Skocz do zawartości
lukadd

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lukadd napisał:

Wiem, wiem też bym chciał i Bully i Maxa i LA itd.

Ale jakby mieli z nowymi grami zrobić jak UBI tasiemce to wolę już jak jest i czekać latami na ich kolejną produkcję, ale czekać na coś konkretnego.

RDR2 robili pod PS4 i X ONE i wydali pod koniec generacji. A na PCta dodatkowo podrasowali.

Ich kolejna duża produkcja będzie już na PS5 i XSX i podrasowana na PC. Ale to zapewne nie nastąpi wcześniej niż w połowie tej generacji. Jakby nie było nie robią tych gier charytatywnie i muszą mieć odpowiednio dużą bazę klientów na premierę.

 

Wiesz że Dan Houser odszedł od R, ich następne produkcje mogą nie być tak dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza ploteczka jest taka, że Cockstar przeszedł samego siebie i gry wyglądają praktycznie identycznie, tylko HD tekstury i widoczne palce w cutscenkach zamiast jednolitej buły. Tyle :E:E coś czuję, że to będzie piękna katastrofa i pierwszy raz się przejadą. Nawet matoły mają ograniczoną pojemność gardła na wciskany im butem shit. Z jakiegoś powodu nie pokazali kompletnie nic, zero realnej zajawki, kampanii, niczego. Czekają do samego końca, ciekawe czemu.. 

Jak ktoś nigdy nie grał to oczywiście nie neguję jako tksiego sensu sprawdzenia na obecnej generacji, ale pozostali.. Ludzie błagam, szanujmy się. Chociaż trochę. 

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Po ponad 10 latach czekania pisać że poczekam jeszcze "trochę" to może kiedyś wyjdzie na PC jest przezabawne ?. Dajmy na to że nawet mokry sen się ziści to ile R☆ zawoła za taki "Remaster"? 60 EURO? Gdzie gra na koksa kosztuje teraz 15-30 zł razem z wszystkimi dodatkami :E.

Jak się komuś podoba RDR2 a ma ochotę na więcej to polecam zagrać bo tam gdzie kończy się 2 zaczyna się 1 (kontynuacja fabuły). 

Jak komuś żal pieniędzy na Series X to może sobie sprawić One X ograć i sprzedać ?

 

 

 

Jak kupiłem xa , dla premiery GTA V, to następna grą bylo właśnie RDR cudowna gra (oprócz strzelania na padzie), a RDR2 mimo że mam, do chyba chapter 5 mi się zaczął i od dawien dawna nie grałem. RDR łykałem jak młody pelikan, teraz się już niechce grać, ale to mniejsza z tym. Dążę do tego, że jak ktoś ma dobry komp, to RDR na emulatorze lata dość dobrze, a to jest najtańsza opcja, tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, TmK napisał:

Najnowsza ploteczka jest taka, że Cockstar przeszedł samego siebie i gry wyglądają praktycznie identycznie, tylko HD tekstury i widoczne palce w cutscenkach zamiast jednolitej buły. Tyle :E:E coś czuję, że to będzie piękna katastrofa i pierwszy raz pajace się przejadą. Nawet matoły mają ograniczoną pojemność gardła na wciskany im butem shit. Z jakiegoś powodu nie pokazali kompletnie nic, zero realnej zajawki, kampanii, niczego. Czekają do samego końca, ciekawe czemu.. 

Przypomnij mi choć jedną grę nad którą pracowało wewnętrzne studio R* i która była chłamem albo zwyczajnym skokiem na kasę. Nie wierz we wszystko co przeczytasz w necie tylko czekaj spokojnie na trailer ;)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, TmK napisał:

Najnowsza ploteczka jest taka, że Cockstar przeszedł samego siebie i gry wyglądają praktycznie identycznie, tylko HD tekstury i widoczne palce w cutscenkach zamiast jednolitej buły. Tyle :E:E coś czuję, że to będzie piękna katastrofa i pierwszy raz się przejadą. Nawet matoły mają ograniczoną pojemność gardła na wciskany im butem shit. Z jakiegoś powodu nie pokazali kompletnie nic, zero realnej zajawki, kampanii, niczego. Czekają do samego końca, ciekawe czemu.. 

