Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja płyta to Asus x570 e gaming, chłodzenie Noctua NH-D15 Chromax Black, x4 wentyle w budzie be quiet! SilentWings 3 PWM 140mm. I jak dobrze ustawić te wentyle żeby było jak ma być i dobrze. Myślałem żeby na budzie wentyle dać ok 800 rpm a na procku 1000 rpm. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwiększając obroty wentylatorów zmniejszasz temperatury kosztem hałasu. Ustaw tak, żeby uzyskać pożądany efekt. W końcu to Ty masz używać ten komputer :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Graficznie przypomina mi to Horizon Zero Dawn, niestety widać na filmiku że jakość tekstur jest dosyć słaba i taka jakby rozciągnięta. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 
    • lol... nie rozumiesz o czym pisze i probujesz wytykac mi brak zrozumienia swiata.  Ja sobie doskonale zdaje sprawe ze oni to robia dla PR, ale co z tego? Z perspektywy odbiorcy jest to dalej prezent. Dostajesz cos za darmo, ciebie to nic nie kosztuje, a to ze oni maja z tego korzysci to co z tego? Ba, jak sobie wyobrazasz ze ta firma miala by innaczej funkcjonowac? Jezeli cie to boli ze oni daja ci to dla PR to nie bierz, nikt cie nie zmusza. I tak, jezeli dostaje cos to za to dziekuje, to podstawa dobrego wychowania i poszanowania wkladu pracy drugiego czlowieka, a to ze uwazasz ze nie powinienes dziekowac za cos co dostajesz za darmo to tylko kolejny przejaw roszczeniowosci. W koncu ci sie nalezy nie? Cytujac ciebie "przez tak właśnie podejście później SRODOWISKO GRACZY wygląda jak wygląda"
    • Witam, Zakupię działającą kartę dźwiękową na PCIE Pozdrawiam  
    • Daleko wcale nie trzeba się odsuwać, a nawet jeśli ciut dalej niż od 24-27", to 32" są świetnym kompromisem, bo jeszcze ogarniesz go z normalnej odległości do FPS-ów, a z drugiej strony masz o wiele lepsze doznania w takich waśnie strategiach, filmowych TPP czy ścigałkach. Zwłaszcza, jeśli to monitor 4k (ale dobrych płaskich VA 4k nie ma, a IPS to wiadomo, już na 24"-27" srebrzy koszmarnie...). Tak czy inaczej,jeśli idzie o rozmiar, to na pewno lepsze to niż 48-65" OLED i konieczność wygospodarowania znacznie więcej miejsca, jeśli mówimy o zwykłym biurku, albo zrobienia całego combo-stanowiska PC + 27" IPS do pracy i obok szafka z TV.
    • gralem w bete na ps4, gralo sie fajnie
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...