Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

troche 

Tu masz 3 gry. Ostani remaster jednego Alana to 30euro :E

Zresztą nawet stare części jak były dostępne to przecież w oficjalnych sklepach nie były tanie bo kosztowały jakoś 10-15 euro za sztukę.

Ja na pewno kupię to GTA Trilogy, ale i tak jestem zawalony grami więc nie muszę mieć tego na premierę, a cena szybko spadnie. Zresztą nawet na premierę w kluczkowniach lub od cioci z Łameryki wyjdzie pewnie z ~25euro :E Jak komuś się pali.

Trochę drogo i tez jestem zawalony z grami zaległymi ale mimo to bede czekał na wersje steam bo tam 100 zł czeka do wykorzystania z rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 70 zł można było kupić całą trylogię. ;) 

Można to było chyba i znacznie taniej bo kluczyki to jakoś latały za 2-3euro za część.

Tyle, że oficjalna cena bez promo w sklepie to było te 10-15 euro za część. Trilogy też będzie w promocjach i kluczyki też będą latać po sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, z oficjalnego sklepu:

Zrzut-ekranu-1.png

Całkiem niedawno.  A w sierpniu to już w ogóle w Humble było za ~20 zł. :D  Oczywiście teraz już się nigdzie nie kupi - co jest super pro konsumenckie ze strony R*/Take. 👌

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W promocjach tak. Bez promo czy kluczykowni regularna cena tych staroci przed ich wycofaniem to było:

9OmkQtu.png

Wszedłeś na steam czy na sklep rockstara to też się za głowę łapałeś ile oni za to krzyczeli :E

Czyli porównując oficjalne ceny wcześniej za stare wersje miałeś $35, teraz za remaster 3 części wołają $60.

Promocję będą, kluczyki w sklepach też będą, u cioci z Argentyny też będzie, ale to już inna kwestia.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragedia z tą ceną, jeszcze rozumiem jakby to przenieśli na silnik z GTA 5 no ale bez jaj...

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średnio wychodzi po 90 zł za jedna zremastowana grę, wiec znowu bez przesady, miejemy uwagę ze od najnowszej generacji rynek sie zmienił i ceny gry ogólnie poszy w góre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średnio wychodzi po 90 zł za jedna zremastowana grę, wiec znowu bez przesady, miejemy uwagę ze od najnowszej generacji rynek sie zmienił i ceny gry ogólnie poszy w góre

Jak głowę wsadzę w piekarnik, a nogi do lodówki, to na środku mam 36,6'C ;) 

Niech sprzedają osobno, to z pewnością nie wezmą za każdą "po" 90 pln ;) - tylko najstarszego wraka dostajemy w pakiecie (w czopku do d00py).
Pewnie sam kosztować by musiał z 30 zł, a wtedy średnia na kolejne rośnie, by ostatnia lekko liźnięta kosztowała pewnie znowu ze 170 pln. (30 + 70 + 170 albo 30 + 90 + 150).
Wtedy to IMO całkiem nietanio. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragedia z tą ceną, jeszcze rozumiem jakby to przenieśli na silnik z GTA 5 no ale bez jaj...

Dokładnie i wtedy sam bym kupił 👌

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając do remastera. To mi się podoba :E Ciesze się, że gra dalej zachowała ten swój oryginalny klimat.

Wiem, że nie którzy by oczekiwali pełnych remake, albo remasterów z grubymi zmianami. Ale ja jako fan GTA od pierwszej części nie chcę za dużo zmian. Graficzka jest fajnie poprawiona z zachowanie starego klimatu i stylu, do tego lepsze sterowanie i jestem w siódmym niebie 🤗

Ludziom też się raczej podoba ten remaster, nie ma jakiegoś dużego minusowania trailera na youtube. Na 300k łapek w górę jest ~10k w dół.

" I love how they didn't make them too enhanced, It still has It original beauty." :thumbup:

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aj trylogia na silniku GTA 5 ,który tez juz najnowszy nie jest bo pamieta ps3 to bylo by cos,choc dzis odpalam to GTA 5 i szału nie ma.

Pozatym nie bylo sie co łudzic ze bedzie wielka zmiana graficzna,choc na moje oko duzo pozmieniano i tak ,tekstury ,oswietlenie.

fragment 00;35 ; zobaczcie ile zmian na na aucie,drzewach,odbicia.

Mi to nawet wystarczy,nie spodziwałem sie nic wiecej,ale jest Ok.

ALe...... nie pokazano sterowania postaci,strzelania,a to tez sa kluczowe rzeczy.

Tym grom nalezy sie Remake a nie Remaster i wtedy ta cena była by Ok.Z tym ze gdyby robic Remake i znajac temp R to w te gry zagrały by nasze wnuki,kiedy nam bedą podawać kaczkę.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bida. Takie stare gry zdecydowanie kwalifikują się do rimejków, bo remastery kończą się na niewielkich roznicach. Wstyd, że R* dziaduje i wydaje takie coś. A mody banowali o ile pamiętam. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że każdy ma swoją wizję. Ale nie oszukujmy się nikt nie zrobi kompletnego remake od podstaw 3 gier z nowym voice actingiem, motion cap, nowym modelem jazdy, całkowicie nową oprawą graficzną i jeszcze tak, aby każda poszczególna część nie wyglądała tak samo i zachowała jakiś swój oryginalny klimat itd. w cenie $20 za grę.

To podobnie jak z remake Residenta. Trochę zajmuję im zrobienie nowej odświeżonej części gry na kilka godzin i oczywiście krzyczą full price na premierę $59.99. A też jak remake RE:2 mi się podobał bardzo, to już w RE:3 polecieli po kosztach i pocięli grę.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, to ty ludzi z Warszawy którzy płacą za chleb 14-20 zł to dopiero muszą robić w konia. Nie no, jak ktoś chce żyć na wyższym poziomie niż guano to jednak kogoś mocno boli tylek I próbuje wmówić sobie ze za 3.5 zł je chleb :E

Jak masz czas zrobić sobie chleb, to spoko. Mój czas niestety jest wart trochę więcej. 

Wyższym poziomie? Wychodzisz z błędnego założenia, że jak coś jest drogie/droższe, to jest lepsze. Jedno z drugim niestety nie zawsze idzie w parze. Tyle.

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może. Mi brakuje dźbłów trawy. Może było je dodać. Dodac ray tracing jak jest dlss. Lepsze modele twarzy, mniej kanciaste. Mod  graficzny do wiedźmina 3 robi robotę odnosnie twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie najbardziej zastanawia jakie zmiany beda w modelu poruszania sie postaci, jazdy, strzelania i sterowania tym. Jezeli to podciagna pod to co mielismy w gra5 to bede zadowolony. Graficznie mi wystarczy, jak widac troche postprocesow i swiatla dolozyli, mam nadzieje ze w ruchu poprawi to klimat.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źdźbeł ;)

Na to najbardziej liczyłem, bo to łatwo zrobić. Zwiększa wymagania sprzętowe, ale gtx 1060 to odpali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie najbardziej zastanawia jakie zmiany beda w modelu poruszania sie postaci, jazdy, strzelania i sterowania tym. Jezeli to podciagna pod to co mielismy w gra5 to bede zadowolony. Graficznie mi wystarczy, jak widac troche postprocesow i swiatla dolozyli, mam nadzieje ze w ruchu poprawi to klimat.

Oczywiście to jest najważniejsze. Ma być poprawione i dostosowane do dzisiejszych czasów. Zobaczymy. Na motorku w tym trailerze fajnie się wykłada.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście to jest najważniejsze. Ma być poprawione i dostosowane do dzisiejszych czasów. Zobaczymy. Na motorku w tym trailerze fajnie się wykłada.

Jak teraz grałem w san adreas to kamera dziwnie chodzi. W ogóle pojeździe nie chce się poruszać nawet z modem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziałem jeszcze trailera, ale powiem tylko, ze kupuję pyszny 350g chleb razowy żytni bez konserwantów. na zakwasie, bez mąki pszennej, za 3,69 :E

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie i wtedy sam bym kupił 👌

Gdyby zrobili to samo co z Mafią to od razu wyłożyłbym mamone a tak to tfu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiadomo czy będzie gps, autozapis. Dziś jest to w kazdej grze. Czy twórcy poprawia mapę? Ten trailer to strasznie ubogi. Po dokładnym przeanalizowaniu dużo widać, ale nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby zrobili to samo co z Mafią to od razu wyłożyłbym mamone a tak to tfu :E

A ja znowu nie. Nie skończyłem do dziś tego remake mafii. Gdzieś do połowy dotarłem i miałem dość, pozmieniali względem oryginału i już jakoś nie czuję tego klimatu, więc już wolałem grać w starą i "brzydką", ale oryginalną Mafię :E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy dodadzą ragdoll 

Mnie nie porwał ten trailer, postacie wyglądają jak ulepy z plasteliny i jeszcze te wymagania :E

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi