? [Part 1] - Feat. BadgerGoodger - YouTube

GTA SA - Why Remaster is Garbage? [Part 2] - Feat. BadgerGoodger - YouTube

O oryginalnej, to byla z ps2 chyba, emulowana na ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co do GTA Bread Trilogy, to tak w sumie ja na 30 dni jedzenia przeznaczę 230-300zł i żyje ? teraz, jutro, za 10 lat czy 50 jak kopnę w kalendarz to kopnę, jakbym mógł to bym w ogóle nie jadł więcej bym miał na gry i sprzęty ?

Dobra ale żarty na bok, jak dla mnie ten trailer pokazał takie zderzenie dwóch gier. Środowisko, otoczenie, światła, cienie, odbicia spoko fajnie, ale te modele postaci, aut i broni to już kreskówka, a nawet w VC to wyglądało jak lalka Ken?.

Tyle w temacie, nie mam jakiejś spiny żeby w to grać już teraz bo za dzieciaka wszystkie 3 części przeszedłem, a teraz mam w co grać.

Jednakże fajnie wyglądało by GTA IV zremasterowane nawet w taki sposób. Bo IV to jest już 2008 rok tam modele postaci już są bardziej realistyczne, więc jakby dodali do niej tylko taką kosmetykę i oczywiście sterowanie z GTA V(bo to w IV jest tragiczne) jak w tej trylogii to biorę nawet dzisiaj, bo do IV to po dziś dzień lubię wrócić i pograć.

Już dawno temu wpadłem na ten filmik, tylko nie wiem czemu jest on na nowo wrzucony dlatego data publikacji jest z przed 4 dni ale było to już dawno, więc teraz można się zastanowić skąd Rockstar wziął pomysł na remaster bo coś zaskakująco podobna grafika do tego co w trailerze ? Choć w sumie na tym filmiku moim zdaniem wygląda to nawet lepiej bo te postacie nie są właśnie przerobione na takie ala Barbie i Ken. I nawet są palce u dłoni?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mateusz2PL napisał:

Wyśmienitych gier jest mało. Far cry 6 jest powtarzalny. Seria gta nie ma konkurencji. Nawet w zreamasterowane sana dreas będzie sie grało lepiej niż takiego far cry. Mafie czy watch dogs legion.

W którą Mafię? Bo po tylu latach można wydać werdykt, że zarówno GTA 3 i Vice City przy pierwszej Mafii z 2002 roku to gnioty i gry śmieciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim to jest silniku bo ktoś turaj linkował że miał być UE4 na który to nie wygalda. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam mieszane uczucia. Myślałem że graficznie będzie to przynajmniej Vtka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, joloxx9 napisał:

Na jakim to jest silniku bo ktoś turaj linkował że miał być UE4 na który to nie wygalda. 

Właśnie jest na tym.  Dziwi mnie, że gracze potrafią odróżnić na jakim silniku jest gra. :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Dozorca napisał:

W którą Mafię? Bo po tylu latach można wydać werdykt, że zarówno GTA 3 i Vice City przy pierwszej Mafii z 2002 roku to gnioty i gry śmieciowe.

Mechanicznie takie Gta VC Mafie zjada, przeżuwa i stawia klocka. Ludzie maja wielki sentyment do mafii, bo gra miała rewelacyjna grafikę w dniu premiery, dobrze wyreżyserowane cutscenki co w tamtych sczsach bylo nowoscia, klimat ( vc też ma tony klimatu tyle że innego, kwestia gustu ) Zaś sam gameplay  nieukrywajmy mafia słaby. Mechanicznie był to mocno niedopracowany produkt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

Dziwi mnie, że gracze potrafią odróżnić na jakim silniku jest gra. :E

Skaner w oczach :lol2:

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zigu17 napisał:

Mechanicznie takie Gta VC Mafie zjada, przeżuwa i stawia klocka. Ludzie maja wielki sentyment do mafii, bo gra miała rewelacyjna grafikę w dniu premiery, dobrze wyreżyserowane cutscenki co w tamtych sczsach bylo nowoscia, klimat ( vc też ma tony klimatu tyle że innego, kwestia gustu ) Zaś sam gameplay  nieukrywajmy mafia słaby. Mechanicznie był to mocno niedopracowany produkt

Co to znaczy mechanicznie?? Sterowanie pojazdami jest okropne tak samo celwoanie, grac na padzie jest praktycznie nie grywalna, misje sa po prostu głupie,   zgodzę sie ze Mafia sie zestarzałą ale Vice City jest jeszcze gorzej, plus tutaj gry nei ratuja ani fabuła ani postacie. Jedynie San Adres jest w stanie się jeszcz dziść w miarę obronic jako gra sama w sobie a nie wycieczka do dzieciństwa 

Edytowane przez jakbaj
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wygląda tak sobie  ten remaster. Nigdy nie lubiłem GTA prócz 5 części więc nawet jak dadzą na epicu za darmo to na 99% nie będzie mi się chciało ściągać.

