Skocz do zawartości
Equisetum

Które kości RAM lepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dwa zestawy kości RAM DDR4 - Crucial Ballistix Sport Red 3000 Mhz cl16 i Adata XPG Spectrix D55 3200 Mhz cl16. Te pierwsze mają ze 3 lata, te drugie nowe (kupiłem po pijaku wczoraj i nie wiem do końca po co ale w b. dobrej cenie ;)). Teraz jedne muszę sprzedać a drugie sobie zostawić. Które lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ADATY deczko szybsze, ale Cruciale mają chyba większy potencjał do OC. Nie wiem...chyba zostawiłbym sobie te pierwsze. Jak nie bawisz się w OC to ADATY zostaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku kręcenie pamięci ponad 3200 Mhz to i tak sztuka dla sztuki bo przy Ryzenie 3600 w 1440p to RX 6600 XT jest ograniczeniem w 99% a nie procesor, a w esportówki nie gram, więc tym bardziej. Przyznam, też że nie bardzo mi się chce w to bawić. To w takim razie pójdę w stronę wizualną bo czerwone Cruciale do niczego mi nie pasują a wręcz gryzą się z reszta bebechów a czarne XPG będą lepiej się komponować, do tego szokująco dużo kosztują na Alledrogo używki tych pamięci. Zapłaciłem mniej za nowe niż sprzedam używane. Co za porąbany świat.

Edytowane przez Equisetum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi