Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Hyyyym trochę mi się nie zgadzają Wasze wspomnienia z moimi xD w 3 grałem na mx440 128-bit DDR i chodziła ok, ale u kumpla na 64-bit DDR już gorzej... Albo to było mx200? Z kolei SA u mnie nadal na tej samej mx440 128-bit DDR chodziła bardzo tak sobie, dopiero na R9550@ (u innego kumpla) było ok, a u mnie potem na 9500pro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dawidoxx napisał:

Ja 3 ogrywałem w domu na rivie tnt2 - musiałem biegać z kamerą skierowaną w dół żeby było więcej klatek i gra się nie cieła :E  po tym  kupiłem geforce mx220 i było już płynnie a na 440mx masełko :D 

Do 3 był mod który usuwał gazety i liście latające po ulicy i z tego co pamiętam to to potrafiło dodać z 10FPS'ów. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA 3 i Vice City spokojnie można było grać na Geforce 2 i 256 ram wiem bo sam miałem wtedy taki sprzęt, gorzej już było w San Andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, crush napisał:

Do 3 był mod który usuwał gazety i liście latające po ulicy i z tego co pamiętam to to potrafiło dodać z 10FPS'ów. :E 

A tak zapytam, kiedyś była appka gdzie można było wyłączyć pewne opcje, z których karta grafiki korzystała i szło odpalić nową grę mimo posiadania niezgodnego sprzętu? na x800 korzystałem z tego ale gier nie kojarzę... Dawne czasy

2 godziny temu, Gronek31 napisał:

Czy San Andreas będzie też na PC w Game Passie?

Tylko SA będzie w gp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

A tak zapytam, kiedyś była appka gdzie można było wyłączyć pewne opcje, z których karta grafiki korzystała i szło odpalić nową grę mimo posiadania niezgodnego sprzętu? na x800 korzystałem z tego ale gier nie kojarzę... Dawne czasy

Tylko SA będzie w gp.

3D Analyze? Kiedyś przez to próbowałem uruchamiać Prince of Persia, no i działać działało, tylko z tego co pamiętam tekstury były białe, albo inne hece działy się z obrazem :D

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wahoo napisał:

3D Analyze? Kiedyś przez to próbowałem uruchamiać Prince of Persia, no i działać działało, tylko z tego co pamiętam tekstury były białe, albo inne hece działy się z obrazem :D

 

Dokładnie o to mi chodziło. Też przy czymś używałem, ale już nie pamiętam przy jakiej grze, ale jak mówisz były różne krzaczki, ale szło gierki odpalać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie FB Connect. Ogłosili, że tworzą GTA San Andreas na Questa (VR).

Odpuszczam ten marny remaster w listopadzie i już nie mogę się doczekać nowej wersji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2021 o 14:23, AndrzejTrg napisał:

Pc i xbox SA, ps III

Chyba jednak nie prawda w XSX/One już można pobierać, a na PC w MS Store opcja jest niedostępna. 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

Chyba jednak nie prawda w XSX/One już można pobierać, a na PC w MS Store opcja jest niedostępna. 

 

No mi chodziło, że na pc i xbox w GP będzie SA, a w tym abo z ps będzie III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak być. Tam czasami nie określają dokładnie co mają na myśli pisząc game pass :E czy PC czy konsola, czy obydwa.

Np. RDR2 czy GTA V było tylko w konsolowym passie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o luncher R*.  Na konsolach tego nie ma, jakaś blokada czy coś.  Pewnie jak zwykle R* chce aby ich gry były tylko na ich platformie. :] 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2021 o 16:50, dawidoxx napisał:
W dniu 26.10.2021 o 15:45, ODIN85 napisał:

 

Ja 3 ogrywałem w domu na rivie tnt2 - musiałem biegać z kamerą skierowaną w dół żeby było więcej klatek i gra się nie cieła :E  po tym  kupiłem geforce mx220 i było już płynnie a na 440mx masełko :D 

Wspomnienia wracają.  Pierwszy raz w San Andreas grałem chyba u kumpla który dostał "wypasionego" kompa na komunię - mogę pokręcić ale tam był chyba Pentium IV i GF 6600GT. Gra oczywiście chodziła świetnie, ale mało co z niej rozumieliśmy, bo z angielskiego znaliśmy tylko przekleństwa ?. To nie przeszkadzało, ważne że można było rozbijać się samochodem, zabijać ludzi i wpisywać kolejne kody sprawdzając co one dają.  Na moim ówczesnym złomie nawet się nie odpalało, karta nie obsługiwała czegośtam. Dopiero jakieś dwa lata później stałem się posiadaczem kompa z Athlonem i całkiem niezłą kartą Radeon X800XL, wtedy GTA oraz większość tytułów które wcześniej nie chodziły (m.in. Most Wanted) ogrywałem bez najmniejszych problemów. Vice City i trójkę ograłem jakoś później, z czego Vice City dużo bardziej mi się podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Jeżeli to guano powstawało tyle czasu to R powinien natychmiast wywalić programistów za nie odpowiedzialnych na zbity pysk i zatrudnić w trybie pilnym devsów odpowiedzialnych za odkurzenie pierwszej Mafii!:szczerbaty: W takim tempie to GTA 6 dostaną nasze prawnuki, bo przecież po drodze jeszcze remaster GTA 4 i GTA 5 na PS6, 7 i 8.:rotfl:

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Pioneer83 napisał:

Jeżeli to guano powstawało tyle czasu to R powinien natychmiast wywalić programistów za nie odpowiedzialnych na zbity pysk i zatrudnić w trybie pilnym devsów odpowiedzialnych za odkurzenie pierwszej Mafii!:szczerbaty: W takim tempie to GTA 6 dostaną nasze prawnuki, bo przecież po drodze jeszcze remaster GTA 4 i GTA 5 na PS6, 7 i 8.:rotfl:

 

A teraz idź sobie zobacz ile ludzi pracuje w Grove Street Games - ok 20, max 30. Take Two/Rockstar dosłownie polecieli po kosztach. Przy marce jaką jest GTA to jest zwyczajny skok na hajs.

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V na XSX/PS5 robi na 90% Dundee, główne oddziały R* zapewne mają już dość pracowania nad czymś co było tworzone pod blisko już 20 letni sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
57 minut temu, Kris194 napisał:

A teraz idź sobie zobacz ile ludzi pracuje w Grove Street Games - ok 20, max 30. 

Przy cenie tego cuda ilość osób tam pracujących lata mi koło ..uja.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 6 ma problemy; Red Dead Redemption Remastered w produkcji https://www.gry-online.pl/newsroom/gta-6-ma-problemy-red-dead-redemption-remastered-w-produkcji/z020b75

EDIT:

Aktualizacja:

O nowych doniesieniach szybko zrobiło się głośno, więc głos w sprawie zajął inny sprawdzony leaker - Tom Henderson. Wytłumaczył on, że wszystkie podawane nie są nowymi sprawdzonymi przeciekami, a jedynie spekulacjami i przemyśleniami Chrisa Liberty, który zresztą wkrótce potem sam to potwierdził. W powstaniu tego nieporozumienia najpewniej mocno pomógł fakt, że informacje pierwotnie zostały udostępnione w języku francuskim.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

Ojjj tak, RDR remastera bardzo chetnie zobacze, chociaz po RDR2 jus chyba takiego wazenia nie bedzie robil niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrać się zagra, ale wypadałoby coś nowego w końcu, a nie same remastery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, azgan napisał:

To co jest wiadome od dawna, wielkie studia mają problem by zastąpić kreatywnych ludzi, na stołkach siedzą soy-boye którzy nie potrafią podejmować decyzji, wśród starszego pokolenia "kodziarzy" pojawia się wypalenie zawodowe a ilość osób w tym zawodzie maleje, bo większość to copy-paste. Dlatego nie oczekuje żeby kolejne gry AAA w przyszłości zwalały z nóg, gry Indie radzą sobie zdecydowanie lepiej. 

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...