Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Vulc napisał:

Ależ oczywiście, że jest. To, że stosuje się go w branży elastycznie, jak wiele innych rzeczy, nie przeczy tej definicji. A GTA Def Edition to klasyczny przykład renasteru pod nową generację. Tutaj nie ma miejsca na żadną interpretację.

Chyba wymyślona przez graczy na Wikipedii :) Okej moze to byc nawet dla ciebie ta sama gra co 2001, wszystko mi jedno, dyskusja zaczeła sie od koszulki i jej braku na co podałem argument ze maja do tego prawo, bo nikt jej nie usuwa z orginalu tylko wydanej na nowo w grze lub dla ciebie remastrze ktory nie jest nowa grą , jest czymś co nikogo nie powinno dziwić, bo moga sobie zmeiniać co chcą  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamienili, a ludzie mają z tego całkiem uzasadnioną bekę. Z pewnością nie czyni to gry "nową". Za to jeśli mają zamiar wciskać więcej takich zmian, do serii która zrobiła karierę m.in. na kontrowersjach, stereotypach i wyśmiewaniu american life, mam szczerą nadzieję, że im to wyjdzie bokiem.

Edytowane przez Vulc
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vulc napisał:

No i zamienili, a ludzie mają z tego całkiem uzasadnioną bekę. Z pewnością nie czyni to gry "nową". Za to jeśli mają zamiar wciskać więcej takich zmian, do serii która zrobiła karierę m.in. na kontrowersjach, stereotypach i wyśmiewaniu american life, mam szczerą nadzieję, że im to wyjdzie bokiem.

Robili to od zawsze, masa pomysłów została skasowana nic nowego i poki co nie wyszło im to bokiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rambek911 napisał:

W tym remasterze pewne jest chyba tylko to ze muzyka z radia będzie zmieniona przez brak licencji na poszczególne kawałki i to jest niestety duży minus remastera

Poczekaj, poczekaj jak dodadzą motywy lgbt, poprawność polityczną, blm czy inne takie ustrojstwa? np. do czarnych mimo tego, że będziesz czarny(SA) nie będziesz mógł strzelać,  ? ale by odwalili maniane, a tym bardziej w III lub VC kiedy będziesz białym ?

Coś czuję, że oni zapowiedzą takie kwiatki, ale dopiero na premierę, narazie zgarniają kasę na pre orderach.

Ciekawe czy "hot coffee" wydadzą do remasterów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Po co do tematu gry na PC wrzucasz konsolowe gry.

To może niech konsolowcy się nie wypowiadają w tematach o grach PC, jak masz takie podejście...

Temat o rdr2 czy gtaV mówi Ci to coś?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem parcia na segregacje, temat o grze to temat o grze, bez roznicy na ktora platforme. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Żeby można porównać ceny.

Oficjalna MSRP cena w PL jest ogólnie wszędzie taka sama na poszczególnych platformach PC/PS/xbox 269pln, jedynie na switchu u nas to jakoś 249pln.

 

3 minuty temu, Sheeneek napisał:

Ja to nie rozumiem parcia na segregacje, temat o grze to temat o grze, bez roznicy na ktora platforme. 

Dokładnie tak. Temat o grach, a gra wychodzi przecież na kilka platform.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do samego zwiastuna to mam wrażenie że najgorzej z jakiegoś powodu prezentuje się Vice City zarówno jeśli chodzi o modele postaci jak i otoczenie, przy pozostałych tytułach zmiany są jakieś milsze dla oka przynajmniej dla mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć dzieci :E

Właśnie dzieciak robił "porządki" w komputerowych gratach wygrzebując różne śmieci i taka perełka :E Nawet nie wiedziałem, że to mam, właśnie sprawdzone i nawet jeszcze płytka z gierką działa :D

r2Pq7L9.png

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Dobrze jest mieć dzieci :E

Właśnie dzieciak robił "porządki" w komputerowych gratach wygrzebując różne śmieci i taka perełka :E Nawet nie wiedziałem, że to mam, właśnie sprawdzone i nawet jeszcze płytka z gierką działa :D

r2Pq7L9.png

Licze ze tez będzie remaster-remake oby częsci z psp bo troche ciężkawo grało na emulatorze :D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun taki sobie, liczyłem na pełni remake jak w przypadku mafii którą pokochałam i uważam  ja za grę lepsza pod względem klimatu, atmosfery oraz przedstawienia fabuły niż oryginał, tutaj dostaniemy dokładnie to samo z nowymi perfumami plus cenzura mech. No ale i tak pewnie kupię i zagram Ale mimio wszystko stracone okazja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Diego96 napisał:

Zwiastun taki sobie, liczyłem na pełni remake jak w przypadku mafii którą pokochałam i uważam  ja za grę lepsza pod względem klimatu, atmosfery oraz przedstawienia fabuły niż oryginał, tutaj dostaniemy dokładnie to samo z nowymi perfumami plus cenzura mech. No ale i tak pewnie kupię i zagram Ale mimio wszystko stracone okazja 

Bo to jest remaster, a nie remake...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

No to mogli robić remake każdej tej częśći z osobna i opychać po 159. Lepiej by na tym wyszli bo bym kupił i paru innych pewnie też.

