Skocz do zawartości
michals19s

Laptop do gry World of Tanks do 2000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad zakupem uzywanego laptopa zeby gra WOT- world of tanks  zalezy mi zeby gra szla chociaz na minimalnnych ustawieniach. Posiadam obecnie laptop HP ale z nim problem ze czasmai sa spadki ffp do 10-15 i to bardzo przeszkadza.

prosze o pomoc w wyborze parametrow i grafiki, bo z tego co wiem ta gra wykorzystuje najbardziej pamiec i procesor chyba mniej grafike, 

Jaki min procek musi byc wybrany I5, I7? z jakim taktownieem? 

grafika minimum GF  1050 musi byc?? dostane laptopa z i5.i7 z grafa 1050 do 2000 zl?  dysk raczej tez ssd bo hdd juz nie bardzo 

ktos pomoze z wyborem grafki procesora? czy jednak chcac miec spoko wydajnosc musze wydac ponad 2 tys?? a nie chcial bym 2 tys za uzywke wydawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Czekoladka2 napisał:

Pamiętaj że najlepiej z procesorem H.

tzn? bo nie znam sie za bardzo??

 

ok juz wiem co H oznacza wyczytalem :) tylko cieko znalezc cos na necie z dobrym prockiem w tej cenie

Edytowane przez michals19s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Do 2000zł tylko uzywki. Za 2700zł masz nowego HP z zintegrowaną grafiką od Intela - Iris XE, która sobie poradzi z WoT.

HP 15s-fq2009nw/i5-1135G7/8GB/512/Win10H
Na połączeniu ustawień nisko-średnich będziesz miał te płynne 60 klatek na sekundę. 

wlasnie max chce wydac 2000 zl za uzywke, skladalem w tamtym roku stacjonarke za 4 tys i nie potrzeba mi kolejnego wydatku, a laptopa mialbym na wyjazdy tylko, bo mowie obecny HP ma jakis problem ze spadkmai fps do 5-10 sztuk na pare sec i juz probowalem wielu rozwiazan nie da sie nic zrobic dlatego mysle nad uzywka, tylko ciezko cos senswonego za 2 tys kupic, a nie chce kolejnej padaki i problemo z zamulaniem

drugie pytanko czy jakbym szukal latopa brac pod uwage tylko z dedykowana grafika? czy zintegrowana grafa a dobry procesor i pamiec nie ma sensu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

wlasnie max chce wydac 2000 zl za uzywke, skladalem w tamtym roku stacjonarke za 4 tys i nie potrzeba mi kolejnego wydatku, a laptopa mialbym na wyjazdy tylko, bo mowie obecny HP ma jakis problem ze spadkmai fps do 5-10 sztuk na pare sec i juz probowalem wielu rozwiazan nie da sie nic zrobic dlatego mysle nad uzywka, tylko ciezko cos senswonego za 2 tys kupic, a nie chce kolejnej padaki i problemo z zamulaniem

drugie pytanko czy jakbym szukal latopa brac pod uwage tylko z dedykowana grafika? czy zintegrowana grafa a dobry procesor i pamiec nie ma sensu??

zintegrowana grafika na najniższych TEORETYCZNIE powinna sobie poradzić. lepiej szukaj jakiegoś gaminga. kumpel ostatnio wyrwał 4 miesięcznego gaminga z GTX1650 za 2200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super okazja mu sie trafila :) przegladam allegro ale jak mowie slaby wybor do tych 2 tys zl, slaba grafika  wtych lapkach siedzi , a nie chce nic zbyt starego kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam odswiezam teamt.
za tydzien wracam do PL i bede chcial zamawiac laptopa o ktorym pisalem w temacie, czy ktos pomog by przegladnac allegro, olx i pomoc cos wybrac? max kwota 1800-2000 raczej czym taniej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...