Skocz do zawartości
warnn

Słuchawki [600zł +/-]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od razu powiem że nie jestem audiofilem, poszukuje dobrej jakości słuchawek do grania i codziennego słuchania muzyki dowolnej.
Nie chciałbym kupować słuchawek gamingowych więc mikrofon nie jest konieczny, zawsze mogę dokupić osobny, chyba że jakieś gamingowe zasługują na pochwałę w tej kwocie.
Zależy mi żeby słuchawki były dobre w pozycjonowaniu wroga w czasie gry ale też czysto grały z każdego źródła. Słuchawki o jakich myślałem to konstrukcję nauszne ale też brałem pod uwagę douszne tylko tutaj pytanie jak ze scena (bo chyba od niej zależy pozycjonowanie w grze). Wymienię kilka modeli jeśli możecie to doradźcie lub wrzućcie jakąś propozycję, przepraszam jeśli tutaj nie można pytać o słuchawki do gier.

 

Pozdrawiam!

 

Moje pomysły:

- Douszne Fiio FD1 / Fiio FD3

- Nauszne Audio Technika ATH-MX50 / Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Ohm / Audio-Technica ATH-G1 / AKG K 550 

 

Myślałem też nad wersjąmi Bluetooth aby móc korzystać wygodniej po za komputerem ze słuchawek ale nie jestem pewien czy to dobry wybór dla grania ewentualnie wypinany kabel. Z bezprzewodowych zastanawiam się nad:

AKG N700NC M2 / denon ah-gc25w / Audio-Technica ATH-M50XBT / Sony WH-1000XM3B


Co do Bayer'ów (tutaj wziąłem wersję z najmniejszą ilością Ohm bo jeśli dobrze to rozumiem im mniej tym każde źródło jest w stanie wyciągnąć z niej więcej typu podłączenie do laptopa)

 

Wybaczcie jeśli te słuchawki są od siebie totalnie różne i utrudniłem tylko pomoc, ale sugerowałem się wiedzą z Internetu, specyfikacją i troszkę wyglądem urządzeń :)

 

PS. Ze słuchawek gamingowych brałem pod uwagę:

- Steelseries Artcis 5 lub Logitech G PRO X GAMING HEADSET

Edytowane przez warnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz budżet 600 zł i oczekujesz jakości w różnych zastosowaniach, to przemyśl, czy nie lepiej kupić osobne słuchawki do muzyki i osobne do gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym podzielić budżet nawet powiedzmy 800zł to jakie wyboru w jedną i drugą stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2021 o 15:51, PiXel2.0 napisał:

Jeśli masz budżet 600 zł i oczekujesz jakości w różnych zastosowaniach, to przemyśl, czy nie lepiej kupić osobne słuchawki do muzyki i osobne do gier.

Yyyy? Weź mi rozjaśnij, bo jak próbuję to samodzielnie przetworzyć to mi się zwoje mózgowe przepalają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...