 

Takie remejki na silniku z GTA V, to również bym łykał jak młody pelikan. A tak to w GP se ogram... bardziej obadam SA i tyle. Jakiś miałem hype, po trailerze, ale z biegiem czasu, szkoda kasy jednak, co ograłem na premierę to moje, a teraz jedynie można sobie wspomnienia popsuć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Takie remejki na silniku z GTA V, to również bym łykał jak młody pelikan. A tak to w GP se ogram... bardziej obadam SA i tyle. Jakiś miałem hype, po trailerze, ale z biegiem czasu, szkoda kasy jednak, co ograłem na premierę to moje, a teraz jedynie można sobie wspomnienia popsuć.

SA i tak najlepsza z tych 3. Sam pewnie zlapie na ps5 jak juz wydadza fizyczna zeby przypomniec sobie VC, a za 3 to jakos malo sie stesknilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sheeneek napisał:

SA i tak najlepsza z tych 3. Sam pewnie zlapie na ps5 jak juz wydadza fizyczna zeby przypomniec sobie VC, a za 3 to jakos malo sie stesknilem.

Mnie też interesuje głównie SA dlatego że jest najlepiej napisana. Jak dla mnie GTA 3 oraz Vice poza genialnym radiem nie mają zbyt wiele dziść do zaoferowania w tej samej formie nawet w no2ej grafice, dla tego wolałbym remake i napisanie przy najmniej tych 2 gier od nowa

Edytowane przez Diego96
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Sa ograłem na komórce i bardziej mnie interesują 3 i Vc.

Tylko? Znaczy sie nigdy nie grales w normalna wersje? 

SA bylo krokiem milowym dla serii pod wzgledem skali i przywiazania do detali, tak jak 3ka zmienila serie wprowadzajac ja w 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III, VC, SA dla mnie są klasykami, ale za małolata, jak się grało na premierę z kafejki ?, na osiedlu jako jedyny robiłem misję z rc helikopterkiem od strzała u kogoś, choć sam męczyłem się z tym wuj. SA ściągnę, może jak wjedzie "oh shit..." to coś we mnie się poruszy, aby znowu zagrać, choć małą mam nadzieję ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA z tych 3 wyglada dosc dobrze wiec warto bedzie, jeszcze jak system sterowania i strzelania bedzie lepszy niz w oryginale to koniecznie. Fabula jest calkiem dobra i tez swiat ciekawy. Wlasnie mialkosc strzelania mnie najbardziej zawiodla jak SA ogrywalem ponownie na PS4/PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

SA z tych 3 wyglada dosc dobrze wiec warto bedzie, jeszcze jak system sterowania i strzelania bedzie lepszy niz w oryginale to koniecznie. Fabula jest calkiem dobra i tez swiat ciekawy. Wlasnie mialkosc strzelania mnie najbardziej zawiodla jak SA ogrywalem ponownie na PS4/PS3.

Ograłem raz na PC, wtedy w żadnej grze nie było imersji strzelania partycznie, ale ten rozbudowany świat, siłka, szama, laski i wtedy zrobiły się subquesty... Laska dzowni, aby się spotkać... Uj jadę na misję, więc fuck off bitxh, zadzwonię se po dziwkę ? i te ruchanie auta, bezcenne? ale każdy wtedy wjeżdżał w park i badał co się dzieje... No nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ODIN85 napisał:

No to mogli robić remake każdej tej częśći z osobna i opychać po 159. Lepiej by na tym wyszli bo bym kupił i paru innych pewnie też.

 

A po co za 159, lepiej za 359 każdą część osobno, to wychodzi ponad 1000zł za trzy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie w domu ale na jakiej konkretnej specyfikacji to juz nie pamietam, za duzo sie tego przewinelo, napewno na PC :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

3 i Vc też w kafejce przechodziłem a Sa to już na Geforce Fx 5500?

Ja 3 ogrywałem w domu na rivie tnt2 - musiałem biegać z kamerą skierowaną w dół żeby było więcej klatek i gra się nie cieła :E  po tym  kupiłem geforce mx220 i było już płynnie a na 440mx masełko :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...