Liczyłem, że rockstar zrobić coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wahoo napisał:

Mówisz o tym nowym porcie z komórek czy o starej - oryginalnej wersji?

Bo na youtube jest ponad godzinny materiał punktujący rzeczy, które zostały spaprane w porcie wersji mobilnej. Dlatego moje obawy przed przesiadką na Unreal Engine są chyba uzasadnione :D

GTA SA - Why Remaster is Garbage? [Part 1] - Feat. BadgerGoodger - YouTube

GTA SA - Why Remaster is Garbage? [Part 2] - Feat. BadgerGoodger - YouTube

Z tego co widzę ta sama ekipa odpowiada teraz za remaster trylogii, nice  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Właśnie jest na tym.  Dziwi mnie, że gracze potrafią odróżnić na jakim silniku jest gra. :E

Idzie połapać się jaki to silnik bardzo często, no ale jak ktoś gra na low to może nie widzieć różnicy :)

Jeśli to jest na UE 4 to chyba robili to w indiach za trochę ryżu bo wygląda okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zigu17 napisał:

Mechanicznie takie Gta VC Mafie zjada, przeżuwa i stawia klocka. Ludzie maja wielki sentyment do mafii, bo gra miała rewelacyjna grafikę w dniu premiery, dobrze wyreżyserowane cutscenki co w tamtych sczsach bylo nowoscia, klimat ( vc też ma tony klimatu tyle że innego, kwestia gustu ) Zaś sam gameplay  nieukrywajmy mafia słaby. Mechanicznie był to mocno niedopracowany produkt

Ale gadasz głupoty nadawałbyś się idealnie do redakcji jakiegoś PPE albo GOLA lub innego śmieciowe zagranicznego serwisu w których pracują "eksperci".

To właśnie stare GTA mają niegrywalny gameplay choćby z tego powodu, że strzelanie, "Feeling" w tych grach nie istnieje w przeciwieństwie do Mafii lub pierwszego i drugiego Max Payne który też wyszedł w tamtym okresie, stare GTA to były dobre tytuły jak ktoś to ogrywał za dzieciaka dzisiaj to gry śmieszne i niemalże niegrywalne dla świeżych nowych graczy którzy spróbują najpierw np. GTA V

Mechanicznie był to mocno niedopracowany produkt

Jaja sobie robisz, ta gra ma niektóre takie mechaniki których nawet nie ma w GTA V.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Dozorca napisał:

Ale gadasz głupoty nadawałbyś się idealnie do redakcji jakiegoś PPE albo GOLA lub innego śmieciowe zagranicznego serwisu w których pracują "eksperci".

To właśnie stare GTA mają niegrywalny gameplay choćby z tego powodu, że strzelanie, "Feeling" w tych grach nie istnieje w przeciwieństwie do Mafii lub pierwszego i drugiego Max Payne który też wyszedł w tamtym okresie, stare GTA to były dobre tytuły jak ktoś to ogrywał za dzieciaka dzisiaj to gry śmieszne i niemalże niegrywalne dla świeżych nowych graczy którzy spróbują najpierw np. GTA V

Mechanicznie był to mocno niedopracowany produkt

Jaja sobie robisz, ta gra ma niektóre takie mechaniki których nawet nie ma w GTA V.

Ale jak trollujesz to przynajmniej się postaraj. Mafia III dopiero wprowadziła to co było w GTA SA. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wu70 napisał:

Z tego co widzę ta sama ekipa odpowiada teraz za remaster trylogii, nice  :D

I co ciekawe na PS3 też graczy pozostawiono bez wyboru wersji - oryginalna została wycofana ze sprzedaży.

Dlatego przed premierą nowej Definitive Edition warto zapiąć pasy. Bardzo mocno. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TheMr. napisał:

Ale jak trollujesz to przynajmniej się postaraj. Mafia III dopiero wprowadziła to co było w GTA SA. 

Mafia 3 nic nie wprowadziła. bo to zupełnie inny gry. Mówimy tutaj czysto o rozgrywce, modelu jazdy, strzelaniu, strukturze misji, fabuły itp To wszystko kuleje w GTA 3 oraz Vice City i ciężko się to dzisiaj gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali RT jak Q2RTX.. :D a sam DLSS to po co tutaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wu70 napisał:

Jakby dali RT jak Q2RTX.. :D a sam DLSS to po co tutaj 

No np. dla tych co chca grac w 4k a ich karty nie wydola. DLSS nie jest tylko do ratowania przy RT

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...