Skocz do zawartości
GrubaLama

Jaki telefon wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio podjąłem decyzje o wymianie swojego starego telefonu. Stanąłem przed wyborem dwóch telefonów: Poco X3 Pro oraz Redmi Note 10 pro, oba od firmy Xiaomi. Dużo czytałem o obu urządzeniach i wiem, że ten pierwszy to wydajna bestia, natomiast drugi to bardzo uniwersalny telefon. Nie miałem jeszcze okazji ich zobaczyć na żywo i sprawdzić w praktyce (nie są dostępne na wystawie w sklepach), dlatego przychodzę z zapytaniem, który z powyższych telefonów lepiej by mi służył? Chcę, by telefon utrzymywał się w dobrym stanie przez kilka lat (nie tak jak mój poprzednik, który mocno się zacina po 2 latach użytkowania). Dodam, że korzystam z telefonu w naprawdę różnych celach - od czasu do czasu sobie na nim pogram, przejrzę jakieś portale, internet, czy po prostu użyję do komunikacji. Poco jak i Redmi (jeżeli tak je moge nazywać) przypadły mi do gustu i do dzisiaj nie mogę się zdecydować. Oba telefony mają swoje wady i zalety, zdaję sobie z tego sprawę. Który więc wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wincek napisał:

Telefon chinskiej marki i na kilka lat.?

Koleżanka ma paru-letniego chińskiego Huawei i jej służy bez problemu. Kuzynka w sumie to samo. Natomiast paru-letni tablet samsunga który nie nadawał się do użytku już widziałem. Także nie ma reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wincek napisał:

Telefon chinskiej marki i na kilka lat.?

Używam 2,5 roku P20 Pro i zero problemów. Nie zanosi się żeby miał przestać działać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wincek napisał:

Telefon chinskiej marki i na kilka lat.?

jak tam twoja motorola made in China by Lenovo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fliperpl napisał:

jak tam twoja motorola made in China by Lenovo? 

Już dawno motorolą wziąłem rozwód ,od paru dni bawię się użyczonym do testom Pixelem 6 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wincek napisał:

Telefon chinskiej marki i na kilka lat.?

Ponad 2 lata chiński RN8P śmiga jak wściekły.Wcześniej mi umarł HTC, który nie miał nawet trzech lat. Żona po roku z Samsungiem A51 nie chce już nic z Samsunga widzieć na oczy. Szwagra S9+ padł umarł 2,5 roku od zakupu. W Japku żony kumpla po 3 miesiącach od zakupu padł głośnik /kumpel od tego momentu zaczął jej tel nazywać pieszczotliwie g..m za 6k/ . Jak na razie to chińczyk trzyma się z tej ekipy najlepiej....

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bergercs napisał:

Ponad 2 lata chiński RN8P śmiga jak wściekły.Wcześniej mi umarł HTC, który nie miał nawet trzech lat. Żona po roku z Samsungiem A51 nie chce już nic z Samsunga widzieć na oczy. Szwagra S9+ padł umarł 2,5 roku od zakupu. W Japku żony kumpla po 3 miesiącach od zakupu padł głośnik /kumpel od tego momentu zaczął jej tel nazywać pieszczotliwie g..m za 6k/ . Jak na razie to chińczyk trzyma się z tej ekipy najlepiej....

czym droższy produkt tym bardziej zaawansowany i bardziej awaryjny środek - praktycznie w każdej dziedzinie tak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś udzieli konkretnej odpowiedzi...? ? Moim zdaniem jeżeli nawet jest to ''chinski'' telefon to i tak jest lepszy niż jakiś przereklamowany samsung. Change my mind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał z tych dwóch Redmi Note 10 Pro
ewentualnie Realme GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...