Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie aktualne karty nie dadzą rady odpalić 20 letniego GTA3 z lepszymi teksturami w 4k? :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, jakbaj napisał:

Mafia 3 nic nie wprowadziła. bo to zupełnie inny gry. Mówimy tutaj czysto o rozgrywce, modelu jazdy, strzelaniu, strukturze misji, fabuły itp To wszystko kuleje w GTA 3 oraz Vice City i ciężko się to dzisiaj gra. 

Co ma mechanika do struktury misji? X D 

Jak ci się ciężko gra w tak prosta grę to może przenieś się na Nintendo? Mafia I i II to było nieporozumienie, bo oprócz grafiki która zażynała najnowszy sprzęt to mechanicznie nic odkrywczego nie pokazała, a mechaniki z SA, Mafia III musiała skopiować :v 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię ale tylko wtedy jak oprócz grafiki będą inne dodatki typu ragdoll, zbijalne szyby w samochodach i normalne strzelanie bo w vice city to było coś strasznego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

Co ma mechanika do struktury misji? X D 

Jak ci się ciężko gra w tak prosta grę to może przenieś się na Nintendo? Mafia I i II to było nieporozumienie, bo oprócz grafiki która zażynała najnowszy sprzęt to mechanicznie nic odkrywczego nie pokazała, a mechaniki z SA, Mafia III musiała skopiować :v 

CO? Xd A co odkrywczego pokazało Vice City? Mówiącego bohatera? Brak obracania kaemry podczas jazdy? Mapę mniejsza niz Gta3? A moze to świetne sterowanie?  Chyba nie rozumiesz o czym piszesz, co Mafia 3, która jest najgorsza z trylogi miała skopiować z SA? Powtarzalne misie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wu70 napisał:

W sensie aktualne karty nie dadzą rady odpalić 20 letniego GTA3 z lepszymi teksturami w 4k? :D

Dzisiejsze karty nic nie odpalą płynnie bez DLSS/FSR z RT na ultra w 4K/8K, nawet takiego Q2 czy GTA 3. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale GTA3 nie będzie miało RT 8:E Chociaż w 8k faktycznie może być problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Wu70 napisał:

Ale GTA3 nie będzie miało RT 8:E Chociaż w 8k faktycznie może być problem

Hehe, a w fefnaście K zupełnie :).
Nie ogarniam tej pogoni za wielokrotnościami K.
Ryj kwadratowy, ale 8K! ;)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Stjepan666 napisał:

Dzisiejsze karty nic nie odpalą płynnie bez DLSS/FSR z RT na ultra w 4K/8K, nawet takiego Q2 czy GTA 3. :E

Masz GTA 3 w 8k. W lewym górnym rogu masz licznik fps jak widzisz. Dodam jeszcze tylko, że jak robiłem te screeny w GTA 3 to na kompie miałem jednocześnie odpalone nowe Diablo 2 :E.

Mega ciekawe jak będzie działał ten nowy remaster. No, ale popatrz na to niżej jak ta gra wygląda w oryginale w 8k na dzisiejsze czasy :E Tu i 16k nie pomoże :rotfl:

 

Yvg7wPq.jpg

e6WMR64.jpg

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to 8k.

Stare oryginalne GTA 3 dzisiaj wygląda jak kupa :E  San Andreas wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

I to 8k.

Stare oryginalne GTA 3 dzisiaj wygląda jak kupa :E  San Andreas wygląda znacznie lepiej.

Ale to jest bez RT, odpal takiego Q2 z RT w 8K bez DLSS. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 3 nie ma RT :E A Q2 to pewnie by działał w 8k z RT jak GTA V na PS3 :E czyli  może z ~20-25fps, albo 15-25 :rotfl:. Nie sprawdzałem.

Ten moment z trailera mi się podoba:

GQxMSGj.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chwila, GTA3 to ja przechodziłem na GF4 mx440. SA to była przy tym przepaść, bo na R9550 po OC nadal szału nie było ztcp :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, lukadd napisał:

W promocjach tak. Bez promo czy kluczykowni regularna cena tych staroci przed ich wycofaniem to było:

9OmkQtu.png

 

Wszedłeś na steam czy na sklep rockstara to też się za głowę łapałeś ile oni za to krzyczeli :E

Czyli porównując oficjalne ceny wcześniej za stare wersje miałeś $35, teraz za remaster 3 części wołają $60.

Promocję będą, kluczyki w sklepach też będą, u cioci z Argentyny też będzie, ale to już inna kwestia.

 

Nie żeby coś, ale w 2012 roku zapłaciłem 7,49€ za wszystkie części z dodatkami bez GTA V :E:E 

obraz.png.a9be6963573b56564cfb7db184d8ccce.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Masz GTA 3 w 8k. W lewym górnym rogu masz licznik fps jak widzisz. Dodam jeszcze tylko, że jak robiłem te screeny w GTA 3 to na kompie miałem jednocześnie odpalone nowe Diablo 2 :E.

Mega ciekawe jak będzie działał ten nowy remaster. No, ale popatrz na to niżej jak ta gra wygląda w oryginale w 8k na dzisiejsze czasy :E Tu i 16k nie pomoże :rotfl:

 

Bo to sa stare gry i wersja remastered nic im nie pomoze.Jedyne co ładniej wyglada to San Andreas ,na filmiku widac wyraznie ze duzo zmieniono.Co da ze odpalisz Vice City w 4k,8k czy 16 k ,jak tam dalej ta tekstura to kształt bardziej prostokąta niz czegokolwiek innego.Jedyne co by ratowało takie Vice City to Remake ,wszystko od nowa ,ale na to trzeba by bylo i czasu i kasy a grubasy z Rockstar pewnie ciagle zajete Online GTA5 i RDR2,co oni beda gry robić.

Jak odpaliłem sobie Vice City to  wyłaczyłem szybko.Starość nie radość jak to sie mówi.

Naprawde jestem mega ciekaw jak zrobiono poruszanie sie postaci,strzelanie,feeling broni itp.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sporo osob kupi ;)

Brak opisu.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak z perspektywy starego dziada pierdziela... Ograłem te 3 części GTA za czasów hehe młodości, pamiętam nawet anomalię kiedy to GTA 3 działało na moim ówczesnym kompie gorzej niż Vice City w 800x600. Do czego zmierzam... ano do tego, że trzeba być na prawdę zdesperowanym by kupić ten remaster, już nawet pomijając kwestię ceny z kosmosu ale ktoś kto to ograł do porzygu kiedyś obecnie też będzie rzygał i ulepszona szata graficzna tego nie zmieni - jeszcze jestem w stanie zrozumieć młodych, którzy nie mieli styczności z tymi grami.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kubaś_30 napisał:

 

Bo to sa stare gry i wersja remastered nic im nie pomoze.Jedyne co ładniej wyglada to San Andreas ,na filmiku widac wyraznie ze duzo zmieniono.Co da ze odpalisz Vice City w 4k,8k czy 16 k ,jak tam dalej ta tekstura to kształt bardziej prostokąta niz czegokolwiek innego.Jedyne co by ratowało takie Vice City to Remake ,wszystko od nowa ,ale na to trzeba by bylo i czasu i kasy a grubasy z Rockstar pewnie ciagle zajete Online GTA5 i RDR2,co oni beda gry robić.

Jak odpaliłem sobie Vice City to  wyłaczyłem szybko.Starość nie radość jak to sie mówi.

Naprawde jestem mega ciekaw jak zrobiono poruszanie sie postaci,strzelanie,feeling broni itp.

 

Jasne, że pomoże. Wystarczy tylko poprawiona graficzka i textury + poprawione sterowanie i jako fan GTA jestem w siódmym niebie ?

Sam wręcz nie chcę żadnych remake od podstaw. Ja chcę czuć klimat tych starych gier z po prostu poprawionymi texturkami i sterowaniem pod dzisiejsze czasy,  a nie łamać się z nową wizją nowych ludzi którzy zabierając się za tworzenie remake wprowadzając zmiany jak np. w remake Mafii to było :E

 

No i oczywiście rozumiem to, że każdy ma inną wizję swojej ulubionej gry, a nie którzy nawet nie ulubionej bo nawet w to nie grali. No, ale każdy ma jakąś wizję jak takie odświeżenie gry powinno wyglądać. Każdemu nigdy nie dogodzi. Sam mam wiele wątpliwości, wszystko wyjdzie jak te gry wylądują na rynku.

Na GTAforums aktualnie na podstawie tego co pokazali wygląda to tak:

gPItXrF.png

https://gtaforums.com/topic/976575-gta-trilogy-the-definitive-edition-now-available-for-pre-order-coming-nov-11/#comments

 

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, caleb59 napisał:

 jeszcze jestem w stanie zrozumieć młodych, którzy nie mieli styczności z tymi grami.

Ja nie jestem, bo to pewnie i tak zostanie drewno :E Nie no, tak jak pisałem, niby poznawanie historii, tylko że... dziś obejrzałem SA i VC na modach, i one wypadały o wiele lepiej :D. Jasne, domyślam się, że wyłączając mechanikę :E, ale ktoś spragniony archeologii mógł te gry odkopać sobie już dawno temu.

I nawet jeśli będziemy się czepiać, że modowane wersje to w 1/2 remaki... nieważne! To, co oferuje R*, wygląda strasznie biednie, ja nie byłbym w to w stanie grać, a jak wspominałem, jestem z pokolenia, które mogło ograć GTA III w dniu premiery.

Jeśli R* zarobi na typ kupę hajsu, to pora umierać.

Remake w stylu Mafii to byłoby coś... ale to już lepiej, jakby wreszcie to GTA VI wydali...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zas napisał:

Remake w stylu Mafii to byłoby coś... ale to już lepiej, jakby wreszcie to GTA VI wydali...

Serio chciałbyś aby zrobili z starymi GTA to co zrobili z mafią w remake?

Ludzie :E  Przecież nie tylko grafiką się żyję. Ja mam sentyment do starych gier, a oryginalna Mafia była i jest mega. W remake już nie ma tej duszy i to od początku każdy kto zna tą grę zauważy bzdurne zmiany, od zmian wyglądu postaci, po głosy, dialogi itd. A jak dojdzie do pierwszego spotkania Tommy z Sarah w remake to już totalnie jak liściem w twarz jak to wszystko pozmieniali :E

Jak ktoś nie wie to w remake scena kończy się poprawnie przytulasem na kanapie :rotfl: A w oryginale było z jajem i klimatem, np. Tommy testował sprawność łóżka jak Sarah poszła po drinia i nikt go nie widział :E A później zamiast przytulasa było łóżko i tak zaczęła się ich historia.

Niby mała zmiana, ale mocno kole w oczy jak ktoś ma sentyment i ogrywał tą grę w oryginale bo jednak gra mocno stała klimatem i fabularnie, a w remake sporo pozmieniali.

W :zadek: mam takie remake :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia slabo mi podeszla, miala sie nijak do emocji jakie mialem przy oryginale.

Jestem pozytywnie do gta nastawiony, zobaczymy jak wyjdzie. Jest to dosc specyficzny z tego co pokazali.

Do tej pory najlepszy remake jaki gralem to ten Demons Souls, w pelni zachowali klimat i forme oryginalu. Gralo sie swietnie i non stop czulem ze to TEN DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Serio chciałbyś aby zrobili z starymi GTA to co zrobili z mafią w remake?

Ludzie :E  Przecież nie tylko grafiką się żyję. Ja mam sentyment do starych gier, a oryginalna Mafia była i jest mega. W remake już nie ma tej duszy i to od początku każdy kto zna tą grę zauważy bzdurne zmiany, od zmian wyglądu postaci, po głosy, dialogi itd. A jak dojdzie do pierwszego spotkania Tommy z Sarah w remake to już totalnie jak liściem w twarz jak to wszystko pozmieniali :E

Jak ktoś nie wie to w remake scena kończy się poprawnie przytulasem na kanapie :rotfl: A w oryginale było z jajem i klimatem, np. Tommy testował sprawność łóżka jak Sarah poszła po drinia i nikt go nie widział :E A później zamiast przytulasa było łóżko i tak zaczęła się ich historia.

Niby mała zmiana, ale mocno kole w oczy jak ktoś ma sentyment i ogrywał tą grę w oryginale bo jednak gra mocno stała klimatem i fabularnie, a w remake sporo pozmieniali.

W :zadek: mam takie remake :E

Tak chciałbym.  Mafia 1 jest moja grą dzieciństwa i dokładnie takiego remaku oczekiwałem , ta scena łóżkowa którą tak chwalisz, wstydzą sie sami twórcy i nie mogą wyjść z zażenowania.   Juz nie mówiac ze tam rola Shary a jej postać była płaska jak beton sie kończy Gra aktorska w oryginale to porażka,. Remake poprawił nie mal wszystko to co było konieczne, postacie w końcu maja jakąś motywacje, dialogi sa lepiej napisane a miasto oraz misje zachowały swój klimat  i mówię to jako fan oryginału no ale jeśli ktoś od remake oczekuje tylko nostalgii nie ważne jak złe to było to takie Gta moze mu sie podobać :E No sorry ja mam trochę więcej wymagań niz szczucie Nostalgią . Remake polega na robieniu nowej gry na bazie materiał źródłowego a nie jakieś dziwnej kalki z gry którą każdy zna na pamięć. Twórcy nie czego nie pozmieniali, bo to jest nowa gra za pełną cenę adaptując znany nam klasyk , widać tam było pomysł i serce do materiału źródłowego i chcąc zrobienia czegoś nowego za cenę mniejszą niz ten leniwy remaster GTa.  Oryginału nikt nam nie zabierze a dostać nową wizję naszej lubionej gry zawsze fajen doświadczenie a tak zostanie nam dokladnie to samo z lepszą teksturą, no jest na co czekać wspaniałego :E

Edytowane przez jakbaj
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Serio chciałbyś aby zrobili z starymi GTA to co zrobili z mafią w remake?

Tak, dokładnie tego bym chciał. No dobra, jest jeden problem, powinni jednak dodać sygnalizację świetlną w tym remaku... :E 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej też byśmy na to patrzyli jakby to było za 99 ziko za 3 części. Przy tej cenie rzeczywiście lepiej, żeby to było zrobione bardzo dobrze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...