Jak ktoś nigdy nie grał to oczywiście nie neguję jako tksiego sensu sprawdzenia na obecnej generacji, ale pozostali.. Ludzie błagam, szanujmy się. Chociaż trochę. 

W sumie kupiłbym Vice City tylko pod to żeby to działało pod Win10, bo jak na razie żadna wersja (GOG, Steam) nie działa :E Albo nie działa skręt w lewo, albo nie zapisuje się gra, albo nie działa wejście do samochodu. 

Tak samo jak EA jakby wydało remaster NFS: U1 i U2, to większość osób by się rzuciła bo wersja cyfrowa nie istnieje, a płytek na rynku co raz mniej. A to są dalej, bardzo fajne gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście prędzej nam się to w snach przyśni niż to tak będzie wyglądać?, ale gdyby chociaż trochę to przypominało i cena będzie wynosić max 100zł za x lat? to można by ograć ponownie.

 

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

W sumie kupiłbym Vice City tylko pod to żeby to działało pod Win10, bo jak na razie żadna wersja (GOG, Steam) nie działa :E Albo nie działa skręt w lewo, albo nie zapisuje się gra, albo nie działa wejście do samochodu. 

Tak samo jak EA jakby wydało remaster NFS: U1 i U2, to większość osób by się rzuciła bo wersja cyfrowa nie istnieje, a płytek na rynku co raz mniej. A to są dalej, bardzo fajne gry. 

O ile dobrze pamiętam to Vice City działa na Windows 10, coś tam trzeba było kombinować ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kombinować. Po prostu GTA III - IV są robione pod 30fps i tylko wtedy poprawnie działają. Choć przy czwórce efekty uboczne wysokiego fps widać było chyba tylko w ostatniej misji, to w poprzednich częściach cała fizyka i sterowanie się sypią >30fps.

Właśnie sobie przypomniałem, że zgodnie z remasterową tradycją czeka nas jeszcze jedna zmiana, którą nie wszyscy odczują - wyleci obsługa EAX, która w oryginałach nawet przez ALchemy daje radę.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gronek31 napisał:

Oczywiście prędzej nam się to w snach przyśni niż to tak będzie wyglądać?, ale gdyby chociaż trochę to przypominało i cena będzie wynosić max 100zł za x lat? to można by ograć ponownie.

 

Takie coś to byłaby petarda. Faktyczny remaster w duchu oryginału. Nierealne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lukadd napisał:

Wiem, wiem też bym chciał i Bully i Maxa i LA itd.

Ale jakby mieli z nowymi grami zrobić jak UBI tasiemce to wolę już jak jest i czekać latami na ich kolejną produkcję, ale czekać na coś konkretnego.

RDR2 robili pod PS4 i X ONE i wydali pod koniec generacji. A na PCta dodatkowo podrasowali.

Ich kolejna duża produkcja będzie już na PS5 i XSX i podrasowana na PC. Ale to zapewne nie nastąpi wcześniej niż w połowie tej generacji. Jakby nie było nie robią tych gier charytatywnie i muszą mieć odpowiednio dużą bazę klientów na premierę.

 

Za to jak już wyjdzie będzie sztos a ta destrukcja rozpadających się drapaczy chmur brzmi wręcz zjawiskowo ?

GTA VI to nie tajemnica. Gra zaskoczy skalą destrukcji – sugeruje samo Rockstar https://planetagracza.pl/gta-vi-bardzo-widowiskowe-oferty-pracy-rockstar/

Trzeba też tutaj dodać odnośnie tego co napisałeś wyżej że wersja na PC prawie na pewno nie wyjdzie na premierę razem z wersją na Next-Geny jak to zazwyczaj bywa z GTA od R☆ więc na komputerach zobaczymy to dużo później ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Za to jak już wyjdzie będzie sztos a ta destrukcja rozpadających się drapaczy chmur brzmi wręcz zjawiskowo ?

GTA VI to nie tajemnica. Gra zaskoczy skalą destrukcji – sugeruje samo Rockstar https://planetagracza.pl/gta-vi-bardzo-widowiskowe-oferty-pracy-rockstar/

Trzeba też tutaj dodać odnośnie tego co napisałeś wyżej że wersja na PC prawie na pewno nie wyjdzie na premierę razem z wersją na Next-Geny jak to zazwyczaj bywa z GTA od R☆ więc na komputerach zobaczymy to dużo później ?.

