Skocz do zawartości
rakietax

Problem Mikrofon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z mikrofonem na swojej zintegrowanej karcie dźwiękowej.  Karta dźwiękowa wykrywa mikrofon, który jest wbudowany w słuchawki, ale nie wykrywa dzwięku. Podpinając te same słuchawki do laptopa wszystko jest ok. Działa tak jak należy. Poziomy we właściwościach mikrofonu są na maxa suwaki. Zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony producenta płyty głownej (ASRock B460 Phantom Gaming 4). Nic nie pomaga. Zainstalowałem nawet jakiś program, który miał pomóc (EqualizerAPO), ale to nic nie dało. Przekopałem cały internet i nic. Co może być problemem?  Usunałem sterowniki i pozwolilem windowsowi, żeby zainstalował swoje i dalej nic. Kupiłem zewnętrzną kartę dźwiękową za 5zł i na tej karcie mikrofon działa (bez rewelacji ale działa), ale słuchawki działają gorzej. Dlatego słuchawki podpiąłem do karty zintegrowanej, a mikrofon do tej na USB. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu na zintegrowanej karcie dźwiękowej? Co najlepiej zrobic, Bo teraz dokupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe z donglem na USB C i mikrofon na tych słuchawkach też nie działa. Już nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...