Skocz do zawartości
Grenouille

Wieszak do TV 55 cali VESA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z zapytnaiem bo postanowiłem zawiesić swój tv 55 cali, ma standard VESA 200x200.

https://www.neonet.pl/telewizory/samsung-ue55nu7452-uhd.html

Chce coś porządnego co nie będzie miało problemu z ciężarem TV oraz będzie ruchomy przód-tył plus pochylanie. 

Myślę o tym ale jest to standard 400x400 i nie jestem pewien czy będzie pasowało. 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/uchwyty-do-tv/uchwyty/uchwyt-gotze-jensen-do-tv-32-60-tm3630fms-pelna-regulacja?fbclid=IwAR1yVeXPKTZ-UcxBwfLZcGXMPxC2cErGzpXN_iG3fFMu9bkEQLNuF2ZB2vs

 

Co myślicie? Ewentualnie co innego polecacie do mojego samsunga? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójne ramiona mnie bardziej przekonują o stabilności. 

Teraz w sumie pomyślałem że mam jeszcze soundbar samsunga q70t i fajnie jakby go wkleić pod tv na wieszaku ale to chyba tylko jakieś ramiona firmy krzak oferują.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dzisiaj telewizory są lekkie i nawet naprawdę tani uchwyt bez problemu sobie poradzi, ewentualnie będzie nieco chwiejny (jedno ramię) natomiast utrzyma tv bez problemu. 

Ten uchwyt, który podałeś będzie ok, ale cena jest bardzo słaba (i będzie taka w każdym znanym elektro markecie). Spójrz sobie na uchwyty cabletecha, są dostępne w sieci rebel electro oraz spokojnie znajdziesz je też na allegro. Nie pamiętam dokładnie już nazwy ale model UCH0198-2 bądź UCH0190-2 był naprawdę fajny, solidnie mocowany, posiada dwa ramiona i kosztuje coś koło 140 zł. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...