Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jakbaj napisał:

Serio ktos jeszcze 2021 bawi się ściąganie  piratów zamiast kupić grę za grosze parę miesięcy później :E?

Przecież to kraj Januszy i Halinek jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  Ja rozumiem ze niektórzy chcą dokładnie tego samego bez zdanych zmian w fabule dialogach czy cutcenkach, chociaż dla mnie jest to głupota tak samo jak narzekanie ze sie wywaliło scene  sekus z mafii z dialogami typu kina klasy B tylko dlatego ze tak było 20 lat temu, to nie ma nic wspólnego z klimatem tylko okularami nostalig, to za cholere nie rozumiem jak moza sie cieszyć tym płacąc za grę prawie 300zł 

pobrane.jpg.d7ac11d89405a8ba25f72397e3a3e0c9.jpg

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, jakbaj napisał:

 

  Ja rozumiem ze niektórzy chcą dokładnie tego samego bez zdanych zmian w fabule dialogach czy cutcenkach, chociaż dla mnie jest to głupota tak samo jak narzekanie ze sie wywaliło scene  sekus z mafii z dialogami typu kina klasy B tylko dlatego ze tak było 20 lat temu, to nie ma nic wpsołnego z klimatem tylko okularami nostalig, to za cholere nie rozumiem jak moza sie cieszyć tym płacąc za grę prawie 300zł 

688392409_246.webpNiedostępne

Ludzie mają różne zboczenia. Jeden wyda 300zł na stare gta żeby sobie pograć inny będzie wkładał słoik w jakieś otwory w ciele.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, jakbaj napisał:

 

  Ja rozumiem ze niektórzy chcą dokładnie tego samego bez zdanych zmian w fabule dialogach czy cutcenkach, chociaż dla mnie jest to głupota tak samo jak narzekanie ze sie wywaliło scene  sekus z mafii z dialogami typu kina klasy B tylko dlatego ze tak było 20 lat temu, to nie ma nic wspólnego z klimatem tylko okularami nostalig, to za cholere nie rozumiem jak moza sie cieszyć tym płacąc za grę prawie 300zł 

pobrane.jpg.d7ac11d89405a8ba25f72397e3a3e0c9.jpg

89* zł. To już dawno ustaliliśmy, chyba że potrafisz akceptować informacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TmK napisał:

Ale to wygląda jak cross Simsów i Fortnite

Dokładnie tak, ten trailer powinien być na hubie jako threesome GTA, Sims i Fortnite. Miało być podziękowanie dla fanów za 20 wspólnych lat a wyszedł plastikowy, świecący się szajs. Smutne ale prawdziwe.

Swoją drogą jestem ciekaw ile osób zauważyło, że nowa wersja straciła w wuj detali w porównaniu do oryginału.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TheMr. napisał:

89* zł. To już dawno ustaliliśmy, chyba że potrafisz akceptować informacji? 

Jest możliwość zakupu oddzielnie?

Jak chcę tylko San Andreas to nadal muszę wydać 269 zł i nic mi takie 89 zł z gwiazdką nie daje. Zestawy z PS5 sprzedawane są w podobny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slafec napisał:

Jest możliwość zakupu oddzielnie?

Jak chcę tylko San Andreas to nadal muszę wydać 269 zł i nic mi takie 89 zł z gwiazdką nie daje. Zestawy z PS5 sprzedawane są w podobny sposób.

SA ma byc w MS passie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

SA ma byc w MS passie

Tylko na konsoli. I tutaj dostrzegam problem - w abonamentach da się rozdzielić trylogie na części (w ogóle co to za trylogia jak żadna część nie jest ze sobą powiązana), ale już kupując normalnie muszę brać pełen pakiet.

Niech dadzą każdą część po 20$ i nie będzie narzekania, że drogo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, slafec napisał:

Tylko na konsoli. I tutaj dostrzegam problem - w abonamentach da się rozdzielić trylogie na części (w ogóle co to za trylogia jak żadna część nie jest ze sobą powiązana), ale już kupując normalnie muszę brać pełen pakiet.

Niech dadzą każdą część po 20$ i nie będzie narzekania, że drogo.

Na pc i xbox będzie SA, na ps III.

Co do każdej części osobno, to wiadomo, że z punktu widzenia graczy było by to super rozwiazanie, ale z punktu widzenia wydawcy, po co mamy sprzedawać osobno, zarobić mniej, jak i tak ludzie kupią całość... Tak ten świat działa, i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image0.png

Aż żal to komentować. Mam wrażenie, że w GSG siedzą sami stażyści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kris194 napisał:

image0.png

Aż żal to komentować. Mam wrażenie, że w GSG siedzą sami stażyści...

To akurat głupie porównanie, bo co innego przerobić daną postać w Photoshop a  zaprezentowanie tego samego modelu na silniku gry oraz w ruchu , no ale fakt faktem wyglada to słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oni nie chcieli realistycznej grafiki bo za dużo detali trzeba by było robić. W takiej komiksowej możesz dużo uciąć a i tak to będzie dobrze wyglądać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajny pomysł, bo całe Uniwersum 3D postarzało się i remaster ma jakiś sens (w przeciwieństwie do Mafii 2).

Z drugiej strony...

1. Robienie remastera gier do których jest ogromna ilość modów, ENB, paczek tekstur, efektów itp. i sprzedawanie go za cenę blisko 300zł... Nie widzę sensu zakupu takiego remastera, skoro podobny efekt mogę uzyskać kombinując z modami i efektami, a te trzy stówki za grę którą sprzedają któryś już raz (to wyszło i na PS2, i na PC i na Androida/iOS i pewnie jeszcze na coś). to gruba przesada.

2. W czasach absurdalnej poprawności politycznej i ludzi których obraża i uraża wszystko dookoła (a najbardziej rzeczywistość) gra może zostać na siłę ugrzeczniona. A jedną z zalet tej serii zawsze były fajne nawiązania do świata rzeczywistego i parodie różnego rodzaju poglądów/środowisk (audycje radiowe w takim San Andreas to złoto).

Może jeśli za tą cenę sprzedawany byłby pełny remaster z zupełnie na nowo zrobionymi lokacjami, prawdziwie next-genową grafiką to może ta cena byłaby uzasadniona. W tej chwili - totalna przesada.

PS Określenie "kupowanie gry" w tej chwili bardzo straciło na znaczeniu, bo kupując cokolwiek nabywamy własność tej rzeczy. Gra która musi być podłączona do jakiegoś konta albo nawet nie jest fizycznie na naszym dysku nie jest naszą własnością.

10 godzin temu, jakbaj napisał:

Serio ktos jeszcze 2021 bawi się ściąganie  piratów zamiast kupić grę za grosze parę miesięcy później :E?

Czemu nie? Pirat nie będzie czekać aż będą obniżki tylko chce grać teraz i za darmo. Jedyna sytuacja kiedy dla pirata opłaca się czekać to kiedy nie ma cracka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wompierz napisał:

Oni nie chcieli realistycznej grafiki bo za dużo detali trzeba by było robić. W takiej komiksowej możesz dużo uciąć a i tak to będzie dobrze wyglądać.

 

Tylko, że oni ucięli nawet w stosunku do oryginału a przypomnę, że Vice City powstawało 9 miesięcy i pracowało nad nim 40-50 osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kris194 napisał:

Tylko, że oni ucięli nawet w stosunku do oryginału a przypomnę, że Vice City powstawało 9 miesięcy i pracowało nad nim 40-50 osób...

Przeszkadza Ci ucięta flaga konfederacji? :E Z grafiki niczego nie ucięli, nawet dodali sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucięli detale, nawet przy takim Dodo... O twarzach postaci nawet nie wspominam bo było już milion razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kris194 napisał:

Ucięli detale, nawet przy takim Dodo... O twarzach postaci nawet nie wspominam bo było już milion razy.

Było, warto obejrzeć porównania, może okulary założyć, ale uciętych detali to tam brak. Przynajmniej naprawili kanciaste ręce, draw distance, większość tekstur. 

Dzisiaj pół dnia instalowania fixów do oryginalnego VC, 10 różnych ini, exe, dll itd. pobranych, VC dalej nie działa :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TheMr. napisał:

Było, warto obejrzeć porównania, może okulary założyć, ale uciętych detali to tam brak. Przynajmniej naprawili kanciaste ręce, draw distance, większość tekstur. 

Dzisiaj pół dnia instalowania fixów do oryginalnego VC, 10 różnych ini, exe, dll itd. pobranych, VC dalej nie działa :E 

A mi praktycznie od strzała działa nawet na Windows 10, wersja Steam ;)

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, TheMr. napisał:

Przeszkadza Ci ucięta flaga konfederacji? :E Z grafiki niczego nie ucięli, nawet dodali sporo. 

1. Nie wiesz czy zmiany dotyczą tylko tego.

2. Tak. Przeszkadza mi to. A precyzyjniej to wkurwia mnie ta wymuszona poprawność polityczna, wpychana przez debili zrobionych z papieru. 

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, crush napisał:

1. Nie wiesz czy zmiany dotyczą tylko tego.

2. Tak. Przeszkadza mi to. A precyzyjniej to wkurwia mnie ta wymuszona poprawność polityczna, wpychana przez debili zrobionych z papieru. 

Z tym ze nikogo to nie obchodzi, mnie osobiście wkurzają wkurzają kolejki w sklepach spożywczych. to ich produkt i mogą sobie wycinać co chcą, nie musisz kupować a oryginału nikt tobie nie zabiera, i mozesz osberować tę flagę do woli o ile wiesz co ona oznacza dla amerykanów  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jakbaj napisał:

i mozesz osberować tę flagę do woli o ile wiesz co ona oznacza dla amerykanów  

?‍♂️

Jak widać kompletnie nie rozumiesz postaci Phila Cassidy. Ta flaga nie jest tam po to żeby sobie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kris194 napisał:

?‍♂️

Jak widać kompletnie nie rozumiesz postaci Phila Cassidy. Ta flaga nie jest tam po to żeby sobie być.

Rozumiem na tyle ze nie potrzebuje flagi na koszulce  żeby rozumieć co dana postać przedstawia, tak jakby nie było to oczywsite z samych dialogów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jakbaj napisał:

Z tym ze nikogo to nie obchodzi, mnie osobiście wkurzają wkurzają kolejki w sklepach spożywczych. to ich produkt i mogą sobie wycinać co chcą, nie musisz kupować a oryginału nikt tobie nie zabiera, i mozesz osberować tę flagę do woli o ile wiesz co ona oznacza dla amerykanów  

No i nie mam zamiaru tego kupować.

Mistrzu. To jest gra o bandytach. O mordercach, wręcz masowych. A przede wszystkim to jest fikcja. Ani ta flaga, ani to co pod jej sztandarem było nie jest tu w żaden sposób gloryfikowane. Phil Cassidy to nie jest postać pozytywna. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...