Skocz do zawartości
komputronik

Nowe LG Gram już dostępne na komputronik.pl - do końca roku z mega promocji!

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczna gama ultra mobilnych  laptopów LG Gram jest już w całej krasie dostępna w naszym sklepie - można przebierać w kolorach i rozmiarach tych niesamowicie lekkich i wydajnych laptopach. Jeżeli takiego sprzętu właśnie szukacie to koniecznie zapoznajcie się aktualną specjalną promocją, ważną do końca roku lub wyczerpania zapasów - do każdego laptopa LG Gram można dostać gratis stylową myszkę oraz etui! 

1256x330-sg_d9251f0614e646441097c5a27e46
Tutaj znajdziecie regulamin promocji: https://www.komputronik.pl/media/pl-komputronik/img/opisy_produktow/2021/regulaminy/2021-10-15-lg-gram.pdf
A tutaj pełna lista modeli objętych promocją.

O samych LG gram, oraz przewadze, jaką daje im nad konkurencją certyfikat Intel Evo możecie poczytać tutaj lub posłuchać w filmie poniżej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Chętnie kupię 10 sztuk w stanie idealnym i sprzedam z łatwością za 1500 zł bo wszędzie wołają więcej. Znalazł łosia co mu sprzedał sprawnego gtx 1070 za 1200 zł albo sprzedający znalazł naiwnego i sprzedał szrota za 1200 zł. Ciekawe kto został poszkodowany sprzedający czy kupujący.
    • Możesz poczekać 2 miesiące na 12400, będzie sporo szybszy i starczy na dłużej. Idziesz pod prąd dążeń ludzkości Będzie pasował, niezależnie czy wybierzesz RAM 3200 czy 3600 musisz uruchomić profil XMP w BIOSie, inaczej pamięć będzie działać na 2133/2400MT/s. Z procesorem 11 generacji musisz też zmienić tryb pracy kontrolera pamięci z Gear 2/auto na Gear 1. Pamiętaj też o zdjęciu limitów mocy z procesora, inaczej pod obciążeniem będzie kastrowany do 3,3-3,5GHz na wszystkich rdzeniach (zamiast 4,2GHz) Do obudowy wchodzi chłodzenie mające 185mm, SilentiumPC Fera 5 kosztuje tyle samo i jest znacznie wydajniejsza. Płyta od biedy wystarczy i jest w dobrym promo, ale na sekcji będzie już ciepło. Bym nie schodził poniżej MSI B560M Pro-VDH. Kupując do jutra razem z procesorem u partnera promocji możesz liczyć na cashback od MSI: https://pl.msi.com/Promotion/Best-Black-Friday-cashback-deals 115zł za zestaw z płytą Pro-VDH, 160zł za zestaw z Bazooką (przy zakupie samej płyty mówimy o odpowiednio 45 i 90zł).
    • Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czemu tak popularna strona jak PCLab.pl upadła? Jestem czytelnikiem strony od lat 14, nauczyłem się tutaj mnóstwo rzeczy czy to na stronie czy na forum. Pamiętam że w którymś roku PCLab został przejęty przez onet.pl, a dzisiaj www.pclab.pl jest przekierowywany do www.komputerswiat.pl. Forum kompuetswiata jest prawie martwe, tak jak teraz forum PCLaba.  Czym jest forum PCLab dzisiaj? Czy są inne Polskie strony komputerowe jak kiedyś PCLab? Czy to wszystko się zmieniło od czasów rozrostu kanałów na YouTube? Pozdrawiam.
    • A widzisz czyli jednak sobie przypominasz że coś było, jak Cie tu na poważnie brać skoro najpierw mówisz że to moja fantazja a potem jednak sam przyznajesz że coś takiego było  Tak jestem słabym nieogarem, przynajmniej mam odrobine honoru i jak nie mam racji to się potrafie uderzyć w pierś a nie szukam tylko gdzie się do kogoś przyczepić. Bo sam zamiast się odnieść do liczby graczy to musiałeś we mnie uderzyć, że to JA nie mam racji. Mysl co tam chcesz, ostatnia rzecz jaką bym się dzisiaj przejmował to zdanie jakiegoś randoma z neta  
    • Zacznij do bios 1.13. Tutaj mam timingi, zmienilem tylko pierwszorzedne w stousnku do tego co widac wyzej. SA mam chyba 1.33v, wieczorem ci potwierdze ale to juz sam do tego czasu pewnie stestujesz. Na ram 1.58v ale do 3800cl14 mialem 1.55v. To by bylo na tyle, nie ruszalem innych napiec poza vcore na cpu a tam wbite 1.26v Do tego 3900 musi byc rokrecony nawiew w budzie. Do 3800 nie musze nic robic z wentylami i dzialaja tak jak na codzien 900-1000rpm.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...