Skocz do zawartości
vonszpon

Jaka klawiatura TKL/65%/60%?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio żywota dokonała moja klawiatura SPC Gear GK530. Ponieważ po okresie gwarancyjnym jest lekko ponad 3 miesiące, nie mogę jej już odesłać. Szukam teraz następcy, który mam nadzieję posłuży mi dłużej.

Jedyne co chciałbym żeby taka klawiatura miała to rozmiar TKL lub mniejszy i cenę w granicach rozsądku (powiedzmy do 300zł, ale wiadomo im mniej tym lepiej ?). Mile widziane podświetlenie (nie musi być RGB), odpinany kabel. Z mechanicznych przełączników najbardziej sprawdzały mi się Browny (nie miałem jednak do czynienia z MX, tylko z Kailh i przez bardzo krótko z Gateronem). Klawiatura zarówno do pisania jak i grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genralnie Kaliah w Gk530, czy ATAX PRO nie mają najlepszej opinii i zawsze poleca się ATAXa na Gateronach. Tak naprawdę w polskiej dystrybucji nie znajdziesz nic ciekawszego.
https://www.x-kom.pl/p/655487-klawiatura-przewodowa-krux-atax-pro-rgb-gateron-brown.html

Ewentualnie możesz gdzieś na olx/allegro lokalnie poszukać przechodzonego Keychrona K2 na brownach.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ataxa na Gateronach miałem przez chwilę i bardziej mi się podobały niż Kailh. Myślałem też czy by nie sięgnąć po klawiaturkę pokroju Royal Kludge RK61 czy Epomaker sk61, ale na zagranicznych je polecali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...