Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, ProudGamer napisał:

W porządku, ale żeby latał normalnie. Wiesz jak latało się ciężko tym z GTA3? :)  Mało kto umiał to opanować na dłuższe loty.

A właśnie dość przyjemne i wymagające opanowanie było latanie DODO, taki fajny smaczek, dla mnie mogli by tego nie naprawiać, choć wsumie nawet obojętne mi to jest bo tak nie kupię:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA%20The%20Trilogy%20Definitive%20Editi

GTA%20The%20Trilogy%20Definitive%20Editi

Tommy dalej wygląda jakby się zgubił :E Co jak co ale Rockstar nawet nie próbuje ukryć, że te "remakstery" to czysty biznes.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kris194 napisał:

GTA%20The%20Trilogy%20Definitive%20Editi

GTA%20The%20Trilogy%20Definitive%20Editi

Tommy dalej wygląda jakby się zgubił :E Co jak co ale Rockstar nawet nie próbuje ukryć, że te "remakstery" to czysty biznes.

O to przecież chodzi. Biznes is biznes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProudGamer napisał:

Czemu Tommy nie ma swojej koJszuli palmowej?

w ogóle na trailerze to lepiej wyglądało. Co to za screen z czapy?
 

Jak dobrze pamiętam mogłeś mieć inny strój w starym gta. Garniak na pewno, moze tutaj dali więcej opcji do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85-85 napisał:

Tam do konkretnych misji się stroje dostawało.

Nope.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lance bracie, oddaj nadmiar chromosomów. 

Edytowane przez TmK
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... Jakby było mało tego, że w oryginale trzeba było strzelać do czarnego, to teraz będziemy strzelać do czarnego z upośledzeniem. ?

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda trochę jak to śmieszne Saints Row graficznie :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to sie będzie w ruchu prezentować, według mnie nie wygląda to tak znowu zle

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te najnowsze opublikowane screeny nie wyglądają źle tylko tragicznie :E

Na trailerze jeszcze było ok, ale teraz, mając z tyłu głowy jakość ich poprzedniego portu San Andreas, to jest jakiś dramat... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jakbaj napisał:

Zobaczymy jak to sie będzie w ruchu prezentować, według mnie nie wygląda to tak znowu zle

No wcale, to, że z Ganton w środku nocy widać Mount Chiliad też jest spoko :lol2:

https://media.discordapp.net/attachments/318886239170330634/906198719727300628/FDcFGouWEAQgaQK.png?width=1220&height=671

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MrKetiw napisał:

Ta gra wygląda trochę jak to śmieszne Saints Row graficznie :D

Nic dodać nic ująć.

W GP na pc nie ma, kupować nie miałem zamiaru, ale to co moje oczy patrzą... Nie będę sobie niszczyć pięknych wspomnień.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Nic dodać nic ująć.

W GP na pc nie ma, kupować nie miałem zamiaru, ale to co moje oczy patrzą... Nie będę sobie niszczyć pięknych wspomnień.

Dokładnie te wspomnienia niech zostaną w głowie, pamiętam jak z wypiekami na twarzy ogrywałem każdą część na premierę na PC :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MrKetiw napisał:

Dokładnie te wspomnienia niech zostaną w głowie, pamiętam jak z wypiekami na twarzy ogrywałem każdą część na premierę na PC :D 

Nawet nie mów, ehhh piękne czasy były ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, MrKetiw napisał:

Dokładnie te wspomnienia niech zostaną w głowie, pamiętam jak z wypiekami na twarzy ogrywałem każdą część na premierę na PC :D 

Ja sobie wspomnienia zniszczyłem próbujac wróci do oryginałów, sorry ale jeśli ktoś nie ma nostalgia, to te gry nie ma już nic do zaoferowania więc liczę że remaster dokona chociaż parę zmian na tyle żebym znowu czerpał jakąś radość z tej i w sumie póki co się na to zapowiada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 11 listopada temat"  Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier"  będzie gorący :E
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciekła list piosenek które znikną z radia w definitive edition:

FDd3mhRXMAEt16b?format=png&name=900x900

Sprawa jest prosta, otóż zakup/odnowienie licencji byłoby droższe niż wynosi koszt tego pożal-się-boże remastera xD

 

Dalej płaćcie pełną cenę za 20-letnie gry z nowymi teksturami to na pewno zobaczycie GTA 6 jeszcze w tym stuleciu

  • Sad 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kasa jest problemem, często po prostu dana osoba lub studio nie ma ochoty na wykorzystywanie swojego utworu w danym dziele, wiec mozliwe ze nie dostali po prostu zgody, co nie zmienia faktu ze slabo, oby chociaż dodali coś nowego. Wgl skad pochodzi źródło?  VC to praktycznie zniknie wszystko co kultowe wiec tragedia. Powstanie Gta 6 nie ma wpływu na to co kupujemy nie wiem skąd takie glupie myślenie. Minęło dopiero 3 lata od RDR2 które powstawało 8 lat  wiec logiczne ze zrobienie ich koljnej jeszcze bardziej ambitnej gry zajmie jeszcze więcej czasu a ze zapracowali sobie na sukces, to nie gonia ich temriny wiec pracują w sowim tempie wiec to jest dla mie plus .

 

Okej lista to fejk wiec spokojnie 

 

Edytowane przez jakbaj
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, jakbaj napisał:

Powstanie Gta 6 nie ma wpływu na to co kupujemy nie wiem skąd takie glupie myślenie.

Stąd, że po co wydawać kupę hajsu na stworzenie nowej gry od zera, jak można machnąć na szybko remaster 20-letniej gry, albo dorzucać pierdoły do długo żyjących gier jak Red Dead Online czy GTA5 Online. Budżet RDR2 wynosił około 540 milionów $. Budżet tego remastera - nie wiem, 2% z tej kwoty? Dzięki temu że gracze godzą się płacić 60$ za 20 letnie gry, to Rockstar nie będzie inwestował setek milionów w nową część, albo tym bardziej nowe IP, bo po prostu nie musi. Kasa i tak się zgadza.

Edytowane przez mag_zbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...