Skocz do zawartości
Rafi66

bezprzewodowe słuchawki do gier z mikrofonem [800 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,


szukam wygodnych bezprzewodowych słuchawek do 800 zł. Przeznaczenie to przede wszystkim gry 95% i muzyka/seriale 5%. Czasem mam je na głowie kilkanaście godzin, dlatego zależy mi na wygodzie i na tym, żeby przetrwały jak najdłużej, moje obecne Hyperx Cloudy nadal działają po 7 latach, ale czas na zmiany. Jakość dźwięku nie jest najważniejsza, bo w przyszłości mam zamiar kupić głośniki stereo w podobnym budżecie do muzyki i filmów, a te słuchawki bezprzewodowe będą do gier – głowie LoL i rozmów discord, ts3. Mikrofon w miarę przyzwoity jest mile widziany, ale nie konieczny, bo posiadam stojący.

 

Parametry w kolejności od najbardziej pożądanych:

  1. Wygoda, komfort, lekka waga
  2. Trwałość, jakość wykonania
  3. Jakość dźwięku i połączenia
  4. Czas pracy na baterii
  5. i później cała reszta – nie zależy mi na dźwięku 7.1, obecności regulatora głośności itd.

Moja karta dźwiękowa to Audio SC 8000.

 

Prosiłbym o nakierowanie, dużo, dlatego szukam pomocy w określeniu najlepszych z tych słuchawek. Nie ma sensu porównywać słuchawek różniących się o kilkaset złoty, dlatego najważniejszym kryterium niech będzie stosunek cena/jakość, albo dlaczego warto dopłacić parę stówek.

300+ zł:

  • HYPERX Cloud Stinger Wireless
  • HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless
  • Logitech G435

400+ zł:

  • Corsair Gaming HS70
  • Marshall Major III Bluetooth
  • Fresh N Rebel Clam Storm Grey
  • SteelSeries Arctis 1 Wireless
  • HyperX Cloud Flight

500+ zł:

  • Cooler Master MH670

600+ zł:

  • LOGITECH G935
  • Asus ROG Strix GO 2.4
  • SteelSeries Arctis 7

700+ zł:

  • HyperX Cloud Flight S
  • HyperX Cloud II Wireless + 7.1
  • Razer Thresher
  • SteelSeries Arctis 9
  • Corsair Virtuoso
  • LucidSound LS35X


800 zł:

  • Sennheiser GSP 370
  • Astro A50
  • Audio-Technica ATH-G1WL (brak w sprzedaży, widzę tylko po 1000 zł)

 

Osobiście zastanawiam się nad Logitech G435 bo są dopiero po premierze i bardzo lekkie 165g. Dalej z lepszym mikrofon, ale o 100g cięższe Arctis 1. Najchętniej wybrałbym model ATH-G1WL lecz nie mogę znaleźć bezprzewodowych w cenie 800 zł.

 

Jeśli znacie jakieś słuchawki których nie wymieniłem to proszę o odpowiedź, może jest jakaś premiera niedługo - mogłem pominąć któreś interesujące.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat, bo sam szukam słuchawek w podobnej cenie i o podobnym przeznaczeniu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i teraz wybór zwęził się do tych 3 modelami najbardziej, 3 przedziały cenowe, jakby nie było promocji na XT Virtuoso to nie brałbym ich pod uwagę ale skoro jest to raczej dziś zamówię właśnie je. Zdecydowanie najlepiej wykonane z dobrych materiałów, dzięki temu wyglądają najlepiej ze wszystkich. Minusem jest waga, prawie 2x cięższe od g435. Jakość dźwięku i mikrofonu wiadomo za taką cenę najlepsza. 

Logitech G435 - 350 zł
Logitech G733 - 550 zł
Corsair Virtuoso XT promka 750 zł normlanie 1100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaletą Logitech G935 jest chowany mikrofon.

Ogólnie chodzi o to że, jak przesuniesz mikrofon do góry to się mutuje. Dla mnie ekstra rozwiązanie.

 

Po zdjęciach widzę, że w niższe modele nie mają tej funkcjonalności.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Poczytałem trochę i teraz wybór zwęził się do tych 3 modelami najbardziej, 3 przedziały cenowe, jakby nie było promocji na XT Virtuoso to nie brałbym ich pod uwagę ale skoro jest to raczej dziś zamówię właśnie je. Zdecydowanie najlepiej wykonane z dobrych materiałów, dzięki temu wyglądają najlepiej ze wszystkich. Minusem jest waga, prawie 2x cięższe od g435. Jakość dźwięku i mikrofonu wiadomo za taką cenę najlepsza. 

Logitech G435 - 350 zł
Logitech G733 - 550 zł
Corsair Virtuoso XT promka 750 zł normlanie 1100 zł

Nie wiem czy brałbym słuchawki bezprzewodowe w takiej cenie, jeśli miałyby łączyć się po bluetooth

EDIT: Nie ważne, teraz zauważyłem w dalszej części specyfikacji, że mają możliwość łączenia się po WiFi

Edytowane przez szero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Corsair Virtuoso XT, poużywam miesiąc, jak ktoś jest zainteresowany to opisze moje odczucia po tym czasie użytkowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...