Skocz do zawartości
kochan4

GT 630 2 GB, nie mogę ustawić rozdzielczości powyżej 1080p

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, komp podłączony do monitora 1440p i max pokazuje mi tylko 1920x1080, win7, kabel HDMI

Karta niby obsługuje do 2560x1600 po cyfrowym, więc już straciłem pomysły 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwórz panel sterownika graficznego i utwórz rozdzielczość niestandardową. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tak, wszystko jest ustawione na najwyższą wydajność.   Nic nie było czyszczone, ponieważ jeszcze przez pół roku laptop jest na gwarancji, a czytałem, że samo otwarcie tylnej klapy równą się z zerwaniem plomb gwarancyjnych, więc nie ruszam.   No właśnie w ooct co kilkanaście sekund są te spadki taktowania zegarów, a w grach co kilkanaście sekund mam dropy fpsów ze średnich 200 do 50 przez dosłownie sekundę i tak w kółko.
    • drop możliwy na nbb, boty spuszczone 
    • Kucfederaci to przede wszystkim skrajni ignoranci. Taka jest rozmowa o posiadaniu broni palnej z człowiekiem który nie ma zielonego pojęcia o uwarunkowaniach prawnych zwyczajowych, historycznych i społecznych, nie mówiąc już o medycynie w której ostatnio robią sporą "karierę".
    • Jak sprawa będzie poważna, to zamiast piechoty rząd wyśle ciężki sprzęt i cywile będą bez szans. No i jeszcze taki szczegół: komu by się taka wojna domowa miała opłacać? Straszak w postaci broni palnej byłby albo pustym blefem albo zarzewiem krwawego konfliktu rodem z krajów afrykańskich. Nie wspominając już o tym, że w demokracji mamy narzędzia pozwalające wpływać na polityków bez groźby rozlewu krwi. Argument siły to skrajna ostateczność. Zróbmy też taki eksperyment myślowy: załóżmy, że masz rację i służby mundurowe się rozpierzchną przed uzbrojonym tłumem. Co dalej? Zamach stanu i jakaś rada rewolucyjna? Czy może pokrzykiwanie i niszczenie mienia jak to miało miejsce w Kapitolu a potem wszyscy się rozejdą? Żadna z tych opcji nie daje jakichkolwiek korzyści społeczeństwu. Od jakości pracy programisty nie zależy czyjeś życie a zanim jego produkt trafi na rynek, jest przynajmniej w jakimś stopniu testowany, więc błędy kosztują co najwyżej opóźnienie produkcji bądź większe wkurzenie klientów. Od kompetencji lekarzy i prawników z kolei zależą ludzkie życia a decyzje przez nich podejmowane mają konsekwencje, których nie da się od tak odwrócić. Nie bez powodu lekarze w szczególny sposób odpowiadają za błędy w sztuce. A czy ja mówiłem, że ktoś tam był miły? Facet, który pierwszy zaatakował Kyle'a był nieuzbrojony. Adekwatność stosowanych środków to pojęcie, z którym warto się zapoznać. Gdyby Kyle zamiast karabinu miał przy sobie inne środki obrony osobistej, to by go obezwładnił zamiast zabić. Potem już się posypała sytuacja kompletnie. A co do szkolenia: skupiasz się na tym, że umiał się posłużyć karabinem a mi chodzi o to, że skoro to był jedyny środek obrony, jakiego umiał używać i jaki posiadał, to konsekwencją było zabicie dwóch ludzi. Jeśli by umiał obezwładnić nieuzbrojonego napastnika innymi środkami (tak jak to umie np. dobrze wyszkolony policjant - niekoniecznie w USA, o czym już pisałem), to by nie musiał strzelać. Te i wiele innych śmierci podczas zamieszek czy interwencji policji wynikają właśnie z tego, że broń jest tak powszechna w USA a nikt nie widzi żadnej alternatywy. Jeśli masz tylko młotek, cały świat zdaje się składać z gwoździ. Ano pisałeś, ale nie przedstawiłeś żadnych dowodów, które by przeczyły stosom publikacji naukowych udowadniających, że bieda jest kluczowym czynnikiem jeśli chodzi o poziom przestępczości w ogóle (z bronią czy bez) i to się stosuje również do USA. A badania z Chin po to przytoczyłem, żeby obalić twoją tezę, że najważniejszy jest czynnik rasowy. Skoro w zupełnie innym etnicznie społeczeństwie jest identyczna korelacja między przestępczością a sytuacją ekonomiczną, to znaczy, że czynnik rasowy jest drugorzędny o ile w ogóle ma znaczenie. Twierdziłeś na starcie, że w USA wszyscy są równie biedni, to dostałeś twarde dane, że to nie jest prawda. Twierdzisz, że kolor skóry jest głównym wyznacznikiem, kto będzie przestępcą, to dostałeś dane, które twardo pokazują coś zupełnie innego. A jednak dalej bez poparcia konkretami upierasz się przy swoim. W punkt.
    • widzę częsty problem. niby potrafi sie to poprawić po kilku tygodniach używania czytajac komentarze. Po tym temacie aż sprawdzałem swojego b1 - mogłem nie bo znalazłem walniętego subpiksela w lewym górnym rogu 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...