Skocz do zawartości
Pioy

Amazon Prime Video - co obejrzeć (poza Grand Tourem)?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że tutaj jest więcej osób chętnych skorzystać z roku Prime Video za 5 dyszek, więc może jakieś przemyślenia co od nich warto obejrzeć? Jakieś seriale? Ostatnio mamy z żoną wkręt na kryminały, szczególnie skandynawskie, ale wszelakie propozycje rzeczy wartych uwagi mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The Expanse ❤️ do tego farmę Clarksona, jeśli lubisz tego orangutana z Top Gear. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The Boys, Battlestar Galactica, Carnival Row i Bosh. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Pioy napisał:

Widzę że tutaj jest więcej osób chętnych skorzystać z roku Prime Video za 5 dyszek, więc może jakieś przemyślenia co od nich warto obejrzeć? Jakieś seriale? Ostatnio mamy z żoną wkręt na kryminały, szczególnie skandynawskie, ale wszelakie propozycje rzeczy wartych uwagi mile widziane :)

Bosch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, TmK napisał:

The Expanse ❤️ do tego farmę Clarksona, jeśli lubisz tego orangutana z Top Gear. 

Jeszcze Nasz człowiek w Japonii z Jamesem Mayem polecam.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fleabag (!), The Marvelous Mrs. Maisel, PreacherUpload.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po pierwszym odcinku Egzorcysty i zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, luckd napisał:

Jestem po pierwszym odcinku Egzorcysty i zapowiada się nieźle.

Wiadomo.

comment_6h1Yd8wXNx8k8S0YeLmPeK97dvPaboOs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koło Czasu pojawi się za trochę ponad miesiąc. Nie mam wielkich oczekiwań, ale może nie będzie bardzo złe. Książki są świetne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Cudow nie ma, bo sytuacja jest trudna. Tutaj ciekawy artykul bez hypu tlumaczacy w jakiej sytuacji jest Intel: https://arstechnica.com/tech-policy/2021/10/intel-slipped-and-its-future-now-depends-on-making-everyone-elses-chips/ Ja osobiscie chcialbym by Intel zrobil krok do przodu. Trwanie przy x86 jest bezsensu dla zwyklego Kowalskiego.
    • Wg mnie 1440p 144-165 Hz. Ja w takiej klasie polecam 27" VA
    • Pewnie gruby sam zaproponował taki zestaw żeby sobie magazyn wyczyścić przed premierą nowych pracow.. później miałby problem aby to puścić w pelnej cenie Tak to działa 
    • Prezent?? To patch który ma podnieść sprzedaż wśród nowych graczy oraz poprawić wizerunek po smrodzie z ostatniego roku, to jest inwestycja A nie prezent od dobrej korporacji. Jezu rozumiem że tobie jest wszystko jedno Ale środowisko graczy zachowuje się tak jak każdy normalny klient który jest rozczarowany brakiem produktu na czas od firmy po raz kolejny. Nikt  im nie kazał zapowiadac patcha na ten rok, równie dobrze mogli by to ogłosić miesiąc wcześniej tak jak GTA sami są sobie winni po raz kolejny
    • Witam, mam leciwego juz tp-linka td-w8970. używam go z 5 lat, jak miałem standardowy internet 20mbps to jeszcze dawał radę, natomiast od niedawna mam światłowód 800mbps i od tego czasu router szaleje. Zaczął się grzać, po lanie prędkości są jak najbardziej ok, tak wifi daje czadu, rozłącza, jest pełny zasięg, a internetu nie ma, ogólnie cuda na kiju. Resetowałem go już, zmieniałem kanały wifi itp itd. Postanowiłem zmienić na jakiś nowy model. Budżet do 500zł maksymalnie, może być też zdecydowanie taniej co jest wskazane ;) Często na pepperze idzie coś ustrzelić.  Zależy mi na wszystkich portach 1gbps, co raczej będzie w tej cenie bo stary tp-link też je miał, dobrze jakby miał złącze usb - chciałbym podłączyć jakiś dysk/pendrive żeby mieć dostęp do danych i chciałbym mieć wifi przynajmniej ac, może być ax.   Myślałem o czymś od Asusa, tylko co? A może znów jakiś TP-Link? Proszę o doradzenie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...