Skocz do zawartości
toony91

BATTLEFIELD 2042

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, może ktoś z Was posiada klucz do najnoszego BFa, dokładali je bodajże do RTX 30xx, i nie zamierza grać. Z chęcią odkupię taki w rozsądnych pieniądzach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Raczej nie pójdą, za duże pieniądze za tym stoją. Chiny poszły bardziej ze względu na problem z energetyką. Teraz nawet zamykają fabryki na kilka dni w miesiącu żeby zmniejszyć zużycie energii w prowincjach.  Ta granica już dawno została przekroczona w przypadku GPU 
    • Warto pamiętać, że katolickie święta powstały w oparciu o święta "pogańskie". Obrzędowość, spotkania, tradycja jest wpisana w życie społeczne więc ja też jestem za obchodzeniem święta przesilenia zimowego, nadejścia wiosny czy pamięci o zmarłych tylko jak mogę to katolicką otoczkę z tego zdzieram. Kiedyś jak jeszcze wierzyłem inaczej na to patrzyłem, minęło kilka lat i inaczej na to patrze. Sam w tym roku nie zostałem "krzestnym" syna brata, a ciężko było przetłumaczyć i "prawdopodobnie" nie zostałem świadkiem na ślubie najlepszego kolegi (chociaż wiadomo, że świadka to nie obowiązuje, ale jak ktoś chce się bawić w mistyfikacje na całego to wiadomo, że nalegano by na mnie bym odgrywał pewne sceny).. Jeden powie, że "będzie wychowywał w wierze kogoś" czy jak tam ta formułka brzmi chociaż ma to kompletnie w dupie i jego życie to ostatnie co może poświadczyć o tym, że to katolik. Ja bym się zwyczajnie źle czuł kłamiąc i robiąc kogoś w bambuko. Czy to przykre czy nie trudno powiedzieć. Ja mam pewien rodzaj satysfakcji chociaż wiadomo jak to jest odbierane. 
    • O, znów gracze PC'towi dostają grę przed premierą drugiej części, którą to zobaczą (może) za kilka lat XD IMO złoty środek - PC'towcy pograją kilka lat po premierze za pełną cenę, dostając mocny powód do kupna konsoli, po czym za chwilę na konsoli będą już hulać w dwójkę, a na PC znów będzie poszukiwanie wycieków i spekulacje przez kilka lat XD Nie sądzę by szło lepiej zareklamować swoją konsolę na innej platformie niż właśnie w taki sposób - rzucając wędkę z bardzo smaczną marchewką, dać trochę polizać, a potem zabrać i powiedzieć "reszta za kilka lat, a może w ogóle... chyba że sobie ją kupisz". Well played Sony, well played. Tak, tak, wiem, że na PCLabie wszyscy zagorzali 40-letni PCMR nie zniżą się do poziomu kupna konsoli i będą czekać choćby 10 lat, ale dla większości ludzi będzie to świetny powód na zakup, szczególnie w czasach, kiedy sam upgrade GPU może zamordować portfel.
    • Ostatnio miałem koleżkę, który miał takie objawy w HP. Prawie nowy komputer, bateria spada do zera mimo, że jest pełna. Komputer przez to się usypia, a po wciśnięciu jakiegokolwiek klawisza się włącza normalnie i bateria pełna. Brzmi znajomo?   Kolega wymieniał ramy, dysk, komputer był DWA razy w serwisie - na co serwis odpowiada, że żadnego problemu ze sprzętem nie ma, w komputerze nie występują zarzucane objawy.   @Taflun - w przypadku kolegi się okazało, że używał on programiku wstrzykującego dane szynie ACPI, żeby sterować pracą wentylatorów. Komunikaty z baterii lecą tą samą szyną, przez co raz na jakiś czas robił się konflikt / błędny sygnał i soft wrzucał komunikat tożsamy z pustą baterią.   Także - czysty system. Postaw, tylko sterowniki i klasyczne programy, gry. Czy problem nadal występuje?
    • No przecież przedsiębiorcy nie przerzucają wzrostu danin na konsumentów. Rząd tak przecież mówi. Nie wiesz?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...