Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jakiś czas temu zakupiłem nową karte graficzną. Przed nią miałem integre AMD. Wszystko podłączyłem wszystko fajnie chodzi. Lecz mam jedną zagwostkę. W menedżerze urządzeń mam dwie karty graficzne, starą zintegrowaną i nową. Jeżeli integre już wyłączyłem i wszystko działa to mogę ją odinstalować? A czy wtedy drugi monitor może być dalej podpięty do płyty głównej i czy będzie dalej działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz wyłączyć integrę to podepnij drugi monitor do nowej karty graficznej. Podpięty do płyty głównej nie będzie wyświetlał obrazu - wyłączona integra. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Radio_Tirana napisał:

Skoro chcesz wyłączyć integrę to podepnij drugi monitor do nowej karty graficznej. Podpięty do płyty głównej nie będzie wyświetlał obrazu - wyłączona integra. 

W sensie mam ją wyłączoną i działa ale ja chce odinstalować ją. Czy to nie ma sensu?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, marekjajek napisał:

W sensie mam ją wyłączoną i działa ale ja chce odinstalować ją. Czy to nie ma sensu?

To co napisałeś nie ma sensu. Masz ją wyłączoną i działa? Albo jedno albo drugie. I jak sobie wyobrażasz działanie monitora podpiętego pod wyłączoną integrę?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby niczego odinstalowywać. Przepnij kabel do karty graficznej i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 monitory. Wyłączyłem zintegrowaną kartę graficzną. Główny monitor podłączyłem do karty graficznej a drugi zostawiłem w płycie głównej. W menedżerze urządzeń mam napisane, że mam 2 urządzenia graficzne. Integre i nową kartę graficzną. Czy wyłączona karta graficzna obniża w jakimś stopni osiągi w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro drugi monitor masz podłączony do grafiki zintegrowanej i najwidoczniej ona działa skoro masz obraz, to nie jest wyłączona. 

Czy wpływa na osiągi w grach? W jakimś minimalnym stopniu tak, w końcu musi przetworzyć obraz dla tego drugiego monitora, więc jakieś zasoby zużywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają, oba monitory podpinasz do nowej karty graficznej, nic nie musisz odinstalowywać, jak się uparłeś i chcesz to wyłącz integrę w biosie. Chyba że chcesz jeden z monitorów używać na integrze co się wiąże z tym że odpalisz na nim tylko pulpit i filmiki (bo nawet nie podałeś co tak naprawdę masz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...