Dużo, myślę że rok później będzie na PC, a dużo później wersja odświerzona na PS6 i XSXL :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stjepan666 napisał:

Dużo, myślę że rok później będzie na PC, a dużo później wersja odświerzona na PS6 i XSXL :E

Po jakim czasie GTA V trafiło na PC? Ile czekaliśmy na port GTA IV na komputer? Zdaję się że to było "trochę" więcej niż rok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, azgan napisał:

Za to jak już wyjdzie będzie sztos a ta destrukcja rozpadających się drapaczy chmur brzmi wręcz zjawiskowo ?

GTA VI to nie tajemnica. Gra zaskoczy skalą destrukcji – sugeruje samo Rockstar https://planetagracza.pl/gta-vi-bardzo-widowiskowe-oferty-pracy-rockstar/

Trzeba też tutaj dodać odnośnie tego co napisałeś wyżej że wersja na PC prawie na pewno nie wyjdzie na premierę razem z wersją na Next-Geny jak to zazwyczaj bywa z GTA od R☆ więc na komputerach zobaczymy to dużo później ?.

Od której części GTA, najpierw zaczęło wychodzić na konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, AndrzejTrg napisał:

Od której części GTA, najpierw zaczęło wychodzić na konsole?

Od 3 albo 4

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Po jakim czasie GTA V trafiło na PC? Ile czekaliśmy na port GTA IV na komputer? Zdaję się że to było "trochę" więcej niż rok :E

No to jak wyjdzie w 2025 to będzie na cross-geny, w 2027 będą next-geny PS6 itd. :E Sony już zaklepało strony i znaki od PS5 do PS10.com. :E

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V:

PS3/X360 17 września 2013 

PS4/XO 18 listopada 2014

PC 14 kwietnia 2015

długo droga zanim Grand Theft Auto 5 trafiło na komputer. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

GTA V:

PS3/X360 17 września 2013 

PS4/XO 18 listopada 2014

PC 14 kwietnia 2015

długo droga zanim Grand Theft Auto 5 trafiło na komputer. 

 

 

 

Dwa lata. Takie RDR2 potrzebowało rok by trafić na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Stjepan666 napisał:

Dwa lata. Takie RDR2 potrzebowało rok by trafić na PC.

RDR2 to nie GTA już pomijam że 1 do dzisiaj nie ma a to już ponad 10 lat czekania ?

To że jakaś gra od R☆ szybciej trafiła na PC o niczym nie świadczy taki Max Payne 3 - premiera PS3/X360 15 maj 2012, PC 1 czerwca 2012 a później wjechało GTA V i cyk czekaj Pan sobie ?

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

RDR2 to nie GTA już pomijam że 1 do dzisiaj nie ma ?

To że jakaś gra od R☆ szybciej trafiła na PC o niczym nie świadczy taki Max Payne 3 - premiera PS3/X360 15 maj 2012, PC 1 czerwca 2012 a później wjechało GTA V i cyk czekaj Pan sobie ?

 

 

Mogliby jeszcze zrobić jaką grę ekskluzywną na Stadie i cyk panie w Polsce nie zagrasz. :E Tak jak masz Paramount+, Disney+ i HBO Max nie ma w Polsce. :E

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V 9 lat premier. To GTA VI będzie miało premierę w 2024 to dociągnie do 2033 :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja myślę, że o wiele dłużej. Spójrz sobie na takie GTA IV, które realnie przebiło dopiero RDRII 10 lat później. Biorąc pod uwagę ilość czasu i kasy jaką Rockstar/T2 pompuje w VI to spokojnie przez 20 lat będą w stanie to rozwijać. Prawda jest taka, że docieramy do ściany zarówno jeśli chodzi o sprzęt jak i to co można zrobić w grach.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

To że jakaś gra od R☆ szybciej trafiła na PC o niczym nie świadczy taki Max Payne 3 - premiera PS3/X360 15 maj 2012, PC 1 czerwca 2012 a później wjechało GTA V i cyk czekaj Pan sobie ?

Na GTA V to sobie czekałem na wersje PC, oj czekałem. A najlepsze, że miałem i wersję xbox 360 :E Ale nawet po pijaku nie byłem w stanie tego grać w 720p i 20-30fpsach :E No kuźwa nie dało się, było to dla mnie całkowicie nie grywalne w takiej postaci